Радикальная• 27 апреля в 14:05
Видели уже? Транспорт
В Україні готують докорінну реформу механізму надання пільг на проїзд у громадському транспорті. Відповідний законопроєкт №5651-2 розробило Міністерство розвитку громад і територій.
Скасування безкоштовного проїзду в нинішньому вигляді
Згідно з ініціативою, пенсійні та ветеранські посвідчення більше не надаватимуть права безоплатного проїзду.
У транспорті всі пасажири — як пільговики, так і інші — оплачуватимуть проїзд на загальних умовах. Використання пільгових документів безпосередньо у транспорті не передбачається.
Як працюватиме нова система
Пільгові категорії громадян отримуватимуть кошти на спеціальні банківські картки. Далі ці кошти використовуватимуться для оплати проїзду через валідатори.
Передбачено:
перерахування коштів із державного або місцевих бюджетів;
оплату проїзду електронним способом;
однакові правила оплати для всіх пасажирів.
Що зміниться для пасажирів
Для пільговиків:
не потрібно буде підтверджувати право на пільгу в транспорті;
зникнуть суперечки з водіями;
процес оплати стане простішим.
Для перевізників:
прозоріший облік компенсацій;
менше конфліктних ситуацій;
контрольовані виплати.
Контроль і планування витрат
Нова система дозволить державі та громадам отримувати точні дані про:
кількість пільгових поїздок;
завантаженість маршрутів;
фактичні витрати бюджету.
Це має підвищити ефективність планування фінансування.
Джерела фінансування
Ветерани — фінансування з державного бюджету
Інші пільгові категорії — з місцевих бюджетів
Окремі програми — через відповідні держструктури
Обсяг пільг залежатиме від фінансових можливостей громад.
Як працюватиме нова система
Передбачено:
оплату проїзду електронним способом;
Що зміниться для пасажирів
Для пільговиків:
зникнуть суперечки з водіями;
процес оплати стане простішим.
Для перевізників:
прозоріший облік компенсацій;
менше конфліктних ситуацій;
контрольовані виплати.
Контроль і планування витрат
кількість пільгових поїздок;
завантаженість маршрутів;
фактичні витрати бюджету.
Джерела фінансування
Як міряти?• 27 апреля в 22:20
Це потрібно було зробити 100 років назад. Бо зараз ця пільга тільки для мешканців великих міст, де громадський транспорт є.
ТихоЯ• 27 апреля в 22:21
Ответ дляРадикальная
Это не отменяет того, что она раньше не была Киевом
так Киевом было тогда по сути пару домов возле золотых ворот)
Ответ дляПрипоРошенная
На те воно і передмістя, що всі їздять у велике місто на роботу і навчання, так завжди було, а сенс в таких містах-селищах супутниках ? Де знайти всім роботу, якщо ніякої такої промисловості там немає, ну школи, магазини, лікарня, далі що, всі поля забудували, сад викорчували і роздали, теплиці викинули - забудували, ферму зруйнували давним давно ? І село з 5000 наслеення виросло до 30 000 орієнтовно порахованих.
Ну это все не по заказу города ж делалось, верно? Городу от того пригорода ни холодно ни жарко, только пробок утренних на въезд добавляется. Копните вглубь идеи пригородной жизни и прочувствуйте разницу между понятиями ’спальный район города’ и ’село в 5 км от города’
ПрипоРошенная• 27 апреля в 22:24
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В теории, зачем школьнику из пригорода ездить в Киеве?
А ви поля забудовані ЖК бачили ? Невже ви думаєте, що в кожному ЖК побудували школу, ну хоч одну державну, окрім невеличкої приватної, яка далеко не всім по кишені? Угу , пам´ятаю була мова, що в сільській школі Софіївської Борщагівки 10-ть перших класів, а їх фізично нікуди діти, бо ще є учні від 2-11 класу. У Вишневому давно під кабінети забрали коридори, бібілотеки і все, що могли, Білогородська школа №1 вчиться в три зміни. Ви б хотіли свою дитину віддати на третю зміну? І так кругом в передмісті, тому й змушені батьки зі всіх ЖК, які забудовані на полях навколишніх, возити дітей в столичні школи, щоб хоч кудись потрапити.
ПрипоРошенная• 27 апреля в 22:35
Ответ дляPrervana
Колись вся територія, починаючи від Святошино, була дачним передмістям,а зараз вже середмістя. Так з часом нівелюються кордони і між містами-супутниками столиці, бо вони вже зовсім умовні наразі. В часи моєї юності був муніципальний транспорт від столиці в передмістя від м.Святошин. Зараз мова не про те, хто має фінансувати, бо тут погоджуся, що все ж має це робити безпосередньо Бучанський район чи місцева ОТГ, яка одна з найбільш багатих наразі, а про факт абсолютної відсутності альтернативи приватним перевізника, у яких монополія.
БлинчикБезСметанки• 27 апреля в 22:39
Ответ дляПрипоРошенная
Вообще то с детьми школьниками покупать жилье за окружной - это просто треш. Все знают, что там нет гос школ и детей придется возить в Киев.
Поездки школьников Киева финансируются за счет бюджета города. У пригорода есть свой бюджет.
ПрипоРошенная• 27 апреля в 22:44
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Раніше хоч буда планова забудова, мікрорайон - два садочки-дві школи-магазин, а зараз хаотична, бо земля там має іншу цінність. Про відсутність централізованих комунікацій і всі проблеми з цим пов´язані взагалі краще не згадувати. Кожен хоче отримати своє і не цікаво, що там буде далі. Так і не мають ні каналізацій, ні доріг, ні шкіл-садочків, от тільки магазини на любий смак-гаманець.
БлинчикБезСметанки• 27 апреля в 22:49
Ответ дляПрипоРошенная
Частным застройщикам до фени инфраструктура. Наляпали дома в поле, по фиг на школы и тд и тп. Государство не контролирует, никаких норм нет. Главное - продать квартиры, а как там жить - то проблемы индейцев шерифа не гребут. Все частное - школы, сады по цене самолета и не лучшего качества. В город стоит пробка целый день. Никогда бы не купила квартиру за окружной, имея детей и работу в Киеве.
Ответ дляПрипоРошенная
А причем тут ЖК в полях к транспорту и школам соседнего города? В эти ЖК насильно заселяли людей, имеющих киевскую прописку и теперь по закону обязаны им предоставить столичные школы, сады, трамваи? Люди добровольно выбрали этот вид жилья, зная и о сельской школе, и о больнице. Их на момент покупки всё устроило, а теперь оказывается плохо учиться в селе в третью смену.
ПрипоРошенная• 27 апреля в 23:03
Ответ дляPrervana
Люди вимушені їхати до столиці, щоб мати житло і роботу. Не всі можуть дозволити столичну нерухомість, дуже багато переселенців, хіба їм думаєте вдома було погано ? Але ж вам видніше мабуть. Звісно чудово, коли можеш собі дозволити жити в столиці і гордо про це писати на форумі, що всім іншим зась в столичні школі, іш ти, ’ліміта понаєхала’.
Ответ дляПрипоРошенная
От не надо только везде переселенцев совать. Те поля еще до войны превратились в человейники. И жителей туда палками никто не загонял и насильно не селил
ПрипоРошенная• 27 апреля в 23:17
Ответ дляPrervana
Залишимо в спокої пересленців, на підході індуси і бангладежці, раз свої муляють.
ЖаннаНеАгузарова• 27 апреля в 23:18
Ответ дляФіфачка
А куди треба кожного дня пенсіонеру? На роботу?
80% працюючи пенсіонери, і якщо приймуть закон будуть до 90 років працювати вже )))
ЖаннаНеАгузарова• 27 апреля в 23:21
Ответ дляPrervana
А когда это между городами можно было ездить бесплатно? И главное зачем?
В смысле?А на роботу как из Вишнёвого в Киев, или из Боярки?
Домашня Зюзя• 28 апреля в 08:33
Ответ дляСнежнакомка
Якби при владі були притомні люди, то все б було добре. А так, придурки.
Або від ракети помреш, або держава знищить
Можете переїхати на окуповані. Можливо, ви там краще буде. Можливо та влада вам більше до душі і ваших ’цінностей’.
Домашня Зюзя• 28 апреля в 08:48
Ответ дляКомиссия50%
А я за платный проезд для пенсионеров. Но с прибавкой к пенсии. Пусть человек сам решает ехать или нет. П так они катаются целыми днями в тех трамваях/троллейбусах надо или не надо. Едут, т.к. бесплатно. И не хочется пользоваться общественным транспортом, из-за них не протолкнуться. Ну и инвалиды,которые никогда не ездят в транспорте, или пенсионеры с сел. Лучше бы прибавку к пенсии сделали всем
Тобто, вирішувати проблеми ПФУ за рахунок інших громадян, збільшивши їм вартість проїзду. Оскільки транспортні пільги компенсують органи місцевого самоврядування. Які чудові люди можуть голосувати на виборах, нас ще чекає багато сюрпризів.
Снежнакомка• 28 апреля в 09:52
Ответ дляДомашня Зюзя
Земля, ти лі , шо лі? Такий обідчивий
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ длятяжкаялюдина
Скорее всего мизер. Лет 10 или больше назад уже предлагали такую схему, но отказались, так как там пару поездок в месяц выходило. А тем более если финансирование из местных бюджетов. Бедные старики, мало того, что пенсии нищенские, так и льгот могут лишить.
будем ездить зайцами.