Глаголица• 29 мая 2019

Білий фургон. Вже майже місяць з´являється

Приблизно місяць тому помітила, що занадто часто бачу білий фургон. Тут потрібно сказати, що живу в будинку на кілька власників і всіх сусідів знаю і двір хоч і неогорожен та тільки для нас, для мешканців. Машини сусідів теж знаю, іноді бувають гості чи якісь чужі машини, але ненадовго і не часто. Останнім часом цей фургон з´являється у нас у дворі. Помітила приблизно місяць тому та не звернула уваги. Але останні 7-8 днів вже не змогла не звертати на нього уваги. У нас живуть майже всі пенсіонери або родини з дітьми. Тобто уночі всі дома, ніхто пізно не повертається. А цей фургон з´являється приблизно після 22. Пишу з´являється бо жодного разу не чула і не бачила, як він під´їзжає. Постоїть трошки і від´їзжає. Вчора дивлюся у вікно приблизно в 22.00 немає його, через хвилину 5 бачу вже стоїть. Я лягаю 12-12.30, його вже нема. За кермом нікого не бачила до вчорашньої ночі. І все наче добре, але вчора вперше побачила как він їде. Виглядаю у вікно а біля нього стоять два мужика, з пасажирського боку і з боку водія. Вони побачили, що я на них дивлюся, я в цьому абсолютно впевнена, бо в кімнаті було світло і це другий поверх. Так ось, одразу як мене побачили швидко сіли і поїхали. Сьогодні фургона не було. Навіть не уявляю що це може бути, але одним місцем відчуваю, щось дивне коїться. Мені наче і не страшно, скоріш цікаво
ШанельКуКу• 29 мая 2019
А мне страшно. Хорошо, что уже рассвет.
Еще и сериал страшный посмотрела, теперь вообще...
Чумачечая_• 29 мая 2019
шизофренія
ШанельКуКу• 29 мая 2019
Ответ дляЧумачечая_
шизофренія
У автобуса? !!!
Курочка-чубаточка• 29 мая 2019
Может, домушники какие-то присматривают объект...
автор Глаголица • 29 мая 2019
Чому одразу шизофренія?!! Я ж не кажу, що це щось паронормальне. Реальна машина, реальні чоловіки, просто було дивно і до цього, а тут ще така реакція, коли вони мене побачили. Я стояла у вікні і дивилася на них, вони дивилися на мене і дуже швидко посідали і одразу поїхали. Це дивно
автор Глаголица • 29 мая 2019
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сподіваюся, що ні, але схоже на то...але чому так паливно и необережно на здоровезному цьому білому фургоні. І у нас в основному сусіди пенсіонери, нема якихось богатіїв
ШанельКуКу• 29 мая 2019
Ответ дляКурочка-чубаточка
Та однозначно. У них сейчас сезон начался. Люди разъезжаются по отпускам, по морям, по дачам. Сразу автобусом подъехали, чтоб грузить было куда, не в руках же нести.
Автор, надо номера машины запомнить, и пробить, что за бусик такой, чей. Если криминал, в полиции уже сами разберутся, что дальше делать.
Курочка-чубаточка• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
Автор, сфотографируйте машину, запишите номер, потом и заявление в милицию можно, а можно сразу их вызвать когда то фургон будет стоять под домом, но не выходя из дома, чтобы не спугнуть, не знаю, что еще посоветовать(
автор Глаголица • 29 мая 2019
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да ну, хіба ж вони приїдуть на такий виклик. Дивно ще, сусіди, які живуть на моєму боці будинку не бачили його жодного разу. Але ж я кажу, вони старенькі, лягають рано.
DoBroMiR• 29 мая 2019
Сделайте фото, номера, и предупредите соседей! А главное , будьте бдительной!!!
Отлично что заметили! Все может быть! А тем более сейчас у нас в Украине постоянно похищают людей, а за последнее время, это вобще нонсенс как часто! Чего только стоит недавний случай, пропала сама с ребёнком! Посмотрите сводки. И вы прозреете!
Всем девушкам советую приобрести газовый балончик! Поздно самим не лазить! И быть бдительными !
Всем добра!
DoBroMiR• 29 мая 2019
И молодец, что заметили
советский цирк• 29 мая 2019
Автор, вечером напишите, как приедет опять. И не смотрите из светлого окна.
автор Глаголица • 29 мая 2019
Ответ длясоветский цирк
Вже не буду дивитися)) я ж не очікувала там когось побачити, зазвичай в нас тихо. Зараз і мені вже страшно. Спробую сфоткати його
Рожайтретьего• 29 мая 2019
,я так біля будинку знайомої побачила підозріле незнайоме авто і двох чоловіків незнайомих біля під´їзду сосіднього ,які мені здались дивними,з якимось чемоданчиком. Діло було вранці (приїхала до роботи в куми дещо забрати). В той день у куми обікрали квартиру,на запису відео з камер те червоне авто мелькнуло . Я дала свідчення,описала тих молодиків,але так і нічого не знайшли(. Тож зробіть фото про всяк випадок,та попередьте сосідів
Обнимашкина• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
Пенсионеры себе на смерть откладывают. Так что у пенсов есть что брать. И ворье это знает.
Любвиобильный бот• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
Вони і без вас збиралися сідати і іхати
Та ту та• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
В фургонах прослушка модет быть и оборудование.
Брюлик в стразах• 29 мая 2019
Предлагаю ночью выкл свет и сидеть ждать его.мониторить во сколько приедет и т.д
Баба_Воля• 29 мая 2019
Прямо романы Кинга сразу вспомнились, у него это любимая тема )
Чумачечая_• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
тому що бачити в усьому підозріле то ненормально. ви зациклились на цій машині от і все.
ШанельКуКу• 29 мая 2019
Ответ дляГлаголица
Только осторожно! А то еще уберут, как ненужного свидетеля.