Люблю порядок• 20 февраля 2019

Помста - це страва, яку подають холодною

Уточню зразу, я знаю, що я дурна, сама собі винна, і поводу себе як дитина!!!
Отже, продаю одяг після свого малого. Розмістила оголошення на OLX. Подзвонив по оголошенні чоловік і почав паритися мозок, человечки повинні бути лиш фірми Н&М, або Картерс, тільки на кнопочках, і тут почалося. Значить в оголошенні ціна 30 грн/шт, ну може нам знижечку, ми з вами з одного міста, вам не потрібно буде пересилати... Скиньте фото з розмірами, переміряла всю довжину цілого человечки, рукавів, ножок, ширини, фото лейби. Короче після довгих торгів зголосилася на 20 грн/шт ( а чоловік купляв новенькі в Європі). І домовились на сьогодні на 16 годину дня в центрі міста.
Прийшла на домовлнний час на домовлене місце. Чекала пів години нікого, дзвоню- трубку не бере. Попросила у перехожих подзвонити, бере принц трубку, я культурно пояснюю, х о я така і питаюся, коли його величність прийде, а його величність говорить голосом, який дуже нагадує в задницю п´яну людину. Я вибила і дуже зла пішла в сторону дому. І тут через 5 хв принц передзвонює і каже, що завтикав, забув 20 хв і він буде. Ну я про себе поматюкалася, сходила по магазинах, потинялася містом, і так пройшло 40 хв. Знов двоню-дзвоню, а то хоч в рельсу однаково... А не витримала і пішла до дому.
Іду плакати хочеться, від щирого серця доклала в пакет ще 2 речі + віддаю фірмові речі на річну дитину за копійки, начекалася, а ніхто не прийшов. Справа не в грошах, справа у відношенні. Я можу ці речі подарити, але мені так гірко за цей час, я могла поприбирати, нагодувати їду, виділити час для себе коханої, а не стояти на дворі і мерзнути, бо в нас сьогодні -1 + сильний вітер.
От так хочеться помститися, або викричатися(((
А ще питання: чи можна скинути якийсь вірус у Вайбер, щоб абонент офігів?
СернаМоисеевна• 20 февраля 2019
Представляете, этого персонажа еще и ребенок. Бедный ребенок.
У вас много энергии, и напрвьте ее на что-то доброе. Может вместо советчицы уделите внимание мужу:)

Осторожная• 20 февраля 2019
Вообще считаю таких типов недомужиками, мужик работать должен, а не олх просматривать с бу вещами
УлыбАчка• 20 февраля 2019
Ответ дляТут надолго
Автор, разместите с левого аккаунта на ОЛХ объявление об отдаче какой-то дорогой фигни с очень легкой поломкой, до которой ’никак руки не доходят’. И оставьте для связи его моб и имя
ВернитеВалеру• 20 февраля 2019
Ответ дляТут надолго
А лучше продажа памперсов дешевле чем у всех:))) точно шквал звонков обеспечен!:)
Roybusch• 20 февраля 2019
Вам слід сприйняти це як науку і зробити висновки для себе.
Мої висновки за подібних ситуацій:
- ніяких післяплат, передоплата на картку
- я не чекаю і не приймаю вдома, не підвожу до метро або ще кудись - є НП або УП
- не роблю фото на тілі, бо зайвих тіл у мене немає
Це моя зона комфорту, і ви знаєте, і вона зберігається, і покупці знаходяться нормальні.
Аноним_1581• 20 февраля 2019
Не будьте жлобом. Все заради 20 грн? Яке їхало, таке і здибало. Ви знайшли один одного
Та никада в жизни• 20 февраля 2019
Мстить за пакетик б/у шмотья
автор Люблю порядок • 20 февраля 2019
Ответ дляпАлАвинкА
у него есть объявки на олх?
пишите ему с левого акка, активно трольте его, просите принести или переслать (только на наложку денег не давайте)
Він мені на ОЛХ не писав, а дзвонив з телефону, а фотки скидала у Вайбер
ksusha1155• 20 февраля 2019
у меня тоже был такой опыт, после этого как отрезало. Вожу в село знакомым - все счастливы, никаких замеров, миллион фото и торгов, а примерок и подавно. очень жаль, не расстраивайтесь, полно придурков кругом.

автор Люблю порядок • 20 февраля 2019
Ответ дляРаботать надо
Діти сплять, чоловік на заробітках, з нервів перемила всюди підлогу, поклала прання, перескладала весь дитячий одяг, поглалила одяг з сушки, помила холодильник, а руки
ще трусяться(((
автор Люблю порядок • 20 февраля 2019
Ответ дляТа никада в жизни
Мстить за пакетик б/у шмотья
Мститися за спорчений день, настрій, час. Якщо йому щось не підходить по ціні, чи не має часу чи бажання забирати речі, то можна подзвонити і сказати
Тут надолго• 20 февраля 2019
Ответ дляВернитеВалеру
С бесплатной доставкой
Тульский пряник• 20 февраля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Не хочу всяких посторонніх в себе дома, мені лекше піти в центр міста
так не домой, а возле дома. Я тоже не встречаюсь. Даже у своего метро ,которое рядом. Кому нужно, подъедет под подъезд, а то и пересылка по своему же городу !
автор Люблю порядок • 20 февраля 2019
А от хто живе у великих містах 800 грн за оренду 2 кімнатної квартири тільки для одного чоловіка це багато?
Бо чомусь мені здається, що мій дружок хоче здавати квартиру в Києві десь в центрі без хазяйки
Играю_на_кларнете• 20 февраля 2019
Это вам опыт. Вы неправильно себя ведете, поэтому тратите время и силы зря на таких вот персонажей. Не хотите встречаться у себя дома - не надо, но зачем ехать в центр города? Назначили бы встречу в своем районе. Ждать по полчаса тоже никого не надо, тем более, человек не предупредил, что задерживается. Ну а ждать еще после того, как с вашего телефона не берет, а с чужого берет - ну это же явное кидалово, думаю, вам повезло, что вы в итоге не встретились и не нажили себе неприятностей
75В• 20 февраля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
ще трусяться(((
Умнічка. Хазяйчина. Все ок, заспокойтеся. Все на краще. А уявіть собі, якби це лайно взяло пакет, а потім би писало вам, що в те не так і це не те. І взагалі це шмаття вилиняле і ним свиней мити. Як би вам було б це слухати, знаючи, що речі хороші і після вашої дитини. Бог відвів, все добре
Кумушка• 20 февраля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Ви смієтеся) в центрі Києва за двокімнатну, це ціна за день, а не за місяць! Якщо хочете помститися, поставте не центр, однокімнатна -4000 / місяць, з середнім ремонтом)
Кумушка• 20 февраля 2019
А взагалі, з огляду на ситуацію -відпустіть і буде Вам щастя)
Тут надолго• 20 февраля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Не забудьте приписать ’можно звонить после 11 вечера’

Тут надолго• 20 февраля 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
Зачем пересказывать текст автора в теме? Она себя уже корит без чужого участия
Смурфетта• 20 февраля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Не повірять. Ставте ціну на відсотків 20 нижче реальної, тоді буде багато дзвінків. Це стосовно нерухомості. Ще можна йорків і тоїв по 700-800 гривень без документів петкласу продавати. Віддавати дитячі речі з пересилкою, старі айфони, самсунги, ноутбуки, планшети. Типу уґвсе робоче,але морально застарілі.
Кумушка• 20 февраля 2019
Ответ дляТут надолго
краще з 6 до 8-ї ранку , перед працею )
Anastasia_7• 20 февраля 2019
Погуглите его телефон, может на нем тоже какие то объявления есть
Аноним_1540• 20 февраля 2019
Ответ дляМотористка
Здравствуйте, не надо мстить! Вы сделали доброе дела, у Бога это зачтется.
Хочу поинтересоваться, возможность встречи сильно увеличивает вероятность продажи? Я у себя поставила только вариант почты. Не хочу мозгоколупателей, которые будут опаздывать, рассматривать, а потом начнут ныть и торговаться. А 20 грн за Укрпочту это почти то же, что маршрутка или общественный транспорт в две стороны.
Смотря что продаете. Часто возможность встречт - решающий фактор, у меня забирали лично коляску, кроватку, беговел автокресло. Пересылка выйдет дорого, а так на машине подъехали, посмотрели, заплатили и забрали. Еще обувь часто хотят с примеркой.
Леди Г• 20 февраля 2019
Ответ дляАноним_1540
Такие вещи конечно с самовывозом, я имела в виду обычную одежду. Как представлю вынос мозга, то и перспектива оплаты не особо радует.
Тут надолго• 21 февраля 2019
Ответ дляКумушка
краще з 6 до 8-ї ранку , перед працею )
Я думала об этом, но таких желающих будет мало. Все утром обычно спешат на работу и берегут каждую минуту)
Тут надолго• 21 февраля 2019
Ответ дляAnastasia_7
Что это даст?)
Железобетон• 21 февраля 2019
Оце вам нічого робити, та ще й дуже щастило з чоловіками і в цілому людьми, що не розумієте, які вони є в середньому в масі своїй.
Я недавно віддавала певні штуки цілком безкоштовно, і якогось чоловіка чекала ГОДИНУ на морозі! Ще й там, де йому було зручніше, ще й до того він про щось там кокетливо нив і скаржився на несправедливість життя... Дочекатися й таки віддати - хватило витримки, бо мені відома така імпульсивна публіка, і я приблизно морально підготовлена до варіантів. Ну нічого - провітрилася, роздихалася, загартувалася трохи... Але не знаю, коли наступного разу зважуся на такі широкі жести, жертвувати незнайомцям щось особисто з рук в руки...