Пишу_граммотно!• 28 декабря 2025
Навіщо люди їдуть кататись на лижах далеко, якщо є все поруч
Каток в Києві точно такий як у Вєні
Гірка для лиж така ж як під Києвом
Емоції однакові
Гірка для лиж така ж як під Києвом
Емоції однакові
Пишу_граммотно!
• 28 декабря 2025
Ответ дляБурундучиха
Є Дніпро, а їдемо в Єгипет. Дійсно чого
Теплі краї то інша мова
Я кажу про холод!!!
Бурундучиха• 28 декабря 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Теплі краї то інша мова
Я кажу про холод!!!
Ну як чого люди їдуть в інші міста. Змінити навколишнє середовище
Миссис Буркул• 28 декабря 2025
Тому що ніяка гірка під киевом,не йде в порівнянні з лижними трасами в альпах
СкокоМнеДадите• 28 декабря 2025
Ответ дляБурундучиха
Є Дніпро, а їдемо в Єгипет. Дійсно чого
Та ваще. Есть огурцы, а покупают бананы...
Подорожі розвивають, змінюють світогляд, знайомлять з досі невідомими цікавими місцями, пробуджують творчий потенціал, знімають стрес, мотивують на реалізацію давніх мрій. Суто особисті спостереження. Навіть зміна маршруту з роботи додому впливає на роботу мозку) Звісно ж є ті, хто ненавидить подорожі.