Анонимчик• 11 марта 2019
Дайте контакты штаба Порошенка
Дайте, пожалуйста, контакты избирательного штаба Порошенка.
Киев.
Желательно в Святошинском районе.
Хочу поработать на выборах
Киев.
Желательно в Святошинском районе.
Хочу поработать на выборах
Галинка-малинка• 11 марта 2019
Прокинулися, да? Треба раніше було місце займати, ви б ще 1 квітня спиталися.
Анонимчик
• 11 марта 2019
Ответ дляДиректор Пляжа
Поисковик ффсе?
ничего не нашла через поисковик
Анонимчик
• 11 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Я давно записалась от Бойко. А сегодня мне сказали, что в ДВК будут только от Порошенка и его технических кандидатов.
Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляАнонимчик
Це ше шо за новості? Що, Бойко тоже знявся на користь нашого президента))))) Ахахах шутка.
Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляАнонимчик
Це якісь побрехеньки. Як це Бойко кандидат, а в комісію не пускають, бути такого не може. А ва прям конче треба до комісії да? Нашо воно вам треба, ні поїсти, ні поспати, лиш лаятись і кістки людям мити.