Радикальная• 06 мая 2019

в гостях у батьків, дідусь вдарив онука

вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Дама_с_коготками• 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Холєра
Та від такого внука з дочкою припареною і неп‘юча людина захоче випити

автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я не виправдовую діда і не била своїх дітей
Але, де була автор, коли ті діти доводили діда до білої гарячки?
Якщо знаєш, що діти проблемні, бо ти їм такого батька вибрала, так пильнуй їх сама! Або батька треба було толкового обрати, не впертого)
де була мати?
Мати весь день садила ті хризантеми раком (вибачте), що ніг не чує і спини.
Я ж не просто збагрила діду дітей, а з добрими намірами, щоб приглянув, поки я допоможу, а вони не втопилися в якісь бочці тим часом чи не залізли на дах
Просто каралева• 06 мая 2019
Ответ дляКопирайторша
плакали , всі плакали (с)
однаково (с)
Мама Чели• 06 мая 2019
К крику по всему видно ваш сыночка привык. Вот и получил.
Ирашек• 06 мая 2019
Ответ дляЕдимнаморе
Вам не рыдать нужно,а сыну обьяснить,что и так за непослушание бывает.Спуститесь с небес на землю-воспитывайте детей!Мне кажется это типичный пример яжемамы и этожедеть.Как-то раньше не было такоо количества упертыхвпапу детей.
да не обьяснять-добавить по жопе надо было как следует
а то дед алкаш и родословная не та...(
Ангел сошедший с небес• 06 мая 2019
Ответ дляА поговорить?
Ситуация не смертельная. По вашему рассказу ребёнок невменяемый. Вот отец и не выдержал. Будет пацану уроком, что не король он. Не надо из отца делать монстра. Не все готовы терпеть выходки невменяемых детей, и если по хорошему не понимает , ему объяснили доходчиво. Ловлю тапки приверженцев тонкой детской душевной организации и акакжедетская психика.
Само_достаточная• 06 мая 2019
Да, бить по лицу унижение, нельзя. Но вы должны были увидеть что папа уже еле держится, на взволе и забрать ребенка на себя, а не сваливат его на папу. Да, вы устаете, родители помогают. Но они уже не с теми нервами чтобы выходки терпеть. Да и в селе не так носятся с детьми, там стродк и жестче воспитание. Вспомните свое детство. Едьте утром и воспитывайте ребенка, он разбалован, думайте как. В саду он нормально себя ведет, а вас не слушает, что дальше будет, с мальчиками строже надо.
60 метров сметаны• 06 мая 2019
Капец, уже и я плачу. Во передаётся как.
Викана• 06 мая 2019
Повикидайте до дідька всі його іграшки. І велосипед. Відлучіть від комп´ютера, чи що там у вас. Не купуйте смаколиків.
А якщо він захоче перевірити, як горить штора в кімнаті?
Автор, рано ви народилися. Сама ще дитина. Якщо не тріль

КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
де була мати?
Точно трололо
Ви крутите інформацією
Плакати перестали?
ДелиВерка• 06 мая 2019
Ответ дляReaderprofi
’У нас проблеми’, ’нам ставили діагноз’ - у вас вся родина хвора чи кому це НАМ? Відірвіть уже чувака від цицьки, йому до школи скоро, мамко, кукусіки
вона не відірве, вона не готова прийняти інформацію про те, що відповідальність в принципі на ній та чоловікові за виховання дітей. Хоча дід і даремно зірвався. Вона не почує, що плач її це жалюгідно для матері двох дітей, що ненормально усім сидіти і плакати. Там хвора вся сім´я - алкоголік, співзалежні, реактивні інфантили (’великі рятівниці батьків’), онуки алкоголіка від гіперопіки страждають. Вангую - зараз вони по трикутничку пройдуться. Переслідувати буде дочка, батько з агресора стане жертвою, а мати чоловіка свого виправдовувати. Йоу, кукусіки, автор, дуйте до спеціаліста!
энциклопУдия• 06 мая 2019
Ответ дляBlack Umbrella
За одного битого двох небитих дають. Мене аж верне від діточок, з котрими мами мило розмовляють тоді, коли на заважало б віддухопелити по сраці.

Повірте, їх за кілометр видно. Можу навіть наспір вгадати, де дитина знає межі дозволеного, а де юного лідера зрощують.
А мене верне від батьків, які вирішують, що дитина, то є якась абсолютно безвольна істота, якою можна керувати наче іграшкою на радіоуправлінні. І якщо не слухається, значить треба лупцювати, поки не дійде.
А потім такі батьки приходять до неврологів і розповідають, що почав заїкатись чомусь чи пісяється у підлітковому віці чи у школі на найменше зауваження вчителя починає ридати та різати собі руки...
А потім копнеш - і ось він, слухняний, чемний хлопчик, якого тато виховував дубцем, а мама - ляпасами.
автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляДама с собачкой
Невідомо, вони( дід та онук) були самі в кімнаті, і звідси автор звук ляпаса почула. Що там сталося насправді, невідомо. Може онук діда послав чи кривляв
насправді сталося те, що він знімав штани і зняв іх тільки нижче колін, і бігав, щоб.ноги плуталися. Це ми до ванноі готувалися. Я 3 рази сказала зніми повністю, бо впадеш, це погана гра.
Але.йому подобалося так бігати і молодший брат з.цього сміявся, це його підзадорювало. Дід раз сказав не бігай бо впадеш, а потім підскочив і вдарив і почав стягувати штани.
Ну що це ситуація, коли треба ляпаса давати?
Чомучка• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
Нельзя бить не девочку, ни мальчика.
Иначе мальчик вырастет и начнет сам бить девочек, мальчиков и родителей заодно.
Любое насилие порождает насилие.
Моральное изнасилование - это не меньшая мука нежели физическое. Поэтому поделом маленькому кровопийце.
Ирашек• 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор
Ви жуєте соплі і пишете кілометрові пости
Якщо ви так само спілкуєтеся з дітьми, вони вас просто не чують! І ніхто не стане слухати годинами про качечок, курочок, дурочок
Чітко і лаконічно треба, щоб дитина мала терпіння дослухати до кінця!
хто ви?
дайте п’ять
Королева Сарказма• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Звичайно не скажу, він нас більше не пустить до моіх батьків
То може він цим зробить їм велику послугу?
автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляПополняю_Карму
+100
у работающих пожилых людей нет совсем выходных, тк им привозят невоспитанных детей которые весь труд ни во что не ставят, неделя работы на смарку! а невоспитанность прикрывать характер мол отца - капец все виноваты сын святой, так и рождаются свекрухи...
я ніколи ім не лишала.дітей, а приіжджаю, щоб допомагати. Вони не справляться без моєі фізичноі допомоги. А дітей мені кцди діти в цей час? Вдома самих.лишити?
УраганнаЯ• 06 мая 2019
Ответ дляКопирайторша
зато стало тихо
На кухні всі однаково плакали (с)
Само_достаточная• 06 мая 2019
О, да, вот муж обрадуется, отношения с тестями навсегда будут испорчены. И детей туда не отпустит, вот представььте что вашего милого разбалованного ударила свекрлвь, что дальше. . Отото. Поговорите и с отцом и ребенком, не теряя авторитета.

Добрая свекровь• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Як? Як мені його навчити розуміть?
Я ж не з вредності.
Я не заглядую йому в попу, зриваюся вже на крик і він знає, що мені це не подобається знає, що я засмучуюся і що він не правий.
Але поки не доведе задумане діло.до кінця, хороше воно чи погане, то трава не рости, а він зробить.
Я не знаю як із цим боротися.
От чесно! в мене опускаються руки. Я так із ним втомлююся, що з молодшим коли лишаюся вдвох, то мені здається, що з ним мега легко.
Мабуть трохи більше дозволяла, ніж було варто, коли народився менший, щоб він не відчував себе обділеним, забутим і тд. Кожну вільну хвилину намагалася йому присвятити, навіть коли годувала грудьми малого, то читала старшому книжки.
Знову ж таки, по порадам психологів, щоб не було ревнощів, то обох годувала з ложки, не говорила йому, що він дорослий і не змушувала самому вдягаться, взуваться.
І за порадами психологів довела до того, що йому майже 5 , а він сам не хоче ні істи, ні вдягатися, ні попу витерти.
Я не знаю.як мені себе.з ним поводить, щоб.виховать.у нього ці всі.якості.
Доречі в садочку найслухняніший по словам виховательки, ніколи ні голос не підвищить, в усьому слухає, ість, вдягається, дуже акуратний і дружний
Оце вже лютий пзд ... по голій сраці крапивою йому - дойде з першого разу.
А ви, мамо, ганчірка.
Сама не знаю• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
де була мати?
тем более.
Вам не жалко своего труда, чтобы потом позволять ездить ребенку по этим хризантемам?
И тут дело не в хризантемах же.
Раз сказали, два... не доходит, забрали велик, по жопе слегка, лопатку какую-нибудь, пусть рядом тоже ’садит хризантемы’.
энциклопУдия• 06 мая 2019
Ответ дляБритоножка
Не утрируйте. Вы сейчас описываете поведение детей постоянно терпящих побои в семье. Одна пощечина не сделает из ребёнка монстра, а поможет привести его в чувство.
Ви не знаєте що може зробити один ляпас. Нічого хорошого - це якщо коротко. Діти різні, дуже різні. І нервова система далеко не у всіх однакова.
Але наші батьки чомусь вважають себе розумнішими за неврологів та психотерапевтів та продовжують експерементувати.
Викана• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
де була мати?
зробіть своїм батькам подарунок. Не їдьте туди більше.
Бо це виглядає,як послуга якась з барського плеча
Ирашек• 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Діда шкода, любить вона діда
І хризантем
у дочки бабусине(мамине)ДНК -ревун
поревуть і перестануть
це такий тип людей
автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляСама не знаю
автор, успокойтесь, не принимайте все близко к сердцу, правда. Конечно, неприятно, но уже что поделаешь. Отец ваш тоже видно переживает. Просто на будущее не оставляйте детей с ним.

У самой сын и дочка с разницей в 2 года. Когда дочке было 3, а сыну 5, я тоже иногда могла и по полчаса плакать, настолько выматывали нервы своим непослушанием. По отдельности дети-ангелы, вместе кошмар. Но мне больше младшая жизни давала. Мне казалось, что вокруг дети с 1 раза мам слушаются, а до моих только криком доходит.

Больше разговаривайте. Не понимает, пусть сам в комнате сидит ’думает над поведением’, если троих взрослых не слышит. Посидит раз, два, три, что-то да в голове отложится. 5 лет - уже дети понимают.

Терпения Вам!
Моим сейчас 8 и 6 лет, уже поспокойнее. Но тоже иногда контры у них, тогда начинается, весь дом вверх дном(
точно ви сказали, що по окремості спокійніші, а разом починаються проблеми і шкода, як сніжний ком.
ФруктЕщеТот• 06 мая 2019
Ответ дляБритоножка
Хуже всего, что вместо того что-бы сказать, что в следующий раз ещё и от неё получит, мама рыдает два часа, тем самым убеждая ребёнка в правильности и вседозволенности его поступков. Пообещала бы добавить и от себя, глядишь и вменяемости у ребёнка прибавилось бы.
+100. Ребенок увидит слезы мамы и поймет, что может доводить кого угодно и как угодно, потом выгребать за это и все равно будет прав.
Хлопаю ресницами• 06 мая 2019
Я бы не потерпела от деда удара сыну по щеке. Как минимум поговорила бы. НО! Только если бы дед был невменяем. Пьяный, агрессивный психопат. В любом другом случае, этого бы не произошло. Знаете почему? Потому что я бы догнала сыночка на велике посреди этих хризантем, стащила бы с велосипеда (на который он бы еще месяц не сел), и сама бы дала розгой по ногам за ’глухоту’. После этого отстоял бы в углу и в следующий раз слушал бы что ему говорят. А пошел бы мне назло, то сам бы себе кушать готовил, одежду стирал и прочее. Я тоже глухой быть умею. Дня бы хватило для обретения слуха навсегда. А вы запустили ситуацию донельзя, вам сын на голову вылазит, а вы про ’упрямство’ рассуждаете. А чего б не быть ’упрямым’ у такой-то мамы? У вас нет границ, вы только орать можете и все. А границы не выставили. А вот дед выставил. Теперь внучок деда будет слушать. Если вы не постараетесь своими рыданиями сделать из деда монстра.
Хлопаю ресницами• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
де була мати?
Т.е вы хризантемы садили, а ваш сынок по ним проехался? Убила бы и деда не надо. За ухо в комнату и сиди там.
ДелиВерка• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
нам не видко, де він бігав. Може, там пряма небезпека життю дитини - гострі кути меблів і мало простору, наприклад. Залиште свого батька, він не правий, можна було міцно обняти і покарати інакше дитину. Ви як мама мали б підказати як або самі це зробити. Але ви не можете, бо не караєте дитину. ВИ ВИННІ у ситуації, вона глибша за ляпас від батька вашого вашій дитині. Прозрійте, як плакати перестанете. Чи це все, на що ви здатні?
Викана• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
та звичайно , краще, коли дитя ’на голові сидить і ногами по пиці лупить’. Зато не керований