Радикальная• 06 мая 2019

в гостях у батьків, дідусь вдарив онука

вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Само_достаточная• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
Автор, ви поменше слухайте тих, хто відразу кричить про пасок чи ляпаси. Фізичне побиття нічого доброго не дасть. А тільки зробить таку дитину більш агресивною та ще більш впертою.
Вчіть дитину слухатись не через погрози та крики, а через певну мотивацію. Коли не слухає не кричіть, а навпаки - говоріть тихіше та сповільнюйте мову. Кажіть йому про власні почуття та емоції - що ви злитесь, що вам погано, коли він не слухається, проговорюйте абсолютно все, що переживаєте.
Власне, ваш син міг ще до кінця не пройти кризу сепарації та негативізму, коли дитина намагається такими вчинками побачити, що йому за це буде, прогнуться оточуючі люди чи ні. Тому його поведінка якоюсь мірою абсолютно нормальна, хто б вам тут що не написав.
Поясніть сину, що деякі люди дуже зляться, коли діти їх не слухають і можуть застосувати силу. Нехай розуміє, що світ не досконалий. Проте також скажіть, що це не правильно - що фізично наказувати його ніхто не має права, що це неприпустимо і нормальні люди з‘ясоввють відносини на словах. Саме тому важливо чути інших, коли вони до тебе звертаються. Тобто син має зрозуміти, що його поведінка була незадовільною, але це не значить, що дід мав право його вдарити.
Батьку я б також сказала, що вважаю поведінку сина поганою, але методи фізичних покарань для вашої сім‘ї неприпустимі.
отличный совет, автор!

автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
Не можете вы воспитать-воспитает дед. Что значит «несколько раз в месяц по 2-7 дней у них» да это ж вы постоянно там. Вы достали деда уже. Не в том возрасте, что бы терпеть выходки 5-летки неуправляемой. Не нойте, мамо! А лучше воспитывайте ребенка, не понимает слов, пусть получает.
Втомилася писати, що іду.не на курорт, а допомагать батькам.
Мені легше в 100 раз дома з ними і рачки не лізу до ліжка, як у батьків.
Якщо ми тиждень гостювали.у.батьків, то зазвичай раз на місяць іздимо, якщо тільки на вихідні, то можемо двічі
Оябунчик• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
я ніколи ім не лишала.дітей, а приіжджаю, щоб допомагати. Вони не справляться без моєі фізичноі допомоги. А дітей мені кцди діти в цей час? Вдома самих.лишити?
Автор,вот я не пойму, ваш малец едет по хризантемах, все кричат ’нельзя’, а он все равно доезжает до конца грядки. Вы где находитесь в этот момент? Почему не стягивание его с велосипеда уже в тот момент, когда он повернул к грядке?
ФруктЕщеТот• 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я не виправдовую діда і не била своїх дітей
Але, де була автор, коли ті діти доводили діда до білої гарячки?
Якщо знаєш, що діти проблемні, бо ти їм такого батька вибрала, так пильнуй їх сама! Або батька треба було толкового обрати, не впертого)
подозреваю, что автор приезжает к родителям, как раз для того, чтобы спихнуть невменяемого ребенка на них хотя бы на время. Да и тот факт, что отец детей отпускает ее так часто и на такое длительное время говорит о том, что он и сам рад, что сына нет дома. Родители сами не выдерживают, но воспитывать категорически отказываются
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
Ответ дляИрашек
хто ви?
дайте п’ять
То я, зі своїх))
Тримайте 5
Телефон Рубика• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
насправді сталося те, що він знімав штани і зняв іх тільки нижче колін, і бігав, щоб.ноги плуталися. Це ми до ванноі готувалися. Я 3 рази сказала зніми повністю, бо впадеш, це погана гра.
Але.йому подобалося так бігати і молодший брат з.цього сміявся, це його підзадорювало. Дід раз сказав не бігай бо впадеш, а потім підскочив і вдарив і почав стягувати штани.
Ну що це ситуація, коли треба ляпаса давати?
Это была последняя капля.Дед на него целый день гавкал,малому по барабану(((ну и все,он достал!нервы сдали-получите,распишитесь.

Чтоб не случилось с ребенком беды-вовремя дайте ребенку пи@ды!(с)
ДелиВерка• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
У дорослої тьоті своя сім´я, яка потребує уваги. Дууууже. Але пардон, ви не доросла тьотя...
Хлопаю ресницами• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
Ви не знаєте що може зробити один ляпас. Нічого хорошого - це якщо коротко. Діти різні, дуже різні. І нервова система далеко не у всіх однакова.
Але наші батьки чомусь вважають себе розумнішими за неврологів та психотерапевтів та продовжують експерементувати.
Да тут уже маман наделала. Этот ляпас может и спасет ребенка от его самого и плодов воспитания. Будет знать, что вытворять свои фокусы можно только при маме и бабушке, а от остальных и прилететь может.
ФруктЕщеТот• 06 мая 2019
Ответ дляaromat1
Тю, а це тут до чого? Б´є інших дітей, дитина яка сидить на голові у своєї мами і ніжки звісила, а мама на форумі про вдався в батю розказує.
Моїй дитині вистачає мого погляду, щоб зрозуміти, що ту мач.
обожаю таких родителей, которые одним взглядом останавливают своих детей сама такая

Чучело-Мяучело• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
де була мати?
Мати весь день садила ті хризантеми раком (вибачте), що ніг не чує і спини.
Я ж не просто збагрила діду дітей, а з добрими намірами, щоб приглянув, поки я допоможу, а вони не втопилися в якісь бочці тим часом чи не залізли на дах
Так ви ж були поруч, що ж зразу не зреагували?
Вы и недостатки сына своего знаете и недостатки отца чего ждали? Чтоб ситуация разрулилась без вас? Так она и разрулилась. Причем дед еще можно сказать умница и сдержался как мог. Держу пари что это не единственный выбрык вашего сына в гостях у деда с бабулей.
Викана• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
А до цього дід голос зірвав , бо кричав по двісті ’ не роби, не лізь’.
Readerprofi• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
А батько їм для краси даний чи ви від кого народжували?
автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляМир Мир Мир!
Действительно, ваш непослушный и невоспитанный ребёнок всех достал, а дед виноват. Я против битья, не оправдываю. Но нечего неслуха по людям возить. Например, я ваша соседка и ваш ребёнок портит мои хризантемы, бить и наказывать я его конечно не могу, вот от чего мне должно полегчать? Что он в папу, что он ребёнок?
якби він наніс шкоду стороннім, то компенсували б звичайно
fenist-plus• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
я теж не з тих, хто стане просто ховати голову, якщо діти неадекватні.
Я готова теж ремнем всипати, якщо заслужить. І буду.це робити, хай навіть якщо скажуть, що мама я не в собі.
Але ж не по лиці дитину. Будь якій людині удар по лиці це як приниження.
Ніби мене батько.принизив відчуття таке
Цитата:
я теж не з тих, хто стане просто ховати голову, якщо діти неадекватні. Я готова теж ремнем всипати, якщо заслужить. І буду.це робити, хай навіть якщо скажуть, що мама я не в собі. Але ж не по лиці дитину. Будь якій людині удар по лиці це як приниження. Ніби мене батько.принизив відчуття таке[/Ваш сын своего отца слушает? Если бы я три раза своему сказала, а он бы игнорировал, я бы сама ему хорошенько всыпала. И совесть бы не мучала
Бритоножка• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
Та капец, сломали психику на всю жизнь! Меня раз лозиной отходила бабушка, и два раза дедушка, и скажу Вам, было за что. И как это моя психика выдержала? Наверное у меня глубокая психическая травма из детства, только я об этом не знаю . А по факту, стала больше думать о последствиях своих поступков. Бабушку и дедушку меньше любить не стала. Вот с такими понятиями о детской вседозволенности и растят неадекватов.
ПлакалаВАвтомобиле• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
плаче і бабуся від цієі ситуаціі. А мені.ще більш не по собі, що сколотилася вся сім´я через моіх дітей. Думаю, краще було б не приіжджати.
Я не конфліктна людина і дуже важко переживаю конфлікти.
Напевно і не засну
нужно воспитывать детей... это только начало ,если он неуправляемый. Ребенка жалко ,но никто ему в жизни потакать не будет
Накладная• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
То вже просто була остання крапля, що переповнила чашу терпіння. Він весь день, з вашого опису, витворяє.
КоКоКоКоКоКо...• 06 мая 2019
Автор
Що ви робили з гідроцефальним синдромом?
Яке лікування приписав лікар?
ДелиВерка• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
о, ми вже всі ваше благородство зацінили, беріть пиріжок. Роль рятівниці стражденних передбачає пиріжки завжди. Тільки від них не фвгура страждає, а ви і ваша сім´я. Я про дітей і чоловіка, який хз де і хз чого вас відпускає так надовго. Здогадуюсь, чого, втім...

Чучело-Мяучело• 06 мая 2019
Ответ дляэнциклопУдия
А мене верне від батьків, які вирішують, що дитина, то є якась абсолютно безвольна істота, якою можна керувати наче іграшкою на радіоуправлінні. І якщо не слухається, значить треба лупцювати, поки не дійде.
А потім такі батьки приходять до неврологів і розповідають, що почав заїкатись чомусь чи пісяється у підлітковому віці чи у школі на найменше зауваження вчителя починає ридати та різати собі руки...
А потім копнеш - і ось він, слухняний, чемний хлопчик, якого тато виховував дубцем, а мама - ляпасами.
Та ви шо? Что значит лупцювати? Бить тоже можно по разному. Можно по попе разок , а некоторые до синяков лупят. Если по попе разок то не -расказвайте про заик! Прамо поколение 70-80 сплошными заиками выросли, вот хожу и заикаюсь.
автор Радикальная • 06 мая 2019
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Несколько раз в месяц на 2-7 дней мы у них гостим. Дети папу видят? Вы же практически все время у родителей. Старые люди впахивают на огороде, тем более если у них это бизнес. А тут ещё и внучки весёлые, задорные. Во всей этой истории жалко стариков и их труд, наверняка ж сумками из села везёте продукты, не задумываясь как это все им достаётся. Пожилым людям нужен покой и тишина, работы им хватает. Привозите внуков на пару дней в месяц и будет вам счастье, за ними соскучатся и будут прощать им такое поведение. Но вы, автор с сыночком ещё наплачетесь.
так і виходить, що пару днів у місяць. Якщо тиждень гостювали, то раз в місяць.
Вже втомилася писати, що іздимо не відпочивать, а допомагать батькам.
З села сумками не возимо, якщо і візьмемо курку чи яйце, то бойлера купимо, чи косу, чи велика.
Не тягнемо з батьків, а допомагаємо і фвзично, і фінансово.
Ім немає чого на мене ображаться. Я всі своі вихідні кладу на те, щоб випахати ім город
Само_достаточная• 06 мая 2019
Ответ дляБрехушка
А чего папу сына не воспитал как надо?
Расскажите о участии отца детей, как он воспитывает, проводит с ними время, учит чему то?
автор Радикальная • 07 мая 2019
Ответ дляМоська-слон
вот после этого *ляпаса* внучок будет так же тихо и мирно себя с дедом вести, как и при воспитательнице в саду!!! Автор наверное думает, что в садочку уговаривают деток не баловаться.... ага... небось пару раз к стенке отлетел и все сразу понял! А маманька так и будет жопу подтирать и в школе сынуле.
фу яка ви
Слава Українi• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Ой, як не хочеться мені відповідать на подібні пости....
Коли я завагітніла другим, то старшому було 1.5 роки.
Наймиліший і мега спокійний хлопчик.
По вашій логіці в усіх повинно бути по одній дитині
рановато Вы за вторым побежали. Вы же сами видите во что превратился наймилишый и спокойный хлопчик.
Оябунчик• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Да, ваш муж что в это время делает?
ДелиВерка• 07 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор
Яке лікування приписав лікар?
ви що, вона не бачить перед носом хвороби дитини і своїх би не бачила, якби були. Це характерно для таких особистостей. Рятувати інших - за пиріжки. Рятувати себе (свою дитину) - це неблагородно. Головне хризантеми.
автор Радикальная • 07 мая 2019
Ответ дляПодтяжка
когда то я уже это слышала и эти точки вместо пробелов
Вы уже писали о сыне?
так ....
Бритоножка• 07 мая 2019
Ответ дляОябунчик
Да, ваш муж что в это время делает?
Отдыхает от детей
МЕСТО_Встречи• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Напевно і не засну
Автор, ну если вы не можете воспитать своих детей, пусть отец поможет уже. Потому что сейчас жалко , ах ах ребенка ударили... А потом в 10-12 лет деньги собирают на лечение, потому что он зацепером стал и обгорел или еще какой то фигней увлекся...Надо чтоб ребенок понимал слово НЕЛЬЗЯ
Оябунчик• 07 мая 2019
Ответ дляРадикальная
фу яка ви
Автор, это не фу это правда жизни. Ему через год-два в школу. А дети это не дед, они на место поставят ещё жёстче и не раз, пока не дойдет.