Дівчата,ПОТРІБНІ КНИГИ жанр "детективи".Може в когось є кому не потрібні?
Після смерті бабусі пройшло 5 років,а депресія діда так і не проходить...на вулицю не ходить,їсти практично і не їсть...Любить читати,каже що тільки книга його спасає((Вже перечитав все що тільки можна,пенсія 800 грн. купити немає можливості...Виручіть будьласка,з рідних в нього тільки я (внучка) і маленький правнук.Ще є син...але він далеко живе і приїжджає раз в 1-2 роки
NastiKitten• 29 октября 2013
Не пробовали на прокат брать? совсем не дорого, можно набрать под самое нехочу. У меня отец так берет, самая дорогая 5 грн
ГЛЮкоза• 29 октября 2013
Боже. слезы навернулись на глаза, как хорошо. что есть такие внучки! Как вы выразились - стены давят, прямо физически почувствовала это. Уверена, с такой внучкой Ваш дедушка будет счастлив и здоров многие годы!
ГЛЮкоза• 29 октября 2013
жаль, что у нас нет книг, родители делали ремонт и выбросили в порыве советскую библиотеку...или отдали, незнаю(((я была в другой стране. узнала - чуть не расплакалась...
Ответ дляNastiKitten
А в нас і немає де на прокат взяти(
Ответ дляNatali8377
Куди відправити?
Відповім в приват
Ответ дляmamanelya
Донцова подойдет?
Цитата:
Донцова подойдет? [/cit
дякую вибачте но ні(Йому сусід подарував всі книги Донцової...прочитав вже))
Ответ дляtsaritsa
могу пау-тройку книжечек выслать.
а якого року випуку книги?
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую Вам за теплі слова)
стараюсь допомагати по максимуму
Жерица ночи• 29 октября 2013
Давайте по другому.... лучше напишите, чтобы Вам хотелось получить. Или, что дедушка еще не читал? так легче будет.
Ответ дляКидстаффовка
На каком языке нужны книги - на русском или украинском?
це без різниці,головне щоб не дуже старі,бо книги *тих років* все перечитав.Йому книга на 300 ст. на 2 сутки хватає
Ответ дляГЛЮкоза
Ще не обідно якщо віддали)
Ответ дляЛьва
а библиотека?
Донцова есть)
Донцова вже вся перечитана)
Ответ для111222333444555
На каком языке книги нужны?какая тематика?куда выслать?
Мова ролі не іграє))Читає тільки детективи.Бажано не дуже старі...бо книги *тих років* все перечитав)
Ответ дляМашаПо
есть фантастика, если подойдет
Дякую не підходить.
Тільки детективи читає)))
Ответ дляЖерица ночи
Жанр детектив,бажано випуск 2000-х років,бо стару літературу перечитав,Донцову всю от і до вичитав))
Ответ дляavlasyuk
Вы умничка! Может аудиокники вашего дедушку заинтересуют? Сейчас много бесплатных в интернете.
Йому колись подарували електронну книгу,але вона на жаль зламалася(((В ремонт носила,але ніхто не бере бо кажуть шо їй вже все....
Хомяк с пастой• 29 октября 2013
о гляньте може мої підійдуть https://www.kidstaff.com.ua/tema-7327754.html