Божий одуванчик• 21 мая 2019
Кто недавно делал техпаспорт на квартиру?
Кто то недавно делал техпаспорт? Возможно ли "договорится" с техником бти "не заметить" переделку?
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2019
Не знаю как с квартирами, но бти ’не заметили’ кирпичный дом на участке и выдали справку, что построек нет
Божий одуванчик
• 21 мая 2019
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
если не секрет, дорого?
И_В_офигительных_штанах• 21 мая 2019
Ответ дляБожий одуванчик
если не секрет, дорого?
Я не знаю, это сосед выкупил часть участка с моим домом. Будем судиться.
Ошеламиссимо• 21 мая 2019
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ого
Запретный фрукт• 21 мая 2019
Ответ дляГубы рыбы
НЕТ! НЕВОЗМОЖНО! ЗА это они несут уголовную ответственность.
да ладно, а как тогда продают квартиры с перепланировкой которая в техпаспорте не значится, а сам техпаспорт при этом свежий?
Мадам Подлинник• 21 мая 2019
Можливо, у вас така ’передєлка’, яка не потребує домовленостей? Що конкретно ви зробили?
Божий одуванчик
• 21 мая 2019
Ответ дляМадам Подлинник
прямоугольная ниша в стене санузла по форме полотенцесушителя (
Мадам Подлинник• 21 мая 2019
Ответ дляБожий одуванчик
Якщо це не капітальна стіна (так би мовити ’несуча’), то не переймайтеся. Якщо ви об´єднали туалет з ванною кімнатою за рахунок знесення перегородки - не переймайтеся. Якщо ви збільшили санвузол за рахунок інших приміщень (коридору, кімнати) - отут варто перейматися))) і не слухайте тих, хто робив ссобі техпаспорт 300 років тому. Законодавство змінюється, і те що раніше було табу, сьогодні таким уже може не бути. Порада: сходіть в БТІ (комунальне) на консультацію до головного інженера, візьміть свій техпаспорт і розкажіть що ви зробили, послухайте його думку. Боятися не варто, ніхто без виїзду на місце до вашого техпаспорта чи до справи, яка зберігається в БТІ вносити зміни не буде. БТІ уже не монополісти і ставлення до відвідувачів зараз зовсім на іншому рівні)
Мадам Подлинник• 21 мая 2019
Ответ дляБожий одуванчик
а увеличение за счет коридора вроде же разрешено сейчас?
Але не ’мокрих’ зон