побольшомусекретику• 20 июня 2019
Фото, скільки кг і який вік дасте?
Ріст 164см.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Дякую, купила абонемент на 14 місяців в Sportlife, пішла, відчуваю себе слоном(( перевдягаюсь в туалеті, щоб психіку людям не травмувати..
В який саме спортлайф ви ходите?
Давайте разом! В мене також абонімент!
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляПосле 18
вечеряйте дорогенька, тільки салатиком.
Після діагнозу 100кг не бути салатику сьогодні, вже завтра.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В профіль ви набагато кращий вигляд маєте. Це, я так розумію, і є фігура ’яблуко’?
В профіль в мене нормальна фігура, якщо ще б живіт втягнути)) а от боки...
Бла бла бла• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Удачи Вам! Я уверена, что у Вас все наладится, первый шаг к успеху Вы уже сделали (абонемент), единственный совет - не опускайте руки, когда не увидите сразу желаемого результата, спорт творит чудеса) Только он должен быть постоянно в Вашей жизни и тогда стройная фигура Вам обеспечена)
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляДоставучая
В який саме спортлайф ви ходите?
Давайте разом! В мене також абонімент!
Борщагівка
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Борщагівка
Аааа...я в індустріальному (тц мармелад)
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляДоставучая
Шкода. Але гарна ідея пошукати тут компанію)
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляДоставучая
Я в басейн з сином ходжу, він мене вчить плавати, а в тринажерний його ще не пускають(
КрейсерАвроровна• 20 июня 2019
Думаю где то 70-72 кг, и Вам 33-35. Я тоже сейчас 70
. Выгляжу где то так же, но меня живот не большой. Все на попе и ляхах отложилось

побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Вага зламалась давно...(( треба нову купити. В зажорі другий рік.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Момент істини буде, якщо не забуду в Спортлайфі зважитись наступного разу, бачила там ваги, але біля них стояли люди, сушились, не хотіла щоб мою вагу бачили. В мене вагон комплексів((
Ms. Похвала• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Я просто такого же роста, и вес 70 (сейчас на море разожралась наверное уже до 75), но у меня талия абсолютно чётко просматривается и груди нет. Поэтому я подумала, что Вы чуть тяжелее.
Любительница• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Уберите свои комплексы, любите себя такой какая вы есть.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляЛюбительница
Я намагаюсь, але не виходить, з дитинства(( в мене практично нема фото(( взагалі.. останні 10 років.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Я не дивлюсь в дзеркало зайвий раз, в моїй уяві я зовсім інша. Тому вирішила подивитись на себе збоку, правді в очі.. Чоловік як побачить фото в телефоні буде сміятись місяць..
40каградусная• 20 июня 2019
Лицо не видно. Как можно определить возраст? Моя мама в 49 выглядит лучше