Сорока белобока• 22 мая 2019
Вузол комерційного обліку водопостачання
Доброго дня. Дівчатка підкажіть, будь-ласка, хто стикався. ОСББ будинку 8 квартир, дві з яких не жилі. Комунальне підприємство прислало повідомлення про намір встановлення ВКО орієнтовна ціна 18000. Всі жилі квартири мають індивідуальні лічильники. Установка є обов´язковою? Чи можна якось відмовитись. Буду вдячна за відповіді.
Парасюха• 22 мая 2019
Ответ дляСорока белобока
Чтот-о негусто с ответами.
сейчас в каждом доме Украины будет/есть Этот узел. Т.е. все что пролилось в вашем доме помимо ваших счетчиков будет распределяться на все ваши квартиры (ищите закон Украины в инете)
ША все! я пришла• 22 мая 2019
Відмовитись не можна, сама голова ОСББ... Читайте ’Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання’ Тільки маю надію, що наша міська влада компенсує витрати на установку лічильника холодної води як і обіцяла. Тепловий лічильник встановлений вже три роки тому.