Матраскин Брат• 30 апреля 2019

Як вибратись з чорної смуги?

У нас з чоловіком були нормальні зарплати, виплатили машину, виплачували квартиру. Я завагітніла другою дитиною, дуже раділи. Але десь з кінця січня у чоловіка почались проблеми з роботою - один проект закінчився, інший ніяк не може початись. Перебивається якимись підробітками, але сума не дуже. Я вже мала б бути в декреті. Але оскільки працюю на міжнародну компанію по контракту, тому вдалось домовитись, що працюватиму майже до пологів. Але це ще місяць-півтора. Після пологів мені пропонували перейти в іншу організацію на часткову зайнятість. Сьогодні повідомили, що через проблеми з фінансуванням (не отримали в тому об´ємі в якому розраховували) мене і ще кількох працівників найняти не зможуть. Тобто чоловік без роботи, я буду без роботи через місяць. Він активно шукає, але поки без особливих результатів. Плюс підходить час деяких великих платежів, і дитині ще нічого не купували (старша вже в школі, все давно роздали). Я починаю панікувати. Напишіть, що все буде добре, чи що...
Дуболом• 30 апреля 2019
йдіть поперек, а не повздовж)
Дуболом• 30 апреля 2019
скажіть чоловіку шо я роботи не знайде то буде сидіти з двома дітьми а ви на роботу
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 30 апреля 2019
Муж наверное ищет с зарплатой заоблачной, раз не находит? Друг в субботу создал вакансию, десятеро позвонило, вчера устроился, сегодня вышел. Работы куча, но многие слишком нежные, чтобы работать за ЗП ниже, чем была.
автор Матраскин Брат • 30 апреля 2019
Ответ дляДуболом
йдіть поперек, а не повздовж)
Щепотка совести• 30 апреля 2019
Так не кидайте роботу. Хай чоловік вдома з дітьми сідає. А ви далі працюйте.
А з часом подивитеся
ПочтальЁнша• 30 апреля 2019
Автор, судя по тому что вы пишете - вы ориентируетесь на работу с очень хорошей зарплатой. А за такие сейчас все зубами держатся. Если у мужа корона не упадет, то может искать более скромный заработок и найдет быстрее.
И таки все будет хорошо, просто реально подходите к ситуации. А то завтра еще один кредит возьмете или машину покруче купите, и прибежите сюда жаловаться на тяжелую судьбу. Ну не верю, что вот вообще нет денег в запасе, по описанию - вы не настолько обезбашенны!
БезобидныйКрокодильчик• 30 апреля 2019
Продайте що-небудь? Може, у вас є щось непотрібне?
Ламборджини• 30 апреля 2019
Выплаты на ребенка получите, на первое время на памперсы хватит.
Машину можно продать, если припрет.
А вобще вы работая, не думали что-то отклалывать?
oxana0109• 30 апреля 2019
Это - не черная полоса! просто временные финансовые трудности.... Не гневите Бога! Главное - здоровье!
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 30 апреля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
’чтобы продать что-нибудь ненужное, нужно сначала купить что-нибудь ненужное, а у нас денег нет’ (с)
автор Матраскин Брат • 30 апреля 2019
Ответ дляПочтальЁнша
Ну не з дуже хорошою, швидше ’вище середнього’. Корона не впаде, він зараз на менше ніж раніше має тимчасові підробітки. Хоче вибратись на попередній дохід і головне постійний і передбачуваний. Просто у нього ці проблеми якось на рівному місці і дуже неочікувано виникли.
Взяти в кредит круту машину, велику квартиру в новобудові і жалітись на життя - це про одних наших друзів. Вони коли в гості приходять, банальну піцу принести не можуть - бо грошей же нема А наша і 20 тис не коштує, квартира - звичайна панелька.
Запас невеликий є, але це відкладені гроші на оплату боргу за квартиру. На щастя, нам позичили знайомі майже без проценту, а не банківський кредит. Думаю, в крайньому разі вийде домовитись про відстрочку, але реально не хотілось би цим користуватись. Тільки як крайня міра.
Дякую за спокійний і адекватний коментар
автор Матраскин Брат • 30 апреля 2019
Ответ дляoxana0109
Це правда Просто воно все якось практично одночасно... Ну і підозрюю мої гормони ж ще накладаються
Насправді я втомилась, у мене були певні проблеми з маткою до вагітності і зараз даються взнаки. Наприклад, у мене дуже низько живіт і мені просто складно на більшості стільців сидіти. Я б з великим задоволенням вже сиділа дома, а не їздила на роботу. Ну але ж ’в горі і в радості’.
автор Матраскин Брат • 30 апреля 2019
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Якось так )) Вісить в продавалці пару об´яв з взуттям старшої, але глухо. І стан хороший, і ціна вже символічна
ПочтальЁнша• 30 апреля 2019
Ответ дляМатраскин Брат
Ви тоже адекватно реагируете и умеете анализировать. Вот видите - таки все будет хорошо!