Допоможіть, будь ласка. 06.02.2019 відправила посилку до США. Посилка до адресата не дійшла. 15.03.2019 подала заявку на розшук, до 15.05. мали відписатись по результату. 23,05 дзвоню їм на Колл -Центр.... Сьогодні приходить відписка, що їм потрібний додатковий час для розгляду звернення. Знову дзвоню, кажуть що продовжений час пошуку до 17.06. По номеру на сайті пробиваю, написано, що посилка на територіі США, але не правильно вказана адреса. Але за цією адресою я вже 5 посилок відправила (іншою поштою) і всі дійшли. В неті на форумах описана подібна ситуація, то там на коробці під час транспортування відклеїлась наліпка з адресою і були такі ж відписки. Посилка застрахована на 4000. Куди звертатись???? Хелп плизззз...
Trusiki_dla vseh• 24 мая 2019
Обращаетесь в то отделение, где отправляли и пишите заявление с требованием возврата денег, у меня посылка была по Украине, не нашли, деньги согласно указанной ценности выплатили в течении месяца. Прикольнее всего, что посылка в результате нашлась у другого получателя и она мне ее вернула (написала, что ей выдали непонятную посылку вместе с заказанной у меня), как она к ней попала и как ее выдали я определить не смогла, очень все запутанно оказалось.
olga111111-cf04• 24 мая 2019
как укрпочта потеряла посылку в США? укрпочта работает по Украине. далее она ее передает другим перевозчикам.
Ответ дляLuxury000
так посылка не утеряна, она на территории сша, причем тут укрпочта?
Укр пошта при тому що я оплатила доставку ДО адресата (і це не малі кошти) + оплатила за цінність. Я не правильно написала в назві теми: посилка трекається, але Укр пошта не збирається її повертати, або ж виплачувати кошти (назву теми змінити вже не можу). На ФБ в групі по міжнародним відправленням мені відповіли, що була аналогічна ситуація, то Укр пошта затребувла документи від отримувача про підтвердження місця проживання. Через це я і запитую, може хто ще зіштовхувався і реально вирішив ситуацію.
Ответ дляIshtar
автор, читайте условия поиска и возврата денег на Главной Укрпочты. И да, пишите им по электронке, УП отвечает всем. Розыск посылки до 6 месяцев, если я не ошибаюсь
2 місяці від подачі запиту ( в крайньому разі мені так казали на відділенні) і потім + 2 тижні на виплату коштів.
Ответ дляVitaminka1
как только посылка попадает на территорию сша, ей занимается местная почта USPS . а не укрпочта, вот туда и нужно обращаться с запросом.