Радикальная• 06 мая 2019
в гостях у батьків, дідусь вдарив онука
вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Зайвий раз не чіпаємо.
Ридаю.....
Радикальная
• 06 мая 2019
плаче і бабуся від цієі ситуаціі. А мені.ще більш не по собі, що сколотилася вся сім´я через моіх дітей. Думаю, краще було б не приіжджати.
Я не конфліктна людина і дуже важко переживаю конфлікти.
Напевно і не засну
Кумушка• 06 мая 2019
Отец конечно не прав,но и вы тоже.В 5 лет ребенок должен понимать слово нельзя.
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Напевно і не засну
І не спіть
І не їздіть більше в село
Накупіть хризантем і хай викорчовує синок, як йому заманеться!
І не їздіть більше в село
Единорог помог• 06 мая 2019
Нічого страшного не сталося, прям ридаю 2 години. Я так розумію, що давно треба було виховувати, а то забагато собі дозволяє дитина 5 років, а ви все прикриваєте характером, і те, що до чоловіка вдався.
Обнемашечка• 06 мая 2019
Судя по описанию, давно пора было малыша с ремнем познакомить.
Своего сына я не била, но он послушный.
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
У вас некерована дитина? Якщо ви по сто разів просите, а до нього не доходить
Ви зриваєтеся на крик, вам в такій психлікарні комфортно?
Якщо ви не можете справитися з власною дитиною, то нічого страшного, що подіяли більш радикальними методами
PS. Я проти фізичного покарання дітей, але вашого дідуся розумію!
Слепок стопы• 06 мая 2019
теперь внук хоть дедушку слушаться будет...как бы не прав не был последний...
Играю у края• 06 мая 2019
Двоякие чувства вызвал рассказ.
Ребенок абсолютно неуправляемый и непослушный: якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує.
Зачем такого ребенка оставлять с дедушкой?
А поговорить?• 06 мая 2019
Ситуация не смертельная. По вашему рассказу ребёнок невменяемый. Вот отец и не выдержал. Будет пацану уроком, что не король он. Не надо из отца делать монстра. Не все готовы терпеть выходки невменяемых детей, и если по хорошему не понимает , ему объяснили доходчиво. Ловлю тапки приверженцев тонкой детской душевной организации и акакжедетская психика.
AnnLipa123• 06 мая 2019
Ну вы должны поговорить. Обозначить свою точку зрения на эту ситуацию. Как бы трудно и неприятно не было бы.
Понимаю, как вам обидно. У меня старший такой же бармалей. Тоже доставил много неприятных моментов в отношениях с родителями- непослушный и балованный. Со временем научилась говорить с ним так, чтобы он реагировал. Метод проб и ошибок.
Organic• 06 мая 2019
Ответ дляЛюблю_джаз
О Боже все рыдают из-за ляпаса
Где все? Как раз наоборот, мало получил от деда, раз родители умеют только сопли разводить.
Апрель Ивановна• 06 мая 2019
Держите своих обезбашенных детей подальше от людей, если не умеете воспитывать. Проще всего сказать, что ребёнок неадекват, т.к. весь пошёл в семью мужа. Не трепите нервы своим родителям своими детишками. Вам отдых на природе, а у людей уже нервы сдают от бесконечного беспредела ваших деточек.
Печенюшка• 06 мая 2019
Ответ дляЛюблю_джаз
О Боже все рыдают из-за ляпаса
Ну, не для всех ляпас это норма. Вам частенько по физиономии дают? Или это только маленьких так можно?
Паравозик• 06 мая 2019
Ответ дляПеченюшка
Она себя хорошо ведёт, слушается белого господина
Радикальная
• 06 мая 2019
Ответ дляКумушка
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не заглядую йому в попу, зриваюся вже на крик і він знає, що мені це не подобається знає, що я засмучуюся і що він не правий.
Але поки не доведе задумане діло.до кінця, хороше воно чи погане, то трава не рости, а він зробить.
Я не знаю як із цим боротися.
От чесно! в мене опускаються руки. Я так із ним втомлююся, що з молодшим коли лишаюся вдвох, то мені здається, що з ним мега легко.
Мабуть трохи більше дозволяла, ніж було варто, коли народився менший, щоб він не відчував себе обділеним, забутим і тд. Кожну вільну хвилину намагалася йому присвятити, навіть коли годувала грудьми малого, то читала старшому книжки.
Знову ж таки, по порадам психологів, щоб не було ревнощів, то обох годувала з ложки, не говорила йому, що він дорослий і не змушувала самому вдягаться, взуваться.
І за порадами психологів довела до того, що йому майже 5 , а він сам не хоче ні істи, ні вдягатися, ні попу витерти.
Я не знаю.як мені себе.з ним поводить, щоб.виховать.у нього ці всі.якості.
Доречі в садочку найслухняніший по словам виховательки, ніколи ні голос не підвищить, в усьому слухає, ість, вдягається, дуже акуратний і дружний
Я ж не з вредності.
Я не знаю як із цим боротися.
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
Ответ дляБасноплетка
Увозите детей. Дед неадекватный. Видимо, хочет выпить и бесится.
Холєра
Та від такого внука з дочкою припареною і неп‘юча людина захоче випити
Чучело сосны• 06 мая 2019
Ответ дляПокорительная
Автор, воспитывайте ребёнка, иначе потом больше рыдать будете.