куркулиха• 15 мая 2019
Букінг!!! Підкажіть!!!
Допоможіть , будь ласка, забронювати одну ніч в Бухаресті на три сім‘ї! Як правильно це зробити? Бронювати на кожну сім‘ю окремо чи забивати параметри на 11 чоловік? Ніколи тут не замовляла на стільки людей? Якщо запит даю на 11 чоловік, там одна сума, а по розміщенню нічого не зрозуміло мені((( Якщо запит роблю на кожну окремо, то є або один або два номера. Як мені вирішити це питання?
КликОЛЬКА• 15 мая 2019
Так вы укажите количество человек и вам выдаст варианты. Можете указать апартаменты или номера отдельно.