Я така бойова• сегодня в 04:48

Замовлення в "Аврорі"

Це тільки у нас такий дурдом? Роблю замовлення , в додатку показує залишок 120 шт. Замовляю 6 штук. Заказ приймають - через час приходить відмова, бо немає в наявності. І так постійно.
Щедрик ведрик• сегодня в 06:05
Аврора....Голимая франшиза....

Ну що ви, мамо!• сегодня в 06:12
Ответ дляЩедрик ведрик
Аврора....Голимая франшиза....
Для вс можливо, для інших корисний магазин з купою побутових дрібниць
Ну що ви, мамо!• сегодня в 06:13
По темі - я уточнювала в магазині. Але різниця невелика була - пояснили, що ту кількість могли вкрасти, тому вона числиться до переліку, а реально немає
Щедрик ведрик• сегодня в 06:17
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вибачте. Я бачу по іншому. Зайшла, попитала персонал - ніхто нічого не знає.Я блукати маю? 10м магазин - і все норм.
автор Я така бойова • сегодня в 06:26
Ответ дляЩедрик ведрик
Аврора....Голимая франшиза....
Я не цікавилась, голима чи ні. Але якщо у них на потрібний мені товар ціна на 40 % менше, ніж в інших магазинах, де я буду купувати?
автор Я така бойова • сегодня в 06:27
Ответ дляНу що ви, мамо!
ось того і роблю замовлення, щоб не купувати ту кучу.
Едимнаморе• сегодня в 06:28
Автор значит нет по факту. Я пошла как-то по коду товара проверила наличие у них же в магазине ( на спец штуке).девочка и на склад ходила, рблазила все полки и не нашла((((
автор Я така бойова • сегодня в 06:29
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я дзвонила на гарячу лінію і зрозуміла, що у них облік ведеться через якесь місце. Думала, що тільки у нас такий бардак.
Едимнаморе• сегодня в 06:29
Ответ дляЯ така бойова
Идите в магазин четко ща эти товаром и не смотрите на другое..

автор Я така бойова • сегодня в 06:32
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, у нас дівчата орієнтують.
А ось видати інтернет-замовлення - це для них квест. Вдвох іноді видають хвилин 10.
автор Я така бойова • сегодня в 06:34
Ответ дляЕдимнаморе
Я ж говорю - щось у них не так з обліком. В наявності 100 штук - на полицях пусто. Ну як, як?
автор Я така бойова • сегодня в 06:36
Ответ дляЕдимнаморе
Ви така розумна! Я теж іду за покупками розумна. А потім бах - це ж саме те, що мені потрібно. І з запасом.
Ну що ви, мамо!• сегодня в 06:48
Ответ дляЯ така бойова
Візьміть грошей тільки на це.
Те що побачили заплануйте купити іншим разом. Буде час подумати чи справді воно вам потрібне.

Я якщо йду за потрібним, інше не купую, навіть при наявності можливості і фінансів.
автор Я така бойова • сегодня в 06:52
Ответ дляНу що ви, мамо!
Візьміть грошей тільки на це.

Та я майже не користуюсь готівкою, а на картці завжди гроші є.
Але я подумаю.
Щедрик ведрик• сегодня в 07:01
Ответ дляЯ така бойова
Ні, у нас дівчата орієнтують.
Ну хоч так))
Щедрик ведрик• сегодня в 07:02
Ответ дляЯ така бойова
А хто веде облік?
Едимнаморе• сегодня в 07:04
Ответ дляЯ така бойова
Значит не такая уж вы и разумная)) я покупаю четко что нужно
автор Я така бойова • сегодня в 07:10
Ответ дляЕдимнаморе
ну так, досконалість не має меж. Буду вдосконалюватись.
автор Я така бойова • сегодня в 07:11
Ответ дляЩедрик ведрик
А хто веде облік?
Ну, мабуть той, хто дає дані, на підставі яких пишуть, скільки одиниць товару є в наявності.

Пушап Мі мі• сегодня в 08:02
Заметила, что правдивее всего наличие показывает в старом приложении Авроры (проверяла не раз так - в новом приложении ’в наличии’ товар, на сайте его якобы вообще нет, а в старом приложении ’заканчивается’. Товара в магазине при проверке на сканере по коду было 5 единиц. То есть, и правда он заканчивался).
Пушап Мі мі• сегодня в 08:06
Кстати, тем, кто покупает онлайн, возможно, пригодится промокод. Работает сегодня последний день.

Лови додаткові -7% за промокодом WOW7 до всіх товарів — приємний бонус зверху до твоїх знахідок✨
Просто збери кошик від 500 грн, введи промокод — і знижка вже твоя (так, навіть на те, що “вже було вигідно”😉)
Діє до 31.07 і лише для онлайн замовлень
автор Я така бойова • 2 часа назад
Ответ дляПушап Мі мі
А что за старое приложение?
Пушап Мі мі• 2 часа назад
Ответ дляЯ така бойова
А что за старое приложение?
В плеймаркете старое называется Аврора. А новое Аврора New Beta
Файна цьоця• 2 часа назад
Было один раз сделала заказ. Все было в наличии. Приходит по одной позиции что нет в наличии, ее убрали из заказа, при этом на сайте продолжает быть. Я заказываю вторым заказом эту позицию. Прихожу к ним, а они мне выносят заказ 1 плюс с бумажкой вторую позицию что ее отыскали, и потом сразу второй заказ этой позиции. Т.е. две одинаковые позиции, якобы не было
автор Я така бойова • 2 часа назад
Ответ дляФайна цьоця
Ваабще работать не хотят
Чекаю завтра• 2 часа назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
В мене теж така сама ситуація була в аврорі, але того, що я хотіла купити світилось тільки 3 шт. в магазині. А тут 120, і людина тільки 6 хотіла купити...

Автор, а що за товар? Щось дуже дрібне?