Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Пишущаяся• 26 июля в 09:23
Ответ дляГалина.
Добрий день
Є активації -300 від 1000 грн
Активую я у вашому аккаунті Некст
Активація ТІЛЬКИ перед покупкою.
Срок дії невідомий
Ціна 1 активації - 100 грн
Вайбер, телеграм 0505314088 Галина
Є активації -300 від 1000 грн
Активую я у вашому аккаунті Некст
Активація ТІЛЬКИ перед покупкою.
Срок дії невідомий
Ціна 1 активації - 100 грн
Вайбер, телеграм 0505314088 Галина
Добрий день коди ще ´є?
Анонім-ка• 26 июля в 13:03
Ответ дляПишущаяся
Добрий день коди ще ´є?
Доброго дня. Активую знижку в аккаунті-300 від 1000грн. 0977247243 звертайтесь
Гадаю_По_шнуркам• 26 июля в 22:18
щось вже декілька днів не можу замовити, зникло поле куди вводити дані картки для оплати
Дама_с_коготками• 26 июля в 22:31
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
можливо збій, я хотіла зробити замовлення сьогодні, як раз прийшов код на знижку, але куди його вводити так і не знайшла. Може хтось підкаже, вже 3 роки нічого не замовляла, адже я зараз закордоном
Анонім-ка• 05 августа в 13:09
Ответ дляkicyunka
Добрий день. Вже не працюють коди?
Активую знижку в аккаунті-300 від 1000грн. Звертайтесь 0977247243
Королева Сарказма• 09 августа в 00:23
Дівчата, а ви помітили що якість стала гірша:( кожного року замовляю однаковий набір шорт. Цього року через пару тижнів почали кошлатитись і колір змінюється після прання. Замовила набір спортивних штанів, запах жахливий хімозний від них(
Белочкой зови• 04 сентября в 09:33
Доброго дня, допоможіть будь ласка з розміром подовженої куртки (пальто) для хлопчика зростом 155, що краще замовити , 152 чи 158, читала в тому році, що вони більшемірять ?
Мамуся Ируся• 16 сентября в 08:30
Всім привіт. Дівчат, хтось замовляв такий комплект? Цікавить відгук. Як він в живу? Це дійсно вельвет? Для дому підійде чи більше вуличний варіант?
Elena-eedc• 20 сентября в 18:50
Ответ дляMaruskin
Доброго дня! чи є на Некст джинси на флісі ? якщо є, то як шукати ? в фільтрах не знайшла. Дякую.
Ищите - флис -легинсы.
Пишущаяся• 21 сентября в 21:24
Ответ дляБелочкой зови
Так своєму беру на розмір менше, бо втонув на свій вік та ріст. Ще не прийшла заміна
Белочкой зови• 22 сентября в 10:31
Ответ дляПишущаяся
Дякую, замовила два розміри, 152 та 158, звичайний крій, повернула, втонув в обох, замовила skinny, завужений крій на 14 років, 158, сіли ідеально, синуля середньої статури. Так що, ще крія залежить, може кому стане в нагоді мій досвід)
На привозе• 06 октября в 16:03
Добрий день! Може хтось знає по розміру куртки такої. Треба на ріст 164 см. Чи брати 158 см чи 164 см.? Чи сильно великомірить?
Цвіпканя• 06 октября в 16:08
Ответ дляНа привозе
І мене ця куртка цікавить, послухаю разом з вами
миссАрфография• 06 октября в 17:19
Кому цікаво, дитячі штани в Некст стали сильно маломірити - джинси на 13 років мають таку ж довжину, як на 11 (куплені минулого сезону). Те саме з штанами - джогерами. Враховуйте це при замовленні
Ленивица-красавица• 25 октября в 08:30
Ответ дляAnnq
Привіт. Дівчата підкажіть чи можна взяти на дорослу тьтю розмір 16 з дитячого. Я дивлюсь заміри по моїм параметрам, тим паче оверсайз
Можна. При жіночому розмірі 14 беру спортивні джогери у розділі для хлопців на 16 років. Чудово підходять. Також брала термофутболки на 15-16 років. У в розділі для дівчаток брала трусики набором на вік 15-16 років для розміру жіночого 12-14.
Ответ дляЛенивица-красавица
Дякую ❤️
Спілий баклажан• 06 ноября в 21:16
Ответ дляЛенивица-красавица
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, по трусиками. Розмір 15-16 років на який об´єм стегон? На сайті пишуть на 94-96 см, насправді - на більший об´єм? Дякую.
Ленивица-красавица• 07 ноября в 01:04
Ответ дляСпілий баклажан
Так точно про обʼєм не скажу. Думаю, що до 100 можна влізти. Дивлячись яка модель трусиків. Брала і шортиками і звичайні з високою посадкою, підійшли жінці яка носить штани 12-14 розмір жіночий, або М.
Добродійка• 19 ноября в 12:25
Хочу теж поділитися відгуками про штани, тут мабуть кому як повезло. Замовляла молодшій дитині розмір 122 слім фіт, то виявились по довжині якраз такими ж як носить дорослий розміром 128см.
А коди в когось є, якщо не новий покупець? Давно не замовляла