Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ду да ду да ду• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дівчата, підкажіть по поверненню. Позавчора відправила речі шо не підійшли по нп, вчора посилку отримали. Коли тепер чекати гроші, вони кудись сповіщають чи ні про це?
Тепер Ваші товари поїдуть далі, на склад магазину. На електронку сповістять про отримання повернутих товарів.
Кошти чекайте через 2-3 тижні)))
Можливо раніше трохи.
Кошти чекайте через 2-3 тижні)))
Можливо раніше трохи.
Ду да ду да ду• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дякую) а буває шо не повертають гроші?
Про таке не чула.
Еsмеральда• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дякую) а буває шо не повертають гроші?
Такого не было никогда.
Было и не раз, что возвращала вещи, а они не доезжали на склад в Англию, проходило время больше месяца и денег не было.
Тогда писала им письма на электрнку, что именно им отправила и фото чека с новой почты или скрин.
Тогда уже деньги возрашали после письма.
Улучшанский-Ухудшанский• 23 августа 2022
У кого посилки залишили Англію 17.08, то прибули в Україну чи ні ?
tasik.net.• 23 августа 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Ще ні(((
Ответ дляЭсмеpальда
Такого не было никогда.
А ше по поверненню - вчора ввечері проставили статус шо кошти повернуто Apple Pay. Але ше не прийшли, як довго сама транзакція проходить?
Ду да ду да ду• 24 августа 2022
Ответ дляYammystar
А сплачували Ви в який спосіб, Apple Pay?
Не знаходжу на укр. сайті іншого способу сплати окрім як карткою.
Просто звязда• 25 августа 2022
- хтось замовляв такі легінси на флісі, маломірять чи відповідаюсть розміру, на зріст 134 замовляти від 9років на зріст 134 чи краще від 10років на зріст 140?
Можливо ще хтось хамовляв їх на 16років, а то й собі також їх придивляюсь, не лише дитині
Ду да ду да ду• 25 августа 2022
Ответ дляОксана-1939
Хтось замовляв такі джемпери як розмір ?
Розмір 9-10 на рост 142 (худенький) добре підходить.
Під низом на фото наступний розмір, на 11-12 років, для наглядності, щоб Ви розуміли яка різниця між розмірами.
Оксана-1939• 25 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую
Не гоню• 27 августа 2022
Тушь для2го класса• 29 августа 2022
Ответ дляVfndtqrf
Девочки что там с двойной конвертацией сейчас не отменили?
Не відмінили. Зараз подвійна конвертація коливається біля 2%
Сыро_Ежка• 31 августа 2022
Неможливо купити некст, викидує помилка після переходу в корзину, в когось ще так є?
Дівчата, можливо в когось була схожа ситуація, як ви її вирішили. Чекаю своє замовлення з Некст ще з 4.08, два рази писала в чат, мене просили ще трішки зачекати, то до 23, то до 28.08, вчора написала, в чат нексту, що там чути за посилку, мені відповіли, що вона в Україні, очікує на доставку, я сьогодні телефонувала в Міст Експрес, вони кажуть, що відправлення ще не в Україні, відповідно вони не можуть його відслідкувати і не знають що з ним, я не зовсім розумію що мені робити далі, то вже все, чи є шанси отримати, чи можливо хтось знає як діяти в такому випадку....
Ду да ду да ду• 31 августа 2022
Ответ дляСолічка
А по треку де посилка відслідковується?
миссАрфография• 31 августа 2022
Дівчата, добрий день
Хто має телефон гарячої лінії? Отримала куртку з пятном
Кукуша• 31 августа 2022
Ответ длямиссАрфография
Дівчата, добрий день
В мене є такий номер 0893202499