Коварная Зая• 18 апреля 2019

Нормально ли что свекровь не приезжает в гости

Живем в одном городе, ребенку 4 мес. Вот уже 2.5 месяца она не приезжает. Я звонила и приглашала в гости, отвечает, что да да как нибудь приеду. Если что, она мне помочь особо не поможет с ребенком, я не для этого зову в гости, не ради помощи мне. Не считаю, что она мне что то должна в плане помощи, рожали мы осознанно и для себя. Свекровь на пенсии, сидит дома. Я вот не понимаю, неужели не интересно увидеть внука? Помидорами в меня не бросайте, я правда не понимаю. Мне уже стоит обижаться? В душЕ и правда как то обидно. Отношения у нас нормальные
Телефон Рубика• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Сваха хороша жінка. Що виросло, те виросло. Звичайний егоїзм. І моралі читати бажання нема, без толку.
Донедавна і невістка була хороша.

Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
А син при чому? Він якраз розповів, що їздив шукати суміш і ночами до онука встає. Якісь уривки інформації є.
А невістка при чому, вона цілодобово коло дитини, в цей період толком не спить, не їсть, груди болять, виділення турбують, якщо ще епізіо, то взагалі - застрелиться можна. Їй явно не до Вас. Чому Ви не можете цього зрозуміти?
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Чому так категорично: або постійно, або через рік? Невже Ви не можете почекати до 3-4 місяців, а далі налагоджувати свою бабусину любов та увагу?
Можу. Тому і прийшла в цю тему.
Авторка якраз і волає ’Ми нарешті згадали про свекруху, чому вона не хоче кидати город і їхати глянути на онука’. А я на дачу на літо збираюся. Тому й стрепенулася.
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляТелефон Рубика
Донедавна і невістка була хороша.
Та вона і зараз хороша. Але я в ігнорі. Мабуть, я погана.
Компас Ижевска• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Так, я образилася, що у мене нема права бачити онука і навіть по телефону позвонити.
Я це переживу, звісно, і сину нічого не казатиму, хай живуть своїм життям.
Але я це не забуду і через півроку- рік на здивоване запрошення ’А чого ж ви до нас не приїдете ніяк, внук нецікавий?’ ввічливо відповім ’Колись приїду, на днях, можливо’. До того часу я вже звикну, що внук росте без мене і так краще для всіх. А я якось переживу.
Капец, вашему внуку всего 2 недели, а у вы уже на 10 лет вперёд драму спрогнозировали. Да дайте семье в себя прийти, установить лактацию, режим жизни с новым человечком. Отойти в конце концов невесте от родов. И это вполне логично, что она с матерью делится и советуется. Если правильно помню, то у вас есть маленький ребёнок и проблемы со здоровьем, возможно в том числе и поэтому не хотят нагружать и привлекать.
ОйЙой• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Та все ясно, до року чи до трьох я вільна. Десь там у іншому мікрорайоні міста росте мій онук, але яке моє діло, я тим не повинна перейматися, син матеріально забезпечує, все ж доладу.
Решайте проблему со своим сыном. Если б он вас уважал, то никогда своей жене не позволил так себя вести. Не надо с больной головы на здоровую перекладывать. Вы до рождения внука не были такой занудой, интересно.
Кондуктор троллейбуса• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Можу. Тому і прийшла в цю тему.
Т..е вам надо видеть внука только когда вам удобно? А то что удобно невестке вам пофиг? Две недели после родов, еще всё болит, сидеть не может, куча дел, спит мало, но надо срочно ублажать свекровь, потому как она скоро на дачу собирается и накружить надо на лето вперёд. Вы эгоистка самого высокого ранга!

Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Можу. Тому і прийшла в цю тему.
То невістка в післяродовому стані повинна думати, про те що Вам на дачу їхати, а отже відмінити всі безсонні ночі, затверділі груди, та болі у паху, бо в мами скоро картопля зійде? Невже у Вас прийомні діти і всі ’прєлєсті’ пісяляродових дінв пройшли повз Вас?
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляОйЙой
Та да, доведеться стати свекрухою-стервою. Бо коли все занадто добре, то плюють межи вічі.
Кондуктор троллейбуса• 18 апреля 2019
Ответ дляОйЙой
да как себя ведёт невестка? Две недели из роддома и свекрови не звонит каждый день? Капец преступление. Да она покушать может не каждый день нормально успевает или голову помыть. Свекровь просто эгоистка и нервомотательница, только ее желания должны быть в приоритете.
Пацаааааааан• 18 апреля 2019
Ответ дляКондуктор троллейбуса
++ 15! страниц текста.. Думаете поможет? Нет!! Ее кружите... сильнее!
И в красках сцены из жизни через лет 5)) Они такие приходят, а я такая.. в Дольче Хабане)) Один только вопрос , а где мудрость ? Житейская мудрость и понимание, любовь.. ГДЕ???
Телефон Рубика• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Ось тут Ви - справжня свекруха - син - цяця, а невістка - кака...
Як завджи... ’Хто всрався? Невістка...’
Кондуктор троллейбуса• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Вам к психиатру надо, причем на стационарное лечение!
Перловая Кашка• 18 апреля 2019
Ответ дляАшотакоя
Я верю. Вы сами на себя это взяли. В вашей семье так. Это не значит, что у всех должно быть так.
Я и не говорю, что во всех так
Но хорошие отношения это труд обеих сторон
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вона не повинна про мене думати, але повинна мені хоч щось розповісти про мого онука, поки нема змоги його бачити, це недоречно.
Але вона не вважає за потрібне це робити, своїй мамі відзвітувала і достатньо, свекруха перетопчеться і так. Ось це неприємно.
Кондуктор троллейбуса• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
У нее своя мама она ей рассказывает, у вас сын, котопый такой же родитель для ребенка, пусть своей маме рассказывает, т.е. Вам. Или невестка должна быть целый день на телефоне в рассказах о пупках и волосах для всех родственников по очереди?
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
ну так, перетопталися ж?
Звичайно, що з мамою поділилася, це нормально. Може невістка думає, що з Вами син ділиться. А загалом, вон зараз ні про що не думає, бо зомбі не вміють думати.
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляТелефон Рубика
Як завджи... ’Хто всрався? Невістка...’
Чим я заслужила тотальний ігнор? За 10 днів ми ЖОДНОГО разу не поговорили по телефону і я нічого не знаю про свого онука. І допроситися не можна
Потім будуть непонятки ’А чого це свекруха якось віддаляється, онуком не цікавиться’.
Аль_де_Барановна• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Я не можу зрозуміти, чому не можна мені розповісти про онука бодай раз у тиждень в трьох реченнях. Це така шалена втрата часу і енергії? Чи просто хамство?
у вас є син для того, щоб розповідати, якщо у вас вистачає такту не діставати безглуздими питаннями, бо і він може перестати це робити

Пацаааааааан• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
неправильно вы, Дядя Федор бутерброд ешьте...
Нет, СЫН ВАМ будет отчитываться, звытуваты .
А вот ваши отношения с сыном - это уже другая история
Кондуктор троллейбуса• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
А самой позвонить, спросить как дела, корона мешает?
Аль_де_Барановна• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Так, бачила одну хвилину на відео і 10 хвилин у пологовому будинку.
Вважаєте, що для першого року життя цього достатньо?
я в пологовий нікому не дозволяла приходити, перші відвідувачі були в місяць не хрестинах, якраз до того часу я відновилася і повернулася до звичного ритму життя
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Я впевнена, що в невістки таких непоняток не буде, вона вже знає шо ви вжарена на голову, типова свекруха, і її точно Ваш ігнор не образить.
ОйЙой• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Если общаться так и не начнет, только через сына. Я не вижу других вариантов.
Красавица писяная• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
До этой темы Вы производили впечатление адекватного человека... Но, этот Ваш ’плач Ярославны ’, эти булыжники в огород невестки- совершенно запредельно. Понимаю Вашего сына - он пытается строить СВОЮ семью и без Вашего вмешательства.
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
ну так, перетопталися ж?
Та ясно. Колись прийде до тями, не чіпаю їх.
Так, мабуть думає, що син мені має щось розповідати, дякую за цікаву думку. При нагоді розвію цю легенду.
ОйЙой• 18 апреля 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Да... судя по тону сообщений, там миллион вопросов и нравоучений...
Ашотакоя• 18 апреля 2019
Ответ дляДніпрянка
Для первых двух недель конечно достаточно.
Рюмка ДЗЫНЬ• 18 апреля 2019
Ответ дляАль_де_Барановна
Если бы Вы были невесткой Днепрянки, к месяцу на Вас бы наслали родовое проклятие за тотальный игнор!
Дніпрянка• 18 апреля 2019
Ответ дляАль_де_Барановна
Син заробляє гроші і ще попутно має підробітком. Спілкується на теми бізнесу і професії, він програміст. Про дитину він нездатний нічого розповісти, на жаль.