СКИБИДЫШь• 01 апреля 2019
Які кращі? + фото
Результат:
вже голосів:
84 (70.59%)
Перші з зірками
35 (29.41%)
Другі з надписом
Остановщица• 01 апреля 2019
Сделаны грубо и неаккуратно особенно сзади темная часть, волнами. Дешевый вид и закос на именитые бренды.
pollyteika• 01 апреля 2019
Ответ дляОстановщица
Пропонуєте всім купувати відомі бренди?
От я майже переконана, що самі їх не маєте.
Ви бачили які ціни і які зп в людей?
Сьогодні щоб обновити одяг сім’ї у сезон,не бренди, а просто не вживане, потрібно мати дохід вище середнього.
Ви бачили які ціни і які зп в людей?
Кружите меня,кружите• 01 апреля 2019
Автор, на мій погляд, такі кроссівки для зовсім молодих дівчат. Чудово виглядають на 13-16 річних.
Ответ дляpollyteika
Пропонуєте всім купувати відомі бренди?
Ви бачили які ціни і які зп в людей?
Не согласна. На хороших сейлах можно купить очень даже выгодно и бренды в том числе.
Автор, кросы однотипные никакой разницы нет. Если бы я выбирала то купила бы без надписи.
pollyteika• 01 апреля 2019
Ответ дляКирикова
Ви про які бренди?
Мас-маркет, чи люкс?
Бо якість масмаркету сьогодні не дуже відрізняється від китайсько ширпотребу з інстаграму. І ціни приблизно однакові.
Мас-маркет, чи люкс?
СКИБИДЫШь
• 01 апреля 2019
Ответ дляКружите меня,кружите
Обираю на подарунок донькі) 12 років.
Кружите меня,кружите• 01 апреля 2019
Ответ дляСКИБИДЫШь
Обираю на подарунок донькі) 12 років.
Тоді, звісно , беріть!!
Мені із зірочками більше сподобалися.))
Ответ дляpollyteika
Ви про які бренди?
Мас-маркет, чи люкс?
Масмаркет тоже разный и разница между дешёвым китайским и дешёвым масмаркет в пользу второго.
Из моих последних покупок кросы МК за 56$-25%, не супер люкс, но качество отличное.
Мама Чели• 01 апреля 2019
Ответ дляСКИБИДЫШь
Обираю на подарунок донькі) 12 років.
И я за звездочки

pollyteika• 01 апреля 2019
Ответ дляКирикова
Це все вже обговорювалось тут сотні разів.
Не всі наважуються купувати на інсайтах, не всі вміють відгадати розмір, не всі знають куди потім спихнути прольоти.
Моя одинадцятирічна донька перемірює в величезному англійському аутлеті, буквально 100 пар взуття. В Зарі я ношу їй дві години речі на примірку і виходимо звідти з порожніми руками. То не подобається, то незручно, то тисне, то натирає. Уявіть, якби я все це замовила на інсайтах.
Я також купую бренди масмаркет, бо здебільшого, маю можливість повернення, але розумію людей, які цього не роблять.