Морская свинка• 16 апреля 2019
Скільки повинен заробляти чоловік ?
Дівчатка, просто опитування, яку суму має заробляти чоловік, особисто ваша думка? Без притензій, докорів, просто ваша думка і ваші побажання, скільки повинен заробляти чоловік.
Ответ дляМорская свинка
А тепер відповім всі розумним. Так, я вважаю, що здоровий мужик повинен заробляти не меньше 10 000 грн. Будь який мужик може заробити дану суму, чи то головою чи то руками, але цей мінімум він заробить при бажанні. Не важливо для кого - для себе , дітей, батьків, але цю суму він повинен заробити. Якщо здоровий мужлан розповідає, що 4000 то гарна зарплата , то грош йому ціна, таких коштів не вистачить навіть йому самому прожити. А мужчина повинен думати як мінімум ще про своїх батьків, а не харчуватися з їхньої пенсії, про дітей. Кожний з нас має свої обов‘язки, життя то не мед ложками постійно їсти, чоловік - то опора для своєї сім‘ї, він повинен старатися забезпечувати дітей та батьків на належному рівні. Саме цю тему попросив мій чоловік створити, щоб почитати відповіді, тому що дуже старається для своєї сім‘ї, як і більшість наших друзів, але є одна сім‘я де чоловік постійно жаліється , що не може знайти нормальну роботу, дитину одягають куми, море не бачила, жінка старається та того мало, а він міг би піти працювати куроловом, дальнобійником, таксистом, та йому все не так. Ми з чоловіком підрахували, що здоровий мужик може заробити 10000 грн , які б таланти чи здібності він не мав. Вирішили подивитися і на інші думки. Але ж як завжди тут розвели курятник.
Вы правы, 10 000 думаю любой не инвалид может заработать без проблем .
Айболитная• 17 апреля 2019
Ответ дляОтвечаю всем
так шоб у меня в тумбочке деньги не заканчивались, сколько бы я не тратила
Кнопкотык• 17 апреля 2019
коробит слово ’повинен’ это кому и сколько он так задолжал? И что ’повинна’ жена? Ничего, понятно же...
МаксХмара• 17 апреля 2019
Ответ дляМорская свинка
Мінімум - 10000, тобто таку суму чоловік може не напрягаючись заробити чи то в селі чи в місті, головою чи руками.
Другой вопрос, на что их хватит?
Мы говорим о деньгах, которые должны обеспечить комфортное проживание, если судить по названию темы.
МаксХмара• 17 апреля 2019
Ответ дляНеуловимый Джо
шо за еврейская манера отвечать вопрос на вопрос

Вы же первая спросили, только зачем вам? Кстати, по правилам этикета чужие денежные дела - табу для обсуждения)
olena_shch• 17 апреля 2019
Столько, что бы вы могли чувствовать себя спокойно, уверенно, счастливо. А у каждого свои планки и запросы. Кто то с ума сойдёт от достатка в тысячу уе, а для кого то это за чертой бедности.
Кто крайний?• 17 апреля 2019
Для Киева каждый от 2 к. у.е. Не делю людей по генедерным признакам, чай не совок уже.
Морская свинка
• 17 апреля 2019
Ответ дляLarsonPeterson
а где вы простите живете?
Є якась різниця ?
Морская свинка
• 17 апреля 2019
Ответ дляМиззери
Ну скажем так что бы не умереть с голоду то минимум 20 000, что бы комфортно себя чувствовать 50 000
Дякую за конкретну відповідь.
Неуловимый Джо• 17 апреля 2019
Ответ дляМорская свинка
Дякую за конкретну відповідь.
вашему еще работать и работать чтобы хоть когда-то получить 50000, пусть и дальше вам рассказывает то, что мужик с 5000 грн и без хаты, завидный и нарасхват

Женщинас• 17 апреля 2019
Странная постановка вопроса. Мужчина всегда должен зарабатывать больше, чем есть. Его мозг должен так работать, как и где заработать. А определенной суммы нет.
Идууу--уууу блин• 17 апреля 2019
Ответ дляЖена сантехника
Он ДОЛЖЕН ПО ОПРЕДЕЛЕНИЮ столько, сколько мне нужно. Просто обязан.
Сейчас, например, меня устроит хотя бы тысяч 10 долларов в месяц.
Те, кто не может мне столько дать- даже не воспринимаю, как мужчин. Так, пыль
А что вы из себя представляете, чтобы вам 10 штук в мес приносить
Гомосноб• 17 апреля 2019
Я раньше думала, что имея лям $ можно жить прекрасно всю оставшуюся жизнь. Но вот смотрю недвижимость у моря и очень нравятся виллы за 10-30 лимонов $. А такую недвижимость ещё и содержать нужно, прислуга ещё. Вот и думаю какой же тогда нужен доход? Лимон баксов в месяц, не меньше. И это без шика. Просто достойно жить в красивом месте в красивом доме.
Гомосноб• 17 апреля 2019
Ответ дляКто крайний?
Именно при совке и уравнивались м и ж. Женщины асфальтоукладчицы были в большом почете.
Просто Филя• 17 апреля 2019
Все мы разные и запросы разные. Но! на еду, одежду, коммуналку по любЭ должен зарабатывать. На все остальное - развлечения, отдых, квартиры, машины также, но снова таки тут уж от запросов женщины зависит. Если на сегодняшний день - я бы была довольна 80-100 тыс. грн. в месяц.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 17 апреля 2019
Ну так, чтобы более-менее хватало на семью от трех чел - 3000$
Сиренькая• 17 апреля 2019
Ответ дляГомосноб
Ничего так запросики у вас в Черкассах. А что вы такого полезного и нужного сделали для общества, чтоб вам отгрохали вилуу и обеспечили прислугой ? (прислуга = несколько человек тратит все свое рабочее время, чтобы вас, драгоценную, ублажать)
Морская свинка
• 17 апреля 2019
Ответ дляНеуловимый Джо

А де я написала про заробітню плату мого чоловіка ?
Сиренькая• 17 апреля 2019
Формат треда - ’настоящий мужчина должен’. Если не должен, то уже ненастоящий. Особо умиляет точное числительное выражение ПРИДУМАННОЙ пылким дамским воображением суммы долга. Мужчина обязан обеспечивать своих несовершеннолетних детей, это 100%.
Здоровой трудоспособной супруге, при отсутствии детей, никто ничего не должен.
Ответ дляСиренькая
Ну почему? В период беременности должен поддержать (не только баблом), в послеродовой период тоже.
Да и в другие моменты тоже, ’корона’ с царя не упадёт.
Другое дело, когда речь идёт о ’владычице морской’, то тут отдельная история.
Сиренькая• 17 апреля 2019
Ответ дляКузнецOFF
КузнецON, вы реально зануда. Идите лучше поторгуйте в продавалке, а то год здесь околачиваетесь, клаву топчете, в уши дуете, но так нулевкой и остались. Торговый (продажный) девственник :)
Тоскующая• 17 апреля 2019
Ответ дляБрехушка
именно в любой.., ну а женщина к 30 что должна ?
Тоже дофига всего должна. Я из секты взаимных долгов в браке
Колхозница• 17 апреля 2019
він повинен сумісно з дружиною виховувати і утримувати спільних дітей. якщо він зможе це робити в умовах натурального господарства чи допомагати особистою участю, і при цьому все всіх влаштовуватиме і ніхто не скаржитиметься- то він тоді взагалі нікому нічого не винен, 0 грн. 00 коп. інша річ, що якщо в нього немає доказів, що він платив аліменти, то при спробі утримати потім аліменти з дітей в грошовій формі - може стикнутися з запереченнями з їхнього боку.
немає жодних стандартів. у всіх різні звички і спосіб життя.
Колхозница• 17 апреля 2019
Ответ дляГомосноб
отож.
Гомосноб• 18 апреля 2019
Ответ дляСиренькая
А при чем здесь общество? Все кто имеют такую недвижимость - офигеть какую пользу обществу приносят? И прислуга тратит своё время на свою работу, за которую им хорошо платят. Вы же оплачиваете услуги парикмахера? Она ублажает вашу голову или делает свою работу? Что за жлобские у вас выводы?
Колхозница• 18 апреля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Ну если находятся желающие, то ради бога) но в большинстве случаев то содержание - кричащая бедность. Я не понимаю как не стыдно перед ребенком жить в нищете, когда не хватает на элементарное, но при этом идейно не работать
Кому яка ’бідність’ що ’кричить’?
Що менш соромно:
1) жити втрьох з чоловіком і дитиною на 16-18 тис., заробляючи чи навпіл, чи навіть в регіоні не мати роботи і це буде з/п одного з подружжя
або 2) ’картина маслом’
затяти собі, що на сім´ю має витрачатися 30-40 тисяч; зробити собі всіми неправдами, інтиригами і наклепами кар´єру в бюджетній установі, а потім намагатися з неї по-жлобськи видирати ’хоч шерсті клок’ для ’жлобо’-’старт-апів’ в дусі ’масажиста Яновича’.
Приклад по варіанту №2 дуже примітивний але промовистий, з досвіду: в державному дитсадку за рахунок бюджету робиться більш-менш акуратне оздоблення, і тут же найбільш наглі вихователі починають туди водити клієнтів як у перукарню замість складати учбові плани! Мало того, вони починають перед сторонніми людьми одночасно це ховати, але чмирити і витісняти персонал, для якого це явно буде виглядати дикістю, якщо взнає. Тобто, приходить няня-санітарка і вони її починають ’на випередження’ тикати носом (!) у загиджену фарбою для волосся нову білу підлогу ванної, розказуючи, що це були уроки малювання для дітей! Якщо - не дай боже - підлога відмивається, у виховательок починається ’ломка’ за тими клієнтами, доводиться вводити уроки малювання, але відчуття протесту щодо ’спущеної з НЛО’ няні-санітарки лишається, конфлікти лиш пролонговуються...
От кому ВЖЕ реально соромно, але він продовжує їсти свій кактус і очорняти інших заради самовиправдання! :) ’Голубой воришка’ з ’12 стільців’!
З випадком №2 НЕ вважаю за потрібне для себе активно боротися, як і з будь-яким г..ноїдством. Тому що бути г..ноїдом, опускати власну гідність і вилазити зішкіри заради лишньої копійки- це невід´ємне право людей (й іноді необхідність, не сперечаюся), і це просто не моє середовище. І взагалі, людоньки, няньчіть самі своїх дітей, а не жебрачте з бюджету, щоб від цього усунутуся! А потім ще й розтуляєте рота щодо тих, над ким при совку погано працював логопед. От тому так погано й працював, що такі як ви звідти родом!
Як на мене, менш соромно - орієнтуватися на задовільний мінімум, ніж вивертати всю свою натуру заради сумнівних надлишків, які будуть бездарно про..рані (на мій суб´єктивний смак).
Жебрак - це той, кому вічно не вистачає. В тому числі через хибні збочені приорітети, через які жити тільки гірше й менш зручно.
Що менш соромно:
або 2) ’картина маслом’