Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Не гоню• 03 ноября 2023
Підкажіть по цих базових худі на хлопця, на зріст 156 брати ще 152 чи вже 158?
podruga_1978• 04 ноября 2023
Дівчата, хто в курсі: чим відрізняються Next Extra Longline Puffer Coat от Fleece Lined Longline Puffer Coat?
Ціна на них однакова.
Яке тепліше?
Мальчун-задирун• 04 ноября 2023
Ответ дляpodruga_1978
Ціна на них однакова.
Яке тепліше?
Напевно друга з флісовою підкладкою
podruga_1978• 04 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Напевно друга з флісовою підкладкою
А в іншій що? Яка тепліше?
Мальчун-задирун• 04 ноября 2023
Ответ дляpodruga_1978
А в іншій що? Яка тепліше?
Фліс м’який,приємний і теплий,в іншій підкладка гладкий поліестер.Ось для прикладу-чорний фліс і синій поліестр.
hrystia• 04 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
В малого ріст 175 см, худі - 170 см.
Просто звязда• 05 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Доброе утро, такую покупали в прошлом году на 14 - 16 лет и в этом году ещё нормально по размеру, шапочка плотная, для зимы хорошо.
Спасибо большое Вам, смотрела ее же в синем цвете, правильно модель Вашу поняла: https://www.next.ua/uk/style/st527163/378992#37899... ?
Просто звязда• 05 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
В этом году заказала такую на 11 - 13 лет , маловат, отправила возврат. Объем головы намеряла 56.5
Огромное Вам спасибо!!!!!!!
Белочкой зови• 05 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Да, правильно, эта модель )
Просто звязда• 06 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Да, правильно, эта модель )
Дякую, чарівнице!
Просто звязда• 06 ноября 2023
А знижки/промокоду до Дня торгівлі немає ніякої часом? Можливо знову від Міста, як партнера чи ін.
Задираю носа• 07 ноября 2023
Знову піднялася конвертація?
На малих сумах не звертаєш уваги, але якщо береш на 5к, то це відчувається.
От і сьогодні в корзині 1432, а знято 1488 це майже 4%
Я_и_моя_собака• 07 ноября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Знову піднялася конвертація?
Теж замітила подорожчання. У мене зняло 3%
Shadowz• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Викупала зараз, зняло рівно 3,5%, а було 2,5-2,8% приблизно...
Я_и_моя_собака• 09 ноября 2023
Тільки що зняло 4%
Дорожчає кожен день
А хто в курсі- з чим це повʼязано?
Федорино Горе• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тільки що зняло 4%
Дорожчає кожен день
А хто в курсі- з чим це повʼязано?
С курсом валют
UAH - EUR (или USD) - GBR

Курс скачет, процент растет
Просто звязда• 10 ноября 2023
Доброго раночку всім!
А хтось замовляв такий светр на 15 і 16 років?
https://www.next.ua/en/g22196s5/d50593#d50593
Белая котичка• 10 ноября 2023
Ответ дляShadowz
Викупала вчора пізно ввечері - зняло 4% 🤪
podruga_1978• 10 ноября 2023
Сплачувала сьогодні + 3,3%
Shadowz• 10 ноября 2023
Ще може залежати картою якого банку купуєте. Я останній раз Монобанком, зняло рівно 3,5%
lu.lu• 10 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
На 167 взяла размер 170, хорошо сидит, но можно и 176 брать, я люблю когда свободно, оверсайз)
lu.lu• 10 ноября 2023
Ответ длямиссАрфография
шапки у Некст маломірять практично завжди. Для доньки брала на 4 роки розмір 5-6-як раз було.
У сина такий комплект є, як ваша шапка-у свої 8 та 9 років носив комплект 7-10.
Підтримую
Взяла набір баф та шапка 14-16, на вигляд років на 7-10 шапка
lu.lu• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тільки що зняло 4%
Дорожчає кожен день
А хто в курсі- з чим це повʼязано?
Конвертація відбувається через долар, пов´язано з курсами валют.
До речі, дякуємо нексту, що адаптував ціни для нас)
Куртка на укр.сайті коштує 1950 грн, а на німецькій версії ця ж куртка 96 євро..
жар-птица Нюра• 11 ноября 2023
Добрий вечір! Дівчата, підкажіть, будь ласка, на довжину стопи 22 см брати EU 36? Ось такі зимові чоботи https://www.next.ua/uk/style/st582059/586081#58608...
Дякую!
Yulya_292• 12 ноября 2023
Добрий вечір! Дівчата, підкажіть, будь ласка! 04.10 зробила замовлення на 4 позиції. 3 приїхало через тиждень, одна - була вказана дата 25.10. До сих пір немає. Заходжу в свій обліковий запис - стоїть цей товар в замовленні ще не відправлений. Я вже не впевнена, що мені потрібна та фліска сину за 2 тисячі, весною вже буде мала. У когось були подібні ситуації? Писати у службу підтримки?
Julietta86• 12 ноября 2023
Ответ дляYulya_292
Добрий вечір! Пишіть у чат, скажіть що вже не актуально і вони повернуть вам гроші.
Yulya_292• 12 ноября 2023
Ответ дляJulietta86
Дякую!
Maruskin• 12 ноября 2023
Дівчата, хадати хтось брав в некст ? цікавить для підлітка або чоловічий S.
На фото пухнасті і гарні, а в реальності ?
дякую.
hrystia• 13 ноября 2023
Ответ дляMaruskin
дякую.
Я брала доя себе. Якістю заловолена.
Задираю носа• 13 ноября 2023
Ответ дляYulya_292
Якщо ще не відправили, а в кабінеті це видно то ви там можете і скасувати її. Але не пропало, значить немає ще на складі і відправлять пізніше.