Подставка для припева• 01 апреля 2019
Не дає авто. Як боротися?
Постійно якісь відмовки. То деталь замінити треба, загнав до майстра і 2 тижні - я хожу пішки. То дощ, до сонце, то ще якісь видумки. І справа не в тому, що мені ліньки ходити. А реально втомлююсь. Живемо в передмісті, до зупинки 20 хв дуже швидко. Я хожу з дочкою, тому це не 20, а добрих 30 хв. Якщо на автобус не встигла, то чекаєш 40 хв наступного і спізнюєшся всюди, де тільки можна. Спочатку в садочок, а потім їду на роботу. Робота несидяча. Інколи ввечері йду додому і мало не плачу. Дорога забирає всі сили. При тому, що є авто, особисто моє авто. Я можу його взяти лише з грандіозним скандалом.
тянитолкайка• 01 апреля 2019
как это - авто Ваше, а взять не можете? ключи где? само авто где? тех паспорт где?
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ длятянитолкайка
все у мене. Але їздити не можна. Він дуже економний. Сам їзде на велосипеді на роботу, хоча також є авто. Бісе, просто
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ дляЕкатерина27
А у него есть машина? Или вы любезно предоставили вашу?
так, є. Але він їзде на велосипеді. І мені так пропонує.... або пішки.
тянитолкайка• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
так сели и поехали, в чем проблема?
что значит ’не можна’? машина не заправлена и у Вас денег на бензин нет, так?
AnnLipa123• 01 апреля 2019
О, мой поначалу тоже страдал. Но боялся, что я ударю его машину или создам серьезное дтп. Об экономии речи не было
тянитолкайка• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
если сами не можете содержать авто, все верно - садитесь на велосипед и вперед
СМСница• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
берите такси. назло.
если вы жертва и не можете отстаивать свое право на машину, то хоть ребенка пожалейте
Аноним_1435• 01 апреля 2019
Ответ длятянитолкайка
так сели и поехали, в чем проблема?
Да, с дочкой в садик час на велосипеде по проезжей части - это очень безопасно и вообще здорово.
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ длятянитолкайка
так сели и поехали, в чем проблема?
Заробляю достатньо, можу собі дозволити їздити на авто. Але як тільки візьму без його згоди-кричить, що я неекономна, що тринькаю, що нічого в нас так не буде.... Потім тижнями не розмовляє. Це криза , напевне. Став просто ненормальним занудою.
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ дляAnnLipa123
раніше все було добре. Це якесь весняне загострення.
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ длятянитолкайка
де ви таке прочитали?
Хачапууури• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
Доки ви не поставите питання ребром, так буде. Що означає не можнс? Взяла ключі та поїхала. Чому просите дозволу, соплі жуєте?
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ дляARAIL
Не понимаю сути Ваших претензий? Автомобиль Ваш? Берите ключи и езжайте. Или он ключи на себе носит?
Ні, вони в мене. Але потім скандал. Я лиш виїду, то він вже бачить і дзвоне. Спокійно не можу доїхати.
Хачапууури• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
Так нехай не розмовляє. Також мені проблема.
Хачапууури• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
Трубку для чого берете?
тянитолкайка• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
де ви таке прочитали?
нигде, это предположение
Вас, честно, не понимаю
я бы делала так, как удобно мне, а не так, как мне сказал муж, если мне при этом придется пожертвовать своим комфортом без видимых на то причин.
обижающийся взрослый человек, неделями не разговаривающий, устраивающий скандалы за неэкономность человеку, который сам зарабатывает - за гранью моего понимания. С мнением такого человека точно бы не считалась.
Вас, честно, не понимаю
Гороховая• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
автор ну вы даете, вставили наушники в уши с музыкой и пусть орет до опупения
вам ребенка своего не жалко? и себя наконец полюбите! те более можете себе финансово позволить , скажите пусть командный голос на работе показывает, а вы больше пешком не ходите и точка, пусть привыкает экономист млять......еще сообщите что потом лечить суставы спину и женскую депрессию от усталости будет гораздо дороже , чем заправлять авто
а вообще автор я б ему пендель выписала )))))))))))))
Гороховая• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
вы как маленькая, ставьте на режим без звука и едьте себе спокойно, может его проверить у психиатра? он же понимает что вы в машине ребенка везете зачем он трезвонит? и нервы делает
НашлаПерепискуМужа• 01 апреля 2019
Ответ дляДаю справку
какой отличный способ заткнуть мужа - поехать на машине на работу и недели будет молчать и не делать нервы))))) вперед за руль и ровной вам дороги)))
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую
НЛОша• 01 апреля 2019
1. Спочатку потрібно вирішити всі питання з авто - мати ключи, гроші на заправку, всі документи і впевнитись, що з автівкою все гаразд.
2. Проблема ж не в не дає, а в скандалах після поїздки.
Розмовляти не хоче? - Записку залишате: Любий, я поїхала, не телефонуй - відволікаєш. Цілую, твоя люба.
3. Це як з дититною - не можна давати волі для істерик, майте свій шлях та не звертайте.
4. Він сердиться, бо на щось збирає? - Хай покаже бізнес-план, яка в нього мета? І чому ви та ваша дитина маєте до цієї мети йти ціною некомфорту та небезпеки.
Белый Лосик• 01 апреля 2019
Я вас не понимаю! Почему вы имея авто в ущерб себе и своему ребенку тащитесь на маршрутке??? И как это кто-то может запретить делать то что мне удобно? Пожалейте себя, вы у себя одна. Ребенку нужна счастливая мама. Села и поехала! И имела всех ввиду
Гороховая• 01 апреля 2019
Ответ дляБелый Лосик
а тот кто хочет больше в плане материальных благ, идет и больше зарабатывает, а не тиранит жену с ребенком
Подставка для припева
• 01 апреля 2019
Ответ дляГороховая
Золоті слова. Я так і кажу, що потрібно намагатися заробляти більше, а не економити постійно.