Коварная Зая• 18 апреля 2019
Нормально ли что свекровь не приезжает в гости
Живем в одном городе, ребенку 4 мес. Вот уже 2.5 месяца она не приезжает. Я звонила и приглашала в гости, отвечает, что да да как нибудь приеду. Если что, она мне помочь особо не поможет с ребенком, я не для этого зову в гости, не ради помощи мне. Не считаю, что она мне что то должна в плане помощи, рожали мы осознанно и для себя. Свекровь на пенсии, сидит дома. Я вот не понимаю, неужели не интересно увидеть внука? Помидорами в меня не бросайте, я правда не понимаю. Мне уже стоит обижаться? В душЕ и правда как то обидно. Отношения у нас нормальные
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляПерловая Кашка
Это вопросы здоровья. Вашим близким все равно на здоровье внуков, другим не все равно. Вот и все
Серьезно? Отпал ли пуп и есть ли волосы это вопросы здоровья?
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляПерловая Кашка
Не дают, да. Зато потом хотят, чтобы работала няней, аниматором и гувернером в одном флаконе
Как поняла, днипрянке достаточно было бы фото в ватсаппе и телефонного разговора. Заменять маму она не рвется
Это нормально, переживать за близких
Так почему она своему сыну не скажет : пришли мне фотку внука (хотя тут я думаю она врёт, что ни разу не видела внука на фото) , поговори со мной.
Но вот что то сын не хочет с мамой разговаривать.
А виновата как всегда невестка , только из роддома вернувшаяся.
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вот тут я Вашу невестку начала понимать! Лучше подальше, от них им спокойнее будет! Проблему я вижу только в том, что претензии у Вас только к невестке, а чего ж Вы сыночку своего не научили с мамой делиться радостью, сваха же свою дочь научила??
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляCharming
Дійсно, так адаптуються і не мають часу, що мати невістки про все знає, онука бачить, фото має, а от на іншу бабусю часу не вистачило. Знаєте, як до людей ставишся - так і вони будуть ставитися до тебе.
Так это вы себя спросите почему ваша сваха дочь воспитала лучше чем вы сына.
Скорая помощь• 18 апреля 2019
Ответ дляАшотакоя
Это пусть она спросит почему сваха свою дочь такой невоспитанное вырастила.
Перловая Кашка• 18 апреля 2019
Ответ дляАшотакоя
Не поверите, я 10 лет как вернулась из роддома, но фотки внука в ватсап свекрови скидываю я. Да и задарить ей смартфон, оплатить инет и обучить ватсапу - тоже моя идея. При этом мой муж хороший, заботливый сын. Именно женщины заточены на такую заботу и внимание к близким. Мужчинам проще что то купить, привезти, отремонтировать
Перловая Кашка• 18 апреля 2019
Ответ дляАшотакоя
Да, это вопросы здоровья
Ответ дляАшотакоя
Я говорю з сином майже щодня на теми спільного бізнесу, відео онука він мені прислав через годину після пологів.
Але він чоловік і йому пупки-роднички-суміші триста літ не цікаві, на ці теми він зі мною не говорить.
А невістка не вважає за потрібне розмовляти зі мною про онука.
Вона мені нічого не винна, переживу.
Аль_де_Барановна• 18 апреля 2019
Ответ дляCharming
звичайно, що мама ближча, ніж чужа жінка, після пологів не хочеться нікого бачити, чути і приймати гостей
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Вона мені нічого не винна, переживу.
Ви самі десь вище писали, що до пологів все було добре, ви дуже часто дзвонили один одному і ніяких питань у Вас до них, щодо спілкування не було. Тому мене дуже дивує те, що всього лиш за 2 тижні Ви зуміли до двох найдорожчиїх людей накопичити стільки злості, образ і сліз! Ви егоїст, (ЩЕ Й ЯКИЙ), адже Вас турбують тільки власні переживання, а не те що Ваші діти зараз в одному з найважчих періодів свого життя, при цьому вони тримаються і неабияк справляються.
Апофиозная• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Та я ж про це саме. Жодної участі у вихованні онука мені брати не доведеться. На жаль.
Буду ввічливо робити вигляд, що все гаразд. Звонити мені вже заборонено, у Вайбері раз на три дні одним реченням невістка відповідає, що все нормально.
Можна у свахи щось дізнатися про онука, бо вона і тиждень жила у сина з невісткою, керувала процесом, і зараз в курсі всіх проблем, хоч і в іншому місті. А я поряд, але в ізоляції, недостойна ніякої інформації, бо свекруха ж, мені не треба нічого знати. Але якось це дико буде виглядати, мої розпитування через треті руки.
Пропонувала допомогу - у відповідь ’Дякую, добре, скажемо, коли треба буде’.
Печаль, одним, словом.
Вы обижаетесь, что вам ничего не рассказывают, задумайтесь, это не просто так.
Я такая как ваша невестка. Свекровь везде суёт свой нос из праздного любопытства. Потом все до мелочей с подругами своими обсуждает. Я не хочу, чтоб мою жизнь, обсуждали чужие люди.
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Я ніяк не обтяжую дітей власними переживаннями і вкотре поцікавилася, чим допомогти. Відповідь у Вайбері стандартна ’Дякую, нічим’.
Так, я ображена, що у онука є одна бабуся, і це не я. Непросто бути свекрухою.
Сердючка• 18 апреля 2019
моему ребенку 3,5 года, и вот только в мае познакомятся со свекровью (бабушкой)
Ответ дляАпофиозная
Добре, моя цікавість ’праздна’. А своїй мамі ви також нічого не розповідаєте, її цікавість не-праздна і допомога від мами прийнятна?
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляСкорая помощь
А в чем невоспитанность невестки? Она ж со своей мамой делится. Это сын не хочет делиться со своей.
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Тобто Вас не радує що у дітей все виходить без Вашої участі? Я згадую свої перші 2 тижні після пологів, дійсно було важко, але якби в мене запитали чим тобі допомогти, я б теж відповіла: дякую, нічим. Адже мамі потрібен лиш відпочино, а дитинці лище мама. Все. Чому Ви не можете цього зрозуміти?
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляПерловая Кашка
Я верю. Вы сами на себя это взяли. В вашей семье так. Это не значит, что у всех должно быть так.
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Вона мені нічого не винна, переживу.
т.е. вы внука таки видели .. зачем тогда придуриваетесь?
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Я не можу зрозуміти, чому не можна мені розповісти про онука бодай раз у тиждень в трьох реченнях. Це така шалена втрата часу і енергії? Чи просто хамство?
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляАшотакоя
и в роддоме подержала на руках (выше где-то написано), но на этом всё, больше свекровь никто не танцует, а душа требует праздника.
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Так, хамство, але не з боку невістки, а з боку Вашого сина.
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Так, бачила одну хвилину на відео і 10 хвилин у пологовому будинку.
Вважаєте, що для першого року життя цього достатньо?
для першого року життя дуже мало, а для двох тижнів вдосталь.
Пацаааааааан• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
В каждом посте просто ’одна ЛЮБОФФ’ к невестке. Какого черта, спрашивается, ей к вам тянуться? Сына спрашивайте.
что ВЫ как мать дали этой девушке? АЛЕ!!! Две недели.. какие гости??
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Та все ясно, до року чи до трьох я вільна. Десь там у іншому мікрорайоні міста росте мій онук, але яке моє діло, я тим не повинна перейматися, син матеріально забезпечує, все ж доладу.
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Чому так категорично: або постійно, або через рік? Невже Ви не можете почекати до 3-4 місяців, а далі налагоджувати свою бабусину любов та увагу?
Ответ дляПацаааааааан
Які гості? Я печалюся тим, що невістка зі мною розмовляти не хоче про онука.
Тут всі порадили років зо три почекати. Ок.