Liz0k000• 22 февраля 2019

Как отправить письмо "до востребования "?

Девочки, подскажите, как правильно заполнить конверт?

Иванов Иван Иванович,
До востребования,
00000

Или на самой почте нужно заполнить какой-то бланк?
Веснушка• 22 февраля 2019
После до востребования снизу город, ниже индекс, ниже моб номер

Воздух в банке• 22 февраля 2019
Зазначається: прізвище, ім´я та по батькові (у називному відмінку); до запитання (або № а\с; найменування населеного пункту, району, області; найменування об´єкта поштового зв´язку місця призначення; поштовий індекс; країна призначення (згідно п. 43 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.09 № 270).
Воздух в банке• 22 февраля 2019
https://ukrposhta.ua/vidpovidi-na-tipovi-pitannya-...
Аноним_1497• 22 февраля 2019
01001 Киев
Иванов Иван Иванович
До востребования

заполнчть ничего не нужно
Я_поехала• 22 февраля 2019
ФИО
до востребования
город
индекс