Радикальная• 06 мая 2019
в гостях у батьків, дідусь вдарив онука
вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Зайвий раз не чіпаємо.
Ридаю.....
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляВикана
Автор у своєму репертуарі. Ще вночі грозилась тему закрити. Але тільки пальчиком помахала.
Ну,хоть якесь досягнення , автор. Ви в топі! Радості ,напевно...
та да, заснуда з телефоном в руках. Офігела від кількості повідомлень. Не вистачає сорому не перечитати це все, оцим битий час і займаюся. Люди ж писали і старалися, а деякі просто мимо пробігали і щось ляпнули
Ответ дляРадикальная
чому? Чому? Чому? Всі тут вирішили, що я не займалася його вихованням раніше.
Повторюсь і пишу в останнє
Я багато з ним з маленького віку розмовляю, про все все все на світі. Про добро і зло, причину наслілок, як себе вести в гостях, на дорозі, в автобусі, що старенькій прабабусі треба допомагать, бо вона у нас одна лишилася і зовсім старенька. Ми ращом ходимо і допомагаємо ій себе оьслуговувать, він ій дякує щиро за гостинец - кусок хліба. Завжди спитає як вона себе почуває, коли я хворію, він за мною теж ухажує, принесе водички, укриє, молодшого брата за руку відведе в іншу кімнату, щоб я поспала.
Він не монстр, яким ви його тут зробили. Звичацна дитина. Наша проблема впертість. Якщо він надумав собі щось зробити (як у випадку з велосипедом і маршрутом через теплицю), то ви всі голоса розірвіть, але поки він не доробить, то не заспокоється. Якщо йому захотілося дістати цукерку у верхньому шкафчику, то я 10 разів йому кажу, що з´іси після супа, а він під всі ці прохагня і погрози все одно дістає.цікерку, дивиться на мене і ість. Але каже не сердимь.і не кричи, бо суп я теж поім, тільки ти мене покорми, будь ласка, бо ти ж моя улюблена і найкраща мама.
Я пояснюю правила безпеки з електроенергією, що йому заборонено навіть торкатися до подовжувачів, вмикати кнопки і тд, але якщо він захотів перевірити як включається фен, то він це все послухавши все одно наступного дня спробува, за.що і отримав по рукам. Але я не впевнена, що якщо він захоче включити міксер, то він згадає моі правила і шльопок по руці.
Він слухає, чує, аналізує, пересказує, але варто мені вийти і робить він як хоче.
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
Всі б ви мали стільки терпіння і натхнення на виховання
Повторюсь і пишу в останнє
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
та як ви не зрозумієте???
’звичайна дитина’-НІ
він у вас не звичайна абсолютно дитина!!!
маю два сини та доньку всяке було,але щоб ось такі приклади як у вас-НОНСЕНС
пишу відкрито,без аноніма-ДИТИНА у вас МАНІПУЛЯТОР І НЕЗНАЮЧА що можно ,а що категорично НІ
вас взагаі не сприймає ,як АВТОРИТЕТ,а це головна ПРОБЛЕМА
більше не писатиму-бачу що поки все дарма(((
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
’звичайна дитина’-НІ
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
Солнечный зайчик• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Я описувала причину ляпаса, не додумуйте
А что додумал автор поста? Ваш сын вел себя в конкретной ситуации нахально, это факт.
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не заглядую йому в попу, зриваюся вже на крик і він знає, що мені це не подобається знає, що я засмучуюся і що він не правий.
Але поки не доведе задумане діло.до кінця, хороше воно чи погане, то трава не рости, а він зробить.
Я не знаю як із цим боротися.
От чесно! в мене опускаються руки. Я так із ним втомлююся, що з молодшим коли лишаюся вдвох, то мені здається, що з ним мега легко.
Мабуть трохи більше дозволяла, ніж було варто, коли народився менший, щоб він не відчував себе обділеним, забутим і тд. Кожну вільну хвилину намагалася йому присвятити, навіть коли годувала грудьми малого, то читала старшому книжки.
Знову ж таки, по порадам психологів, щоб не було ревнощів, то обох годувала з ложки, не говорила йому, що він дорослий і не змушувала самому вдягаться, взуваться.
І за порадами психологів довела до того, що йому майже 5 , а він сам не хоче ні істи, ні вдягатися, ні попу витерти.
Я не знаю.як мені себе.з ним поводить, щоб.виховать.у нього ці всі.якості.
Доречі в садочку найслухняніший по словам виховательки, ніколи ні голос не підвищить, в усьому слухає, ість, вдягається, дуже акуратний і дружний
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
Какая вы нежная, мама дорогая....
Да разве можно так убиваться из за какого то шлепка??? Заслужило ваше дитятко! Это только вы умиляетесь его неуправляемости. Но это не обязаны делать др окружающие! Дедушке респект! Я была бы благодарна, если дали по делу. Прям сопли слезы истерики.... Не понимаю, честно!!!
Ашотакова)))• 07 мая 2019
Ответ дляПеченюшка
Ну, не для всех ляпас это норма. Вам частенько по физиономии дают? Или это только маленьких так можно?
конечно ляпас не норма, но творю что хочу это тоже далеко не норма, или для вас норма? Ну так рано или поздно все равно схлопочешь, при таком подходе.
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
Много панькаетесь с ним! ОООчень много! Половина проблем вами же и надумана! Знал бы, что получит за свое неадекватное поведение, не вёл бы себя так! А если в каждом выпаде видеть психологические проблемы и таскать его по психологам, то да! будете уставать, естественно!!
Котенок аки рысь• 07 мая 2019
Йопт, шо за бред! Не прощу отца, чувствую боль ребенка... Воспитывать надо детей. Ребенок должен знать и понимать слова нет и нельзя! И что всему есть предел. Автор, сами виноваты в данной ситуации. И рыдать надо от того, что дети у Вас невоспитанные!
Фиона Шрековна• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Закрывайте прямо сейчас. Старались? ахаха! кости перемывают вашему сыну и вам, скажите прямо. Вам уже отдельную тему посвятили, моют и там параллельно, ваш ребенок оказывается потенциальный ’моральный инвалид’(с)
Еще раз спрашиваю: вам мало? Что еще нужно сделать, чтоб до вас дошло закрыть тему?
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляИрашек
та як ви не зрозумієте???
’звичайна дитина’-НІ
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
’звичайна дитина’-НІ
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
Сняли с языка! Только хотела написать, что сынок жёсткий манипулятор, а мама жертвус вулгарус)) так и живут.... Рыдает она... Капец!
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляМЧСница
Капец! Как можно ударить, да еще и ребенка?:(
Я бы не ездила туда...
Одни неженки))) пусть малыш вытворяет, что ему вздумается! Мы все стерпим))
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляКотенок аки рысь
Согласна полностью.
Веселая моль• 07 мая 2019
Ответ дляИрашек
та як ви не зрозумієте???
’звичайна дитина’-НІ
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
’звичайна дитина’-НІ
’виховуйте ’як важаєте за потрібним
успіхів
Автор молчит, значит сын весь в мужа, а автор типичная жертва уже двух манипуляторов в семье..
Снегопадка• 07 мая 2019
Ответ дляПукимончиг
Мда...
Тяжелый случай.
Тут, по-моему, к психологу нужно автору.
Кормить из ложки, одевать, все позволять в 5 лет?! С ребенком сесть и поговорить по-взрослому. Если не доходит - то да, только лупить. Я на стороне дедушки.
Тяжелый случай.
Дед молоток! Один из всей семьи нормально реагирует!
Ну автору мало сыночкиных закидонов)) пусть терпит! То ли ещё будет.
Хи хи, ну ну• 07 мая 2019
Ответ дляЕдинорог помог
Нічого страшного не сталося, прям ридаю 2 години. Я так розумію, що давно треба було виховувати, а то забагато собі дозволяє дитина 5 років, а ви все прикриваєте характером, і те, що до чоловіка вдався.
+ 100
Малого надо драть как сидоровую козу, чтоб мозги встали на место
Веселая моль• 07 мая 2019
Автор, муж ваш доволен поведением сына? Наверное говорит что мужик растет? Хвалит такую тупую упрямость?
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляКоролева спама
Нет, но у деда уже накипело. Он держался держался, подавлял раздражение и взорвался в самый неподходящий момент.
Ну ви були поруч весь день з дідом? Ч особисто чула тільки про дві неприємні ситуаціі за день .
Випадок з хризантемами.
Розсипали в сараі відро кукурудзи, яку ж самі і чистили пів дня, поки дід поруч слухав іхні щебетання, історіі з відпустки, з садочку.
А, ну ще в калюжу зашли, що через чоботи налилось води. Але.це вже було при мені теж, я сама іх звідти витягла і перевдягла. Просто вони його дьоргали, а дід не звик, що хтось потребує постійноі такоі уваги і його участі : дід забий нам по гвоздю в пеньок і дай молотки ми будемо забивати, через 10 хв вже ім набридло, дід налий нам компоту, а мені бутерброд з маслом, а мені яблоко. І це ж ім обом треба було допомогти вимити руки після чистки кукурудзи, витерти, обслужити. Він просто був, напевно, в ауті від такоі напруги вд незвички. Втомився морально слухати іх весь день і дай, подай, принеси, покажи, розкажи.
І тут дитина стрибає.зі.спущеними штанами, то це вже крайній привід, щоб по обличчу заіхати? Нє, ну серйозно? Примірте ситуацію до вашоі дитини.
Наголошую, що по проханню діда весь цей час допомагала батькам. Дід сам на себе цю ношу взяв. Не було там такого за день,через що очі вистрибують.
Ну зламав по шляху 8 черенків хрищантем на 40 грн. Пообіцяв, що більше не поіде. То це треба пар вухам випускати і забити ремнем “до синевы”
Випадок з хризантемами.
Коленная ложечка• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Повторюсь і пишу в останнє
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
Повторюсь і пишу в останнє
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
я верю,что вы много ему говорите. Только ему не нужна говорильня. Либо поменяйте тон. Ну в смысле покорми,бо ти моя така мамуся?! И вы повелись?ну мля,манипулятора вырастили
Автор! к сожалению я так и не получила ответ на вопрос’ в чем причина ваших рыданий’???! - для меня в вашем ответе скрыта вся суть проблемы. Когда вы сможете четко ответить на вопрос ’почему вы плачете’ - вы сможете многое понять. И,надеюсь, сможете конструктивно посмотреть на СУТЬ!!! проблемы и исправить ее. Вам правильно кто-то здесь писал, что поступок деда- это взрыв- следствие неоднократно сдерживаемого гнева вызванного поведением ребенка. Любой ребенок в семье должен знать- его обязанность слушать и выполнять указания взрослых. Любое непослушание должно быть пресечено!!! иначе ребенок утверждается в понимании того,что все ему сходит с рук. Объяснять и разговаривать можно и нужно тогда,когда не понимает, но когда ПРЕНЕБРЕГАЕТ , реакция должна быть мгновенной- ПРЕСЕЧЬ . Только тогда сохраняется авторитет взрослого . Если вы не сделаете правильных выводов именно сейчас, то в дальнейшем вас ждет много слез(((( и все они будут литься впустую. Автор!Беритесь за ум и за воспитание мальчика, твердое воспитание. Непослушание взрослым однозначно требует сурового наказания, чтобы было не повадно в другой раз
Веселая моль• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Випадок з хризантемами.

жесть, просто жесть.. бідна людина у віці
Радикальная
• 07 мая 2019
Ответ дляСумка с непогодой
А ваш сын извинился перед дедом и бабушкой за свое поведение в течение всего дня? Из всего речевого потока я не увидела, что вы ему что то донесли. От дедушки поступок ожидаемый, он старше и мудрее. А что вынес ваш сын? И Вы?
З сином кілька разів говорила сьогодні на тему вчорашнього кінця вечора, він опускає очі і слухає, каже, що з дідом помирилися.
Сказала наступного разу, якщо не буде слухатися дорослих, то отримає по попі вже від мене. Побачимо!
А ще сказала, за порадою тут хорошою, що заведемо дошку смайлів. До його дня народження лишився місяць. Якщо там будуть смайли, які не посміхаються, то подарунок і свято дня народження відміняються.
Правда, психонув на ці слова і вийшов мовчки з кімнати.
Із шкоди, зробленоі вже сьогодні, щоб таки проаналізувати чи дійсно, по словам порадниці, дитина неадекватна. Вдвох з малим хотіли на січкарні різати траву, щоб годувати курей. Роздавили кілька яєць. Отримали лекцію на тему небезпеки різати самим траву, пообіцяли, що почули. Але.ж.я не впевнена, що не стануть цього робити, коли я не бачу.
Це неадекватні діти?
Сумка с непогодой• 07 мая 2019
Ответ дляКоленная ложечка
Ребенок в 5 лет лучше знает, как управлять взрослой мамой и на что давить, чем сама мама 5-летним ребенком.
Борец за справедливость• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Випадок з хризантемами.
Вы шутите? Или тролите?
Это все Ваши дети успели сделать за один день?
Веселая моль• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Це неадекватні діти?
Капец. Вы тютя реально, тут и правда угрожать надо, чтобы потом пальцы не пришивать детям... какая нафиг сичкарня????? Мляяя

Единорог помог• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Це неадекватні діти?
Блін, та це не шкода, а насамперед небезпека!!!! Як це таким малим дітям лізти до січкарні?
Сегодня я не я• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Повторюсь і пишу в останнє
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
Повторюсь і пишу в останнє
От в чому моя проблема!
Не пишіть, що я не виховую.
И Вы стоите смотрите,как Ваш сын ест конфету,как и то,как он ехал по цветам?Автор,вот тепеь я соглашусь с тем,кто тут написал,ВЫ ИНФАНЬТИЛЬНЫ.Ваш старший сын будет бить младшего,а Вы будите стоять и смотреть? Ваш старший свернет кошкен шею,а Вы будите стоять и смотреть?Вы,что,до сих по не поняли,что действия Вашего сына- это изучения границ дозволенного? И эти границы у него расширяются и в скором времнеи сотрутся.Автор, Вы хоть обрыдайтесь в усмерть,НО это Ваш сын,Вам с ним жить,Вам растить второго.И все при этом в ЖОПЕ,причем,полной.

Оябунчик• 07 мая 2019
Ответ дляЕдинорог помог
Начнем с того, что с такими детьми доступ к ней должен быть закрыт для детей. Закрыт мамой, которая отвечает за их жизнь и здоровье!
Что значит ’я не уверена,что они к ней не полезут опять’????
Ответ дляРадикальная
Це неадекватні діти?
то,что детвора шкодничает- естественно. Они познают окружающий мир. Но нарушать запреты взрослых нельзя, за это обязательно д.б. наказание. Естественно адекватное поступку. У академика Амосова есть статьи о воспитании, он пишет : разбил,сломал,забыл- нужно объяснять. Но если нарушил запрет обязательно должен быть наказан
Беззубовна• 07 мая 2019
Ну, дед конечно, не прав, но и Вы, автор, не умиляйтесь характеру ребенка. Есть много способов наказать, кроме биться. Хочет конфету, которую не разрешали раньше и все равно хватает? Как бы нужно показать свой авторитет и забрать конфету. Нужно держать свое слово, чтобы он Вас уважал, а то получается, что как говорится обицянка - цяцянка. Как хочу, так и верчу.
Борец за справедливость• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
накричали, видворили з городу і я далі продовжила садити хризантему.
Час піджимав, не було часу йти і спеціально наказувать.
Тільки проговорили з мамою, що він впертий і стіною стоіть на своєму, а ти хоч головою вбийся кричи, він не чує
Так это не Вы должны головой биться, а ребенок понести наказание за свой проступок. Почему Вы не дали ему лопату в руки и не заставили заново высаживать поломанные цветы?