СережкинаЯ• 15 мая 2019

Кто развелся с мужем, какая причина?Он ушел или вы?

Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
ще одна за поляка, все в порядку, ще одна за німця, спочатку так, різні менталітети - він не розумів чому вона у магазин фарбується і гарно одягається) казав, щоб не позорила його) , інша за іспанця, ну там обом біля 40, народила дитину, теж приїжджають до родичів, більших проблем як з українцями нема.

КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
ну, погодьтесь, в її випадку, будучи рсп2 жити в німеччині чи англії + вийти заміж, це дуже удачно прилаштуватися,трішки потерпить, думаю вас терпіла не менше).
значить, жінка рсп2 - європа, 2шлюб, дитина, чоловік, який ’грошідає’
ви- рсп1- советчица + ’небудуписатищо’
і кому гірше?
Бінго, це точно ’успєх’!
У Вас просто неперевершена ’логіка’!

Звичайно, у німецькому селі значно краще жити у рабстві серед чужинців, і мовчати у відповідь на будь-яке насилля!

Зато вдома, наприклад у Львові/Києві/Харкові/Дніпрі - звісно з рідним батьком дитини жити погано! Бо тут, бачите, ’віін нє так посмотрєл зранку’ чи ’не з тієї ноги встав’. Змушував її ’кровінушку’ вчити уроки у школі, а не пити пиво у під´їзді та шмалити коноплю.

От знаєте, я навіть радий з цієї політики подвійних стандартів, яку сповідуєте Ви та Вам подібні люди! Чому? Бо тому, кому не доходить через голову має доходити через руки!
КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
я щось не можу зрозуміти, ну ви одного віку з тим мужчиною на фото, тобто ви теж були знатно старшим за вашу жінку))
До речі: про яке ’моє’ фото мовиться?
Про фото того совкодрочера з кружкою ’СРСР’, яку виставив хтось на цьому форумі?
Так тут такі приколи полюбляють, щоб прибрехати, перекрутити. А недалекі люди на такі провокації ведуться.
Менше вуха розвішуйте, бо з пустими кишенями залишитесь!
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Бінго, це точно ’успєх’!
У Вас просто неперевершена ’логіка’!

Цитата:
Бінго, це точно ’успєх’! У Вас просто неперевершена ’логіка’! Звичайно, у німецькому селі значно краще жити у рабстві серед чужинців, і мовчати у відповідь на будь-яке насилля!
ви триллерів передивились, яке рабство? нормальноживуть жінки, в тій самі німеччині теж є різні чоловіки, як і в Україні. не узагальнюйте) це ж не в туреччину якусь вона поїхала) і ваш синок мило так на колінко сперся свого
нового тата)
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
До речі: про яке ’моє’ фото мовиться?
про фото жираф і моська)
КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
Знаєте, що є спільним об´єднуючим фактором у наведених Вами прикладах?
Те, що людина розуміє свою меншовартість.
І у спілкуванні конкретно ’фільтрує базар’, не дозволяючи собі робити ті дурниці, які робили по молодості у першому шлюбі.

Це правило працює часто і у другому шлюбі на Батьківщині.
Бо ’просрати’ другий/третій раз - то вже якось ’не кращий варіант’.
КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
Цитата:
нового тата)
Шото ржу!

А де Ви ’мого синка’ побачили хоч?
Підкажіть, щоб і я мав можливість глянути!

Дякую!
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF

ну але ж ваша жінка вас просрала другий раз)))) шось ви недоговорюєте)
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Шото ржу!

А де Ви ’мого синка’ побачили хоч?

Дякую!
думала, що на фото ваша жінка колишня.

КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
думала, що на фото ваша жінка колишня.
Не маю бажання Вас ображати.
Мені досить і тих ’логічних’ висновків про заморське щастя, яке Ви зробили.

Як чоловік скажу Вам наступне: і у Німеччині, і в Україні - Mercedes-и однакові (або можуть бути однаковими).
Різниця лише у тому, що на Батьківщині ’навіть стіни гріють’. Це я Вам кажу як людина, яка обізнана, що таке чужина.

Най щастить! Добраніч!
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Не маю бажання Вас ображати.

Най щастить! Добраніч!
до чого тут логічний висновок, я кажу про тих знайомих, яких знаю особисто, а не свою думку, кожен випадок - унікальний. Вас стіни грііють, а хтось тільки і мріє виїхати жити у іншу країну.Це ви мислите стереотипами. От якшо вам зле на чужині - значить всім зле і всі притворяються. Ні, комусь дійсно добре жити в іспанії зі старшим на 10 років педро) я ж не пишу, підтримую я це чи ні, я пишу про наявність такого ’явища’
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Бінго, це точно ’успєх’!
У Вас просто неперевершена ’логіка’!

Цитата:
ну у вас з логікою точно проблема)
Плюшевая дыба• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Логика 80-го уровня, чо!

Мантра обиженной мужененавистницы!

’Судьба подарит’!
Вы реальное дурко и никакушный психолог. Так пищите тут от одиночества. Особенно смешно про мужененавистницу))) прямо любовно прочитали вместе с моим обожаемым мужчиной вашу пургу. На самом деле это вы женоненавистник с кучей шаблонов, неизвестно кем забитых вам аки ржавый гвоздь в вашу лысину)) Станьте наконец добрее, пересмотрите свое поведение и отношение к семье, женщине, людям в целом. Это я вам чисто из жалости пишу, а так вы не стоите внимания.
КузнецOFF• 16 мая 2019
Ответ дляЛюбительница
Конєшно!
Жити у якомусь селі Іспанії чи у Португалії (яка сама по собі і є село) - це, безумовно, ’успЄх’!

Аби не в Україні!
І ще фоточки запостить треба у інстаграмі про те, як солодко живеться ’у Іспанії’, хай однокласники заздрять!

’Колгосп’ - воно в голові та в душі людській, а не з причини місця народження чи місця проживання.

Пішітє іщо!
Одна_на_всей_планете• 16 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Конєшно!

Аби не в Україні!

Пішітє іщо!
а що вам писати? ваша дитина зараз знаходиться в рабстві в підвалі і не може себе захистити, а ви тут повідомлення пишите. визволяйте свою дитину з села у португалії, бо йому вже руки попухли від доїння корів.