Пописанная парта• 09 марта 2019

Хто буде постити?

Календар Великого посту в 2019 році
11 - 17 березня, 1 семиденниця Великого посту в 2019 році

Перший тиждень Великого посту називається "Федоровим тижнем".

11 березня 2019 року, понеділок – суворий піст, повне утримання від їжі.
12 березня 2019 року, вівторок – дозволяється хліб і вода.
13 березня 2019 року, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
14 березня 2019 року, четвер – повне утримання від їжі.
15 березня 2019 року, п´ятниця – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
16 березня 2019 року, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
17 березня 2019 року, неділя – дозволяється гаряча їжа з рослинною олыэю

18 - 24 березня, 2 семиденниця Великого посту в 2019 році

18 березня 2019 року, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
19 березня 2019 року, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
20 березня 2019 року, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
21 березня 2019 року, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
22 березня 2019 року, п´ятниця - сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
23 березня 2019 року, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
24 березня 2019 року, неділя – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією, вино.

25 - 31 березня, 3 семиденниця Великого Посту в 2019 році

25 березня 2019 року, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
26 березня 2019 року, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
27 березня 2019 року, середа– сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
28 березня 2019 року, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
29 березня 2019 року, п´ятниця – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
30 березня 2019 року, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
31 березня 2019 року, неділя – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією, вино.

1 - 7 квітня, 4 семиденниця Великого Посту в 2019 році

1 квітня 2019 року, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
2 квітня 2019 року, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
3 квітня 2019 року, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
4 квітня 2019 року, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
5 квітня 2019 року, п´ятниця – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
6 квітня 2019 року, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
7 квітня 2019 року, неділя – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією, вино.

8 - 14 квітня, 5 семиденниця Великого посту в 2019 році

8 квітня 2019 року, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
9 квітня 2019 року, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
10 квітня 2019 року, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
11 квітня 2019 року, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
12 квітня 2019 року, п´ятниця – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
13 квітня 2019 року. субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
14 квітня 2019 року, неділя – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією, вино.

15 - 21 квітня, 6 семиденниця Великого посту в 2019 році

15 квітня 2019, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
16 квітня 2019, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
17 квітня 2019, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
18 квітня 2019, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
19 квітня 2019, п´ятниця – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
20 квітня 2019, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
21 квітня 2019 року, неділя – Вербна неділя. Дозволяється гаряча їжа з рослинною олією, вино, риба і морепродукти.

22 - 27 квітня, Страсна семиденниця в 2019 році

22 квітня 2019 року, понеділок – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
23 квітня 2019 року, вівторок – дозволяється гаряча їжа без олії.
24 квітня 2019 року, середа – сухоїдіння: дозволяється сира їжа без олії.
25 квітня 2019 року, четвер – дозволяється гаряча їжа без олії.
26 квітня 2019 року, п´ятниця – повне утримання від їжі.
27 квітня 2019 року, субота – дозволяється гаряча їжа з рослинною олією.
28 квітня 2019 року, неділя – Великдень, Світле Христове Воскресіння. Закінчення Великого Посту. Дозволяється будь-яка їжа.
Боевая• 09 марта 2019
Вы думаете, вы одна имеете доступ к Гуглу?

автор Пописанная парта • 09 марта 2019
Думаю попробовать...
автор Пописанная парта • 09 марта 2019
Ответ дляБоевая
Я не думаю...просто интересно кто будет так постить.Кто выдержит.
Аноним_1554• 09 марта 2019
Перший тиждень дуже суворо
Пищалка• 09 марта 2019
Вопрос, зачем? Вы действительно настолько ревностная верующая и соблюдает все каноны церкви?
Планируете каждый день ходить на службу, причастие, молиться?
А также воздерживаться от телесных удовольствий?
Аноним Секретарь• 09 марта 2019
Ответ дляПищалка
Сюда же и телевизор,и интернет и подобные прелести жизни
innagochar• 09 марта 2019
Выдерживает тот, кто духовно глубоко в вере. Ведь пост это не диета и очищение организма. Это, прежде всего, поклонение Богу. Выдержу/ не выдержу для верующихправославных, как по мне, даже не стоит.
Соседушка• 09 марта 2019
Вопрос же не только в еде...
автор Пописанная парта • 09 марта 2019
Ответ дляПищалка
ну...о телесных нигде не пишет.Молитвы буду читать( девятницу)

Боевая• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Ооооо, вам не стоит держать пост , это лицемерие
Пищалка• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Вы как-то избирательно читаете...
Онанимный пользыватель• 09 марта 2019
Хай Бог милує. Оце заморочки
Аноним Секретарь• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Кто не пишет?
innagochar• 09 марта 2019
Это я ктому пишу, что я верующий человек, но не православного толка. Всегда удивлял этот пост, мучающий людей.
Во всех христианских деноминациях пост имеет место. Но у православных самая жесткая традиция, при отсутствии понимания ’полного’ смысла поста. Только пищевые ограничения.
По Библии самое главное при пощении - примирение. Мир со всеми и вся вокруг.
Жидкость для снятия глаз• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Вы что шутите?
Во время Великого поста, строго запрещены телесные удовольствия!
автор Пописанная парта • 09 марта 2019
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Вы что шутите?
ну. значит обойдусь)
MacOS-ница• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Вот так чтоб аж так ’по монастырскому’ я ни разу не постила. А вообще именно перед Пасхой почти всегда пощу. Сейчас я на выходе с голодания как раз - буду постить, но не знаю или так ’як книжка пише’ , возможно по-своему.
Сейчас я на овощных супчиках сижу (просто отварные овощи, без соли, без олии)
MacOS-ница• 09 марта 2019
Ответ дляБоевая
Почему? Священники разрешают ’ради мира в семье’ обычным прихожанам
Но не в Страстную Седьмицу.
Боевая• 09 марта 2019
Ответ дляMacOS-ница
Но не в Страстную Седьмицу.
Не разрешают!

ПМСница• 09 марта 2019
Хотела попробовать, но понимаю что не готова
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Так поститься благословляют только монахов. Типикона для мирян у нас нет, поэтому меру поста каждый мирянин вместе с духовником должен выбирать индивидуально.
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
а границы поста у Вас вроде указаны православные... Какое отношение к православию имеют девятницы?
Анонимчик• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1489
Думаю попробовать...
зачем?
MacOS-ница• 09 марта 2019
Ответ дляБоевая
Не разрешают!
Мне разрешили
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляinnagochar
Вы ошибаетесь. Все у нас в порядке и с традицией и с пониманием смысла поста. Просто нас очень много, и не все имеют желание самообразования.
Аноним_1493• 09 марта 2019
Как то не однозначно написано ’сырая еда без олії’- так можно выпить сырое яйцо и слопать колбаски сыровяленой, по моему пост заключается в воздержании от продуктов животного происхождения.
постою_послушаю• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1493
Это само собой разумеется. Никакого мяса, молока, яиц и рыбы. Все, что написано, сыроедение, сухоядение и т.д. относится к растительным продуктам.