20 мая 2019

Що за шахрайська схема?

Прийшла сьогодні посилка з післяплатою. Щось маленьке розміром з півзошита. Довго не могла згадати, що ж то я таке замовляла, тим більше післяплатою. Сфотографувала посилку щоб дома розібратись. Вирішила передзвонити відправнику, а виявилося, що номер телефону вказаний не мій, а відправника номер незрозумілий якийсь (в гуглі показує ніби Крим), адреса відправника - Київ. Моя адреса правильна окрім номера квартири і ПІБ моє. Хтось з таким стикався?
всегдаДаДа 20 мая 2019
Просто не забирайте.
ПоЗиТиВнАя 20 мая 2019
А что тут думать?
Если вы ничего не заказывали, то зачем это забирать?
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А что тут думать?
Если вы ничего не заказывали, то зачем это забирать?
То я вже зрозуміла. Цікавить як ця схема працює. Хто забиратиме післяплату? Якби це якась бабулечка наївна забрала посилку, як знайти ту падлу, що людей дурить?
выходные пролетают 20 мая 2019
Ответ длядолой_лама
То я вже зрозуміла. Цікавить як ця схема працює. Хто забиратиме післяплату? Якби це якась бабулечка наївна забрала посилку, як знайти ту падлу, що людей дурить?
Какая сумма?
75В 20 мая 2019
Ну так вскройте посылку и посмотрите.А потом откажитесь забирать и все дела...А сумма какая ?
Багиня 20 мая 2019
Так на Новой почте может операторы натупили, в систему непрааильно адреса внесли, мало ли что. Может и схемы там нет никакой страшной, а вероятнее всего и нет ее.
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ длявыходные пролетают
Какая сумма?
168 грн
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляБагиня
Так на Новой почте может операторы натупили, в систему непрааильно адреса внесли, мало ли что. Может и схемы там нет никакой страшной, а вероятнее всего и нет ее.
Це укрпошта - подивитись не дають, або забираєш, або ні без огляду
ДинамоКит 20 мая 2019
Думаю, что напутали что-то. Не заказывали, так и не забирайте, дел-то.
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляДинамоКит
Думаю, что напутали что-то. Не заказывали, так и не забирайте, дел-то.
Дивно звідки у незнайомої мені людини моє повне ПІБ і повна адреса з недописаним лише номером квартири
My Business 20 мая 2019
Ответ длядолой_лама
Дивно звідки у незнайомої мені людини моє повне ПІБ і повна адреса з недописаним лише номером квартири
а що в пакунку???
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляMy Business
а що в пакунку???
кажу ж - невідомо! це укрпошта. щоб подивитись, що в пакунку, треба заплатити
Железный коготь 20 мая 2019
Ответ длядолой_лама
кажу ж - невідомо! це укрпошта. щоб подивитись, що в пакунку, треба заплатити
у меня такое было, не разбираясь, просто не забрала посылку
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляЖелезный коготь
у меня такое было, не разбираясь, просто не забрала посылку
ну я то ще подумала - а раптом щось забула, може хтось щось повернув мені без попередження ( може попередив сьогодні, а я ще не побачила, чи щось такого плану). Уявила, як виявиться, що то таки моя посилка і якою б я була дурепою, просто одразу відправивши назад
Але розібравшись, побачивши, що телефон не мій, відправника тел стаціонарний кримський, а посилка з Києва, таки зрозуміла що не моє.
Железный коготь 20 мая 2019
Ответ длядолой_лама
ну я то ще подумала - а раптом щось забула, може хтось щось повернув мені без попередження ( може попередив сьогодні, а я ще не побачила, чи щось такого плану). Уявила, як виявиться, що то таки моя посилка і якою б я була дурепою, просто одразу відправивши назад
Але розібравшись, побачивши, що телефон не мій, відправника тел стаціонарний кримський, а посилка з Києва, таки зрозуміла що не моє.
ну подождите пару дней, всякое бывает. Если никто не отзовется - отказывайтесь или просто не забирайте
автор долой_лама 20 мая 2019
Ответ дляЖелезный коготь
ну подождите пару дней, всякое бывает. Если никто не отзовется - отказывайтесь или просто не забирайте
то я вже зателефонувала на пошту і сказала, що не забиратиму. от просто цікаво було, чи хтось стикався.