Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ду да ду да ду• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дівчата, підкажіть по поверненню. Позавчора відправила речі шо не підійшли по нп, вчора посилку отримали. Коли тепер чекати гроші, вони кудись сповіщають чи ні про це?
Тепер Ваші товари поїдуть далі, на склад магазину. На електронку сповістять про отримання повернутих товарів.
Кошти чекайте через 2-3 тижні)))
Можливо раніше трохи.
Yammystar• 20 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Кошти чекайте через 2-3 тижні)))
Можливо раніше трохи.
Дякую) а буває шо не повертають гроші?
Ду да ду да ду• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дякую) а буває шо не повертають гроші?
Про таке не чула.
Еsмеральда• 20 августа 2022
Ответ дляYammystar
Дякую) а буває шо не повертають гроші?
Такого не было никогда.

Было и не раз, что возвращала вещи, а они не доезжали на склад в Англию, проходило время больше месяца и денег не было.
Тогда писала им письма на электрнку, что именно им отправила и фото чека с новой почты или скрин.
Тогда уже деньги возрашали после письма.
Улучшанский-Ухудшанский• 23 августа 2022
У кого посилки залишили Англію 17.08, то прибули в Україну чи ні ?
tasik.net.• 23 августа 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Ще ні(((
Yammystar• 24 августа 2022
Ответ дляЭсмеpальда
Такого не было никогда.

А ше по поверненню - вчора ввечері проставили статус шо кошти повернуто Apple Pay. Але ше не прийшли, як довго сама транзакція проходить?
Ду да ду да ду• 24 августа 2022
Ответ дляYammystar
А сплачували Ви в який спосіб, Apple Pay?
Не знаходжу на укр. сайті іншого способу сплати окрім як карткою.
Yammystar• 24 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Так, з телефону купувала еппл пей
Shadowz• 25 августа 2022
https://www.next.ua/en/style/st487310/799274#79927... - кто покупал такой набор, на рост 141 брать на 11-12лет (р.146-152) или лучше всё же на 13-14лет (р.158-164)? Помню, что маломерили постоянно их колготы, но давно уже не заказывала.
Оксана-1939• 25 августа 2022
Хтось замовляв такі джемпери як розмір ?
Просто звязда• 25 августа 2022
https://www.next.ua/en/g55209s3/A82347#A82347 - хтось замовляв такі легінси на флісі, маломірять чи відповідаюсть розміру, на зріст 134 замовляти від 9років на зріст 134 чи краще від 10років на зріст 140?
Можливо ще хтось хамовляв їх на 16років, а то й собі також їх придивляюсь, не лише дитині
Ду да ду да ду• 25 августа 2022
Ответ дляОксана-1939
Розмір 9-10 на рост 142 (худенький) добре підходить.
Під низом на фото наступний розмір, на 11-12 років, для наглядності, щоб Ви розуміли яка різниця між розмірами.
Оксана-1939• 25 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую
9110187• 27 августа 2022
Ответ дляShadowz
Я брала синие в том году на размер больше, то сели отлично на дочку
Shadowz• 27 августа 2022
Спасибо за отзыв
Вот тоже склоняюсь, что размером больше, на 13-14 лучше взять (большие-не маленькие)
Не гоню• 27 августа 2022
Підкажіть, на зріст 148 худі брати ще 146 чи вже 152, можливо маєте заміри?
Ksuxa25• 28 августа 2022
Ответ дляНе гоню
146 беру, у 152 потоне :)
Не гоню• 28 августа 2022
Ще підкажіть хто знає, чи є зараз повернення, все як раніше?
IrinkaS88• 28 августа 2022
Привіт. Дівчата, хто вже отримував куртки зимові? Потрібна тепла зимова, хлопцю 9-10років. Може хто порадить яку взяти?) дякую
9110187• 28 августа 2022
Ответ дляНе гоню
Да ,я делала возврат новой почтой))
Деньги уже вернули на карту))
9110187• 28 августа 2022
Ответ дляShadowz
Спасибо за отзыв
Пожалуйста))
Vfndtqrf• 29 августа 2022
Девочки что там с двойной конвертацией сейчас не отменили?
Тушь для2го класса• 29 августа 2022
Ответ дляVfndtqrf
Не відмінили. Зараз подвійна конвертація коливається біля 2%
Сыро_Ежка• 31 августа 2022
Неможливо купити некст, викидує помилка після переходу в корзину, в когось ще так є?
Солічка• 31 августа 2022
Дівчата, можливо в когось була схожа ситуація, як ви її вирішили. Чекаю своє замовлення з Некст ще з 4.08, два рази писала в чат, мене просили ще трішки зачекати, то до 23, то до 28.08, вчора написала, в чат нексту, що там чути за посилку, мені відповіли, що вона в Україні, очікує на доставку, я сьогодні телефонувала в Міст Експрес, вони кажуть, що відправлення ще не в Україні, відповідно вони не можуть його відслідкувати і не знають що з ним, я не зовсім розумію що мені робити далі, то вже все, чи є шанси отримати, чи можливо хтось знає як діяти в такому випадку....
Ду да ду да ду• 31 августа 2022
Ответ дляСолічка
А по треку де посилка відслідковується?
Солічка• 31 августа 2022
Ответ дляДу да ду да ду
А по треку де посилка відслідковується?
По треку вона не в Україні...
миссАрфография• 31 августа 2022
Дівчата, добрий день
Хто має телефон гарячої лінії? Отримала куртку з пятном
Кукуша• 31 августа 2022
Ответ длямиссАрфография
Дівчата, добрий день
В мене є такий номер 0893202499