Тепличная• 12 мая 2019

Суботник, прибирання сміття

Сьогодні в нашому селі (Київська обл) був суботник. Люди самі зібралися. Прибирали стихійні звалища сміття. Це вже другий рік поспіль.
Для чого я це пишу, можливо і в ваших населених пунктах є подібні проблеми. Організовуйте подібні заходи. Долучайте дітей, це зближує громаду, виховує молоде покоління. І в порівняні з минулим роком свинячити стали менше. Стали свідоміші.
ЛисАпедная• 12 мая 2019
Точно, виховуйте. И учите, что в гостях свинячить не надо. А то Одесса и Затока утопает в грязи в конце лета, организовывайся не организовывайся.

вАлнуюся сильнА• 12 мая 2019
у нас на даче так же свинячят, уже вроде и не организовывают
и мусор не вывозят
эта страна не победима
вАлнуюся сильнА• 12 мая 2019
Ответ дляЛисАпедная
у нас сами под себя срут
Электричка• 12 мая 2019
Ответ дляЛисАпедная
У вас у кінці літа. У Києві щоденно.
Секретница• 12 мая 2019
В деякій мірі ’думками’ я з вами, але є велике АЛЕ. Я сама не смічу і цього вчу свою дитину. На минулу п´ятницю дитині (2клас) сказали принести БУДЬ-ЯКУ рукавичку і 2 пакети для сміття. Для чого, не сказали. Я дитину не пустила до школи, бо зрозуміла, що будуть збирати сміття на території школи. Ввечері щасливі батьки закинули фото дітей з пакетами сміття у вайбер. Тобто діти не на уроках, а збирають шприци і пляшки. Це по вашому нормально? Якщо цим травмується моя дитина, хто за це відповість? З класним керівником вже поговорила, вона вибачилась.
В цьму світі все перевернулося з ніг на голову.
Хочете залучити дітей - залучайте своїх, або майте на це мою письмову згоду!
Замороженная селедка• 12 мая 2019
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Також не розумію такого. Повно наркоманів,, алкашів, не дай боже що підхватиш від тих бутилок чи шприців
автор Тепличная • 12 мая 2019
У вас інша ситуація, у нас все добровільно
Радуга-дуга• 12 мая 2019
++++
Нарисовалось• 12 мая 2019
От і я не дуже розумію такі суботники у великих міських парках. На вднх, наприклад, в Києві. Там стільки дуже дорогих розваг для людей, за день мільйони гривень. Але прибрати мають волонтери безкоштовно. Той же парк Совки - бесідки по 1000 гривень за день по всьому парку - а прибирають волонтери безкоштовно. Тобто я плачу купу податків у міський бюджет, плачу за прибудинкову - а прибирати маю у свій вихідний сама усе місто? Та ще й у мордокнизі отримую всю весну і літо купу запрошень поприбирати то в Пущі-Водиці, Конче-Заспі, то ще десь. Ще й за нашою елітою пляшки збирати.
Згадую школу, де нас теж чомусь ’нагороджували’ прибиранням території в єдиний вихідний день на 9 ранку.
А коли це все почнуть робити люди, що отримують зарплату за дані території?

Ishtar• 12 мая 2019
Ответ дляЗамороженная селедка
мой совет, чтобы не уколоться чем либо, просто живите. Живите среди шприцов и бутылок... и пусть в вашей жизни будет огроомное кол-во этого дерьма, которые вы и ваши соседи убирать, как вам кажется, не обязаны..
автор Тепличная • 12 мая 2019
Ответ дляНарисовалось
На рахунок Києва згодна, але в нас немає комунального підприємства, ніхто за це не відповідає, тому робимо це самі
Нарисовалось• 12 мая 2019
Ответ дляIshtar
Его, для начала, обязаны не разбрасывать свиньи, а во вторую очередь, убирать специально нанятые для этого на не маленькую зарплату люди.
И я не совсем поняла, почему вы столько гадостей желаете обычной соседке-форумчанке? Она что, ваш подъезд добровольно не пришла и не убрала, что так остро реагируете?
Секретница• 12 мая 2019
Ответ дляТепличная
Це проблема, яку має вирішити керівництво вашого населеного пункту. Мене вже дістали ці ’обрані’.
Секретница• 12 мая 2019
Ответ дляIshtar
Так, ’необязаны’. Потрібно ввести штрафи, для тих, хто смітить, а не ’чмирити’ тих, хто не хоче прибирати за бидлом.