КондуктЕр тролейбуса• 12 апреля 2019
Стоматология. Люми - Дент
Девчонки - мальчишки, кто имел счастье там быть, поделитесь впечатлениями )))
Сиреневенькая• 12 апреля 2019
Я там постійно лікую зуби. Питайте що цікавить я все вже там знаю і лікарів також.
КондуктЕр тролейбуса
• 12 апреля 2019
Ответ дляСиреневенькая
Колись, майже чверть століття!!! тому (боже, невже я така стара???), один дуже гарний лікар зробив мені верхні центральні чотири зуба, пломбував. Ці пломби простояли до початку цього роу... Випали дві з чотирьох. Мій лікар за цей час благополучно емігрував на свою споконвічну батьківщину... Тепер маю халепу...
Сиреневенькая• 12 апреля 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я там пломбувати десь 22 зуби. Були старі і негарні пломби. Усі пломби переробили на нові і білі. Тепер у мене білосніжна посмішка. Мені дуже сподобалася лікар Нагірна Ю М. Так там дорого, але людей у них теж багато. Консультація безкоштовна, але за знімок треба заплатити.
КондуктЕр тролейбуса
• 12 апреля 2019
Дякую)
То Ви всі зубки у Нагірної пломбували? Є така можливість йти до того лікаря, який сподобався?
Сиреневенькая• 12 апреля 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую)
Я лікувала більшість у Радченко до її декрету, а потім перейшла до Нагірноіі так як вона працює у дні які мені підходять. Робота і там і там гарна. Так Ви можете зателефонувати і сказати що хочете щоб лікар Нагірна була.
Сиреневенькая• 12 апреля 2019
У них також дуже гарна чиста зубів є, я також її роблю і зубки чисті без жовтизни уже 4 місяці також раджу зробити.
Сиреневенькая• 12 апреля 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ще питання) Больові відчуття присутні?
Тільки коли вводять анестезію і все. Далі уже нічого не відчуваєш.
КондуктЕр тролейбуса
• 12 апреля 2019
Ответ дляСиреневенькая
Це для мене дуже важливо))) Боюсь, шо капець
Voblochka-26• 12 апреля 2019
Ответ дляЧучело-Мяучело
Просто имплатны и коронки - это надежно и очень надолго. А реставрация во многих случаях не надежна. Ну выиграли вы три года или больше? А как дальше, не известно. Так что тут они скорее всего правы.
у меня есть пломбы, которым 20 лет, и они стоят. есть и поломавшиеся, но успешно неанимированные. меня такой расклад устраивает, я не собираюсь жить вечно и не хочу рвать зуб, который можно не рвать)
Олечечччка• 30 апреля 2019
Я про эту клинику не слышала, но могу посоветовать стоматологию, в которой лечится вся моя семья . До этого ходила в несколько клинок, в одной мне даже зуб испортили. А здесь все врачи профессиональные, и работают они по самым современным технологиям.