побольшомусекретику• 20 июня 2019

Фото, скільки кг і який вік дасте?

Ріст 164см.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Дякую, купила абонемент на 14 місяців в Sportlife, пішла, відчуваю себе слоном(( перевдягаюсь в туалеті, щоб психіку людям не травмувати..
В який саме спортлайф ви ходите?
Давайте разом! В мене також абонімент!

автор побольшомусекретику • 20 июня 2019
Ответ дляПосле 18
вечеряйте дорогенька, тільки салатиком.
Після діагнозу 100кг не бути салатику сьогодні, вже завтра.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В профіль ви набагато кращий вигляд маєте. Це, я так розумію, і є фігура ’яблуко’?
В профіль в мене нормальна фігура, якщо ще б живіт втягнути)) а от боки...
Бла бла бла• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Удачи Вам! Я уверена, что у Вас все наладится, первый шаг к успеху Вы уже сделали (абонемент), единственный совет - не опускайте руки, когда не увидите сразу желаемого результата, спорт творит чудеса) Только он должен быть постоянно в Вашей жизни и тогда стройная фигура Вам обеспечена)
Ответ дляДоставучая
В який саме спортлайф ви ходите?
Давайте разом! В мене також абонімент!
Борщагівка
ГЛЮкоза• 20 июня 2019
Автор, думаю около 70 кг и вам 33-35 лет
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Борщагівка
Аааа...я в індустріальному (тц мармелад)
Ответ дляДоставучая
Шкода. Але гарна ідея пошукати тут компанію)
Ms. Похвала• 20 июня 2019
Автор, ну так сколько?

Ответ дляДоставучая
Я в басейн з сином ходжу, він мене вчить плавати, а в тринажерний його ще не пускають(
Блондинка в Законе• 20 июня 2019
Около 70 кг,возраст 30-35
КрейсерАвроровна• 20 июня 2019
Думаю где то 70-72 кг, и Вам 33-35. Я тоже сейчас 70. Выгляжу где то так же, но меня живот не большой. Все на попе и ляхах отложилось
Гарачый Шыкалад• 20 июня 2019
Лунтик-паунтик• 20 июня 2019
Где- то 75-77 кг; возраст 32
Мені 30 років
БолеИменее• 20 июня 2019
Около 80 кг, за 35 точно.
БолеИменее• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Мені 30 років
А вес какой?
Блондинка в Законе• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Мені 30 років
А вес?)
Вага зламалась давно...(( треба нову купити. В зажорі другий рік.

Админко• 20 июня 2019
Вес 68 кг.
Возраст 30-32.
Любительница• 20 июня 2019
75 кг около 30 лет
Момент істини буде, якщо не забуду в Спортлайфі зважитись наступного разу, бачила там ваги, але біля них стояли люди, сушились, не хотіла щоб мою вагу бачили. В мене вагон комплексів((
Ms. Похвала• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Я просто такого же роста, и вес 70 (сейчас на море разожралась наверное уже до 75), но у меня талия абсолютно чётко просматривается и груди нет. Поэтому я подумала, что Вы чуть тяжелее.
Любительница• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Уберите свои комплексы, любите себя такой какая вы есть.
Ответ дляЛюбительница
Я намагаюсь, але не виходить, з дитинства(( в мене практично нема фото(( взагалі.. останні 10 років.
Я не дивлюсь в дзеркало зайвий раз, в моїй уяві я зовсім інша. Тому вирішила подивитись на себе збоку, правді в очі.. Чоловік як побачить фото в телефоні буде сміятись місяць..
НеГолосую• 20 июня 2019
70кг, лет 37
РокерША• 20 июня 2019
45 лет, 76 кг
Ответ дляНеГолосую
70кг, лет 37
Мені 30(
40каградусная• 20 июня 2019
Лицо не видно. Как можно определить возраст? Моя мама в 49 выглядит лучше