Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Не гоню• 13 ноября 2023
Ответ дляMaruskin
Дівчата, хадати хтось брав в некст ? цікавить для підлітка або чоловічий S.
На фото пухнасті і гарні, а в реальності ?
дякую.
Я брала 2 рази малому, задоволена
Не гоню• 13 ноября 2023
Ответ дляMaruskin
дякую.
Такий останній брала, як на фото, все ок
oksi...• 14 ноября 2023
Підкажіть, будь ласка, що має бути на бланку повернення, яке мені прислали за запитом на емейл? Мені прийшов пдф-файл, але там якась табл з кодом товара та розміром, немає не номеру замовлення, ні моїх піб, ні штрихкодів. Це так і має бути?
Любви вам!• 15 ноября 2023
Добрий день, дівчатка, можливо, хтось брав таке пальто.
Підкажіть, для підлітка 14 р. з параметрами 96-74-102, який розмір краще взяти?
https://www.next.ua/uk/g624405s6/d80723#d80723
bambycha• 16 ноября 2023
Доброго, підкажіть будь ласка джинси на флісе чи просто тепленькі на розмір 128см
буреЛОМКА• 19 ноября 2023
На Нексті є якась ЧП? Треба зробити замовлення, от думаю, чи є сенс почекати.
hrystia• 19 ноября 2023
Дівчата, підкажіть, будь ласка, коли обновляються розміри? Треба зловити куртку. 🤔
Shadowz• 19 ноября 2023
Ответ дляbambycha
https://www.next.ua/en/style/st425784/d35904#D3590... - замовила такі ще на зріст 158см 12го числа, чекаю як прийдуть, бо теж шукаю теплі, не тонкі на флісі, як отримаю - відпишусь.
Р.С.З мого досвіду самі теплі були в Юнікло, якщо тут в Нексті буде промах, то повертаю їх і буду замовляти там.
Найщасливіша• 20 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
не має
Найщасливіша• 20 ноября 2023
Дівчата, чи є зараз затримки термінів доставки в зв язку з ситуацією на польскому кордоні?
Shadowz• 20 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Від 12 листопада замовлення ще в Україну не зайшло.
Найщасливіша• 20 ноября 2023
Ответ дляShadowz
Дякую
Я_и_моя_собака• 21 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Так, є затримки. Там бастують . Тому Некст в строках доставки пише не 10 днів, як раніше, а 14 днів.
Трахтибидох• 22 ноября 2023
Добрий вечір, підкажіть, чи є зараз якісь коди знижки на Некст? Поділіться, в кого є, будь ласка.
Царівна Жабка• 22 ноября 2023
Девочки,кто брал такие халаты мужские?
Как качество ? Что с размерами?
Пожалуйста, помогите
Точная копия плова• 23 ноября 2023
Дівчатка, дивна ситуація: дивлюся речі у вибраній катерогії - одна ціна. Сподобалась річ, переходжу на цю сторінку, аби почитати склад - вже інша ціна. І різниця 100 грн і більше. І так вже три рази. Дивилась різні речі, обираю джемпер чоловікові...Що воно таке і чому відбувається?
Точная копия плова• 23 ноября 2023
Ось наприклад:
Точная копия плова• 23 ноября 2023
В попередньому пості не ті фото прикріпила.
Ленивица-красавица• 23 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Я також перевірила на жіночому джемпері. Ціна різна і ще й зросла. Реальна мабуть та що в кошику відображається
Точная копия плова• 23 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну скоріш за все, але чому таке відбувається? Реально збиває з пантелику.
Ленивица-красавица• 23 ноября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Отож. Можливо міняють зараз ціни, тому так відображається на сайті
Світлана Анастасій• 23 ноября 2023
Можливо у когось є така 8 років.
Даха-сваха• 24 ноября 2023
Ответ дляСвітлана Анастасій
Можливо у когось є така 8 років.
Що вас цікавить?
Diana1803• 24 ноября 2023
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, чи є ймовірність, що з´являтися розміри? Так сподобалась курточка, а розмірів вже нема(((
Elena-eedc• 25 ноября 2023
Оплатила на прошлой неделе джемпер за 1157 и брки за 931, сегодня на сайте - 1811 и 956. Перестраховались, похоже, с доставкой к нам.
Залізний кіготь• 26 ноября 2023
Ответ дляDiana1803
є
я так декілька речей купила
моніторила часто і кидала в кошик навіть за відсутності, коли дозволяло
потім як з´являлось викупала зразу
Не гоню• 28 ноября 2023
Хто на днях отримав Некст, від якого числа замовлення? Моє замовлення від 15.11, от думаю коли воно прийде з теперішньою ситуацією на кордоні...
Julietta86• 28 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
В мене також від 15.11 посилка без руху.
Напевно то все надовго(
Мамуся Ируся• 28 ноября 2023
від 14.11 - аналогічно
мадам Везувий• 28 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Щойно отримала посилку від 10 листопада.