Добрий день всім!) Дівчатка, порадьте, будь ласка, місця в Києві, де можна цікаво та незвично провести час із дитиною. Будемо два дні у столиці, хочеться яскравих вражень для донечки, 5 рочків❤. Буду вдячна.
дякую за відповідь). почитаю про цей комплекс в інтернеті, ніколи там не була
Зоопарки різні були уже), цирк, на жаль, не дуже любить. читала, що у вас є трц, де є великий акваріум
Ответ дляLuda17
Океанариум
дякую. Скажіть, будь ласка, це в трц ’Ocean Plaza’?
Juliya___Volkova• 10 мая 2019
Океанариум (Дарница)
Пейзажная аллея
Зоопарк
Планетарий (моей тоже 5 интересуется планетами, хотим поехать)
Город профессий (не были ещё, но в планах)
Пейзажная аллея
Зоопарк
Ответ дляJuliya___Volkova
Океанариум (Дарница)
Пейзажная аллея
Зоопарк
Пейзажная аллея
Зоопарк
дуже дякую за такі ідеї
!!!!
Ответ дляmavpa85
там є акваріум але він невеликий, Океанаріум в Дитячому світі набагато цікавіше, правда він платний і не дешевий. Місто професій плюсую, там дуже цікаво. Ще можете спробувати дитячу залізницю
Клас!!! дуже вдячна вам! буду складати план ;)!
Ответ дляvikyshka_007
музей медуз, музей воды, трц лавина-атракционы
дуже цікаво, дякую!