побольшомусекретику• 20 июня 2019
Фото, скільки кг і який вік дасте?
Ріст 164см.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляКараПузовна
73 кг, 42 года
Це печаль, я в 21 теж такою як зараз була після народження дитини, цікаво мені тоді б теж 40+ давали?
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ну ноги ще дивно загоріли і лосини, футболка напевно додають роки . Виглядаю як бабця дачниця)
Гербалайф и Ко• 20 июня 2019
Ответ дляДоставучая
Аааа...я в індустріальному (тц мармелад)
я буду покупать на индустриальном
как вам там?
Ресничный червь• 20 июня 2019
Чем-то на мою фигуру похоже, хотя и не сильно.
Мне 50, но Вы помоложе будете, думаю.
Вес, наверное, 75.
Мне 50, но Вы помоложе будете, думаю.
Вес, наверное, 75.
КараПузовна• 20 июня 2019
Ответ дляпобольшомусекретику
Без лица сложно возраст определить, не возможно. Я уже прочитала, что вам 30. Для этого возраста фигура не очень. Надо худеть. Если бы вам было 50+, то нормально, многие так выглядят.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляКараПузовна
Дякую, знаю. В мене якщо чесно і гардероб в основному на 50+ через вагу і комплекси.
побольшомусекретику
• 20 июня 2019
Ответ дляГербалайф и Ко
я буду покупать на индустриальном
как вам там?
Я прив‘язана до району, двоє дітей.
инесса львовна• 21 июня 2019
Автор,у мене той же зріст і той же тип фігури.виглядаю так точно.тому думаю,що вага ваша 69-70 кг,а ніякі не 90 як тут пишуть. Не переймайтеся,схуднемо.
побольшомусекретику
• 21 июня 2019
Ответ дляинесса львовна