Щебетуха• 10 января в 00:06
Різдва більше немає. В мене однієї так?
Я ніколи особливо віруюча не була. Але в останній час взагалі немає тієї різдвяної атмосфери, як була раніше. Раніше прям відчувалось, співали колядки, а цього року навіть не бачила колядників, бо коли колядувати? Прийдуть 25–осудять одні, 7–інші, треті осудять бо не на часі.
В мене завжди було два Різдва, з одного боку родичі католики, тому святкували 25, а ініші православні. Святкувала в дитинстві з ними по черзі.
Зараз то війна впливає, але мені здається не тільки в ній справа. От 25 звичайний робочий день, в доньки екзамен був в університеті. Пару років назад скрізь говорили «Христос народився», зараз майже ніхто, бо знову ж таки осудять. В одних ще Різдво не настало, а в інших вже Водохреще.
Ну короче то не моя справа, нехай люди які дійсно вірять вирішують, я вже в інтернеті побачила деяких «віруючих» в срачах про перенос свят, тому я й зараз не вірю майже
Зробіть вибір:
вже голосів:
Згодна
Не згодна
Результат
Ромашкинная• 10 января в 00:08
У мене навпаки.
Зараз є Різдво , а раніше було таке собі.
Не дуже свято
А тепер якось останні роки прямо супер -сімейно.
Може цінності змінилися
Не дуже свято
Може цінності змінилися
Штора с кисточкой• 10 января в 00:07
Какое вам дело кто что скажет , делайте как вы считаете нужным . У нас все говорить только и могут и не больше
все по ГОСТу!• 10 января в 00:08
Я перестала ходити до церкви, стіл накриваю і ялинку ставлю 25 просто для годиться і все.
Щебетуха
• 10 января в 00:08
Ответ длягодовасик
А у вас своего мнения нет, когда у вас рождество?
Я не верующая
Щебетуха
• 10 января в 00:08
Ответ дляРомашкинная
У мене навпаки.
Не дуже свято
Може цінності змінилися
Не дуже свято
Може цінності змінилися
А чому так?
Гравіцапа• 10 января в 00:08
Рождества нет , нг нет , ощущения дома нет нигде , спокойствия нет . Ничего нет ..
Щебетуха
• 10 января в 00:08
Ответ дляШтора с кисточкой
Я просто свої спостереження написала
Дуб береза• 10 января в 00:09
Господи, как же вы уже задолбади с этими темами про Рождество. Вы будете ими затрахивать до следующего Рождества? Или можно надеяться на перерыв?
Ромашкинная• 10 января в 00:10
Ответ дляЩебетуха
А чому так?
Бо я з Донбасу.
Там не дуже це шанували. Тільки Новий Год і Олівʼє
В останній Різдво роки стало мейнстрімом
І Миколая і Різдво.
Мені подобається як зараз
І Миколая і Різдво.
Мені подобається як зараз
Луноходик_Ик• 10 января в 00:09
Вже всі дати Різдва пройшли - і старе, і нове. Звичайно немає
Щебетуха
• 10 января в 00:09
Ответ дляЛуноходик_Ик
А було?
Капитанша• 10 января в 00:09
Ответ дляЩебетуха
Я не верующая
Тоді яка вам різниця коли віруючі святкують народження Христа?
Санька-4b93• 10 января в 00:09
Блин, у половины страны света и тепла нет, а у другой и жилья уже нет, а эти все о духе рождества колбасятся.
Щебетуха
• 10 января в 00:10
Ответ дляКапитанша
Я ж написала, що немає різниці. Просто спостереження
младокошкина• 10 января в 00:10
А какая Вам нужна атмосфера?)
Это религиозный праздник, нормально праздновать его в Храме, остояв службы вечером и утром. Там атмосфера как и всегда)
Если Вы не верующая, зачем вообще ’отмечате’ то, что Вам чуждо?
Леплю из пластилина• 10 января в 00:10
Ответ дляДуб береза
скоро Пасха
Начальник Анонимов• 10 января в 00:10
Мы были в Ивано Фрпнковской области с 28 дек по 4 января, несколько раз встречали колядникив, по чел 8, мужчины, одеты в такие одежды как колдовать раньше
Щебетуха
• 10 января в 00:11
Ответ длямладокошкина
А какая Вам нужна атмосфера?)
Так многие не верующие спорят когда «надо» праздновать, а я просто поделилась наблюдениями
Докладальниця• 10 января в 00:11
Вам не даёт покоя предыдущая тема про Рождество?))) Тоже хотите в топ?)))
Капитанша• 10 января в 00:11
Ответ дляЛеплю из пластилина
скоро Пасха
Ще масленица і 8 марта, перед Паскою
младокошкина• 10 января в 00:11
Ответ дляЩебетуха
Так Ваше-то какое дело, если Вы и дороги в Храм не знаете? Как и многие, кто за даты убивается.
Не против• 10 января в 00:12
Навпаки. Багато людей в останні роки співали колядки в гарних костюмах, з усіма атрибутами. Дуже автентично
Штора с кисточкой• 10 января в 00:12
Ответ дляСанька-4b93
Так все у кого-то идет по заданному плану , жопа полная, а всех волнует вопрос кто когда празднует Рождество
Щебетуха
• 10 января в 00:12
Ответ длямладокошкина
Я пояснила