Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Завжди недо...• 07 октября 2023
Ответ дляБла бла бла
Доброго ранку. В вересні замовляла 2 рази. До Києва доставили через 7-10 днів.
Дякую)
Дівчата, ще маю питання стосовно нової реєстрації, бо до війни постійно замовляла Некст, а зараз то буде вперше, та ще потрібна нова реєстрація…
Я вже зʼясувала, що адресу тепер пишемо українською, а імʼя та прізвище також в профілі при реєстрації писати українською, чи все ж таки англійською?
Федорино Горе• 07 октября 2023
Ответ дляElina
Это не важно.
Главное, чтобы Украина была написана латиницей, и может еще город.
Посылка после границы передается нашими службами, они понимают минимум на трех языках
NeZZnakomka• 09 октября 2023
Підкажіть. Повернення відправляти на Львів відділення 51 ??????? Новою Поштою.
Бо щось посилка лежить там вже 4 дні і ніхто т не забирає.
Люблю Украину• 09 октября 2023
Ответ дляNeZZnakomka
A/С NEXT, вул.Словацького, буд 1, м. Львів, 79000. Номер телефону +380676702303
Точная копия плова• 10 октября 2023
Дівчатка, таке питання. Зробила сьогодні замовлення на Нексті, оплатила, але на електронку підтвердження не прийшло. Завжди підтверження приходить одразу після оплати, авже за кілька днів трек номер. А тут кілька годин пройшло, а підтвердження нема. Чи таке буває і все гаразд, чи може звернутись у підтримку?
Федорино Горе• 10 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
У меня так было, позже пришло
Точная копия плова• 12 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
У меня так было, позже пришло
Мені так і не прийшло. Ні підтвердження, ні трек. Я зверталась у підтримку, щоб прислали трек на електронку. Вибачились, прислали.
Задираю носа• 15 октября 2023
А що знову підскочив % конвертації ?
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Точная копия плова• 16 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
А що знову підскочив % конвертації ?
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Так, схоже, що відсоток збільшився, теж помітила. Робила дві покупки і щоразу зняло більше, ніж зазвичай.
Престидижитатор• 17 октября 2023
Доброї ночі. Таке питання: з 12.10 помилка в Києві на таможні, пише оформлено для відправки.
Тобто Місту ще не передали і вона зависла?
Куди можна писати чи телефонувати? На гарячу лінію Некст? Дякую
Алена-2ad2• 17 октября 2023
Доброго вечора!
Дівчата, хочу замовити сину куртку з шапкою, але не можу визначитися із розміром.
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
Я_и_моя_собака• 18 октября 2023
Ответ дляАлена-2ad2
Доброго вечора!
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
Доброго дня! Цю модель багато продають на олх. Заміри можуть бути в оголошенні. Або запитайте у продавців заміри.
Я читала, що модель іде в розмір.
Тобто треба Вам р.110
Я читала, що модель іде в розмір.
Тобто треба Вам р.110
Найщасливіша• 20 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
А що знову підскочив % конвертації ?
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Корзина 1879 грн зняло 1936грн = 3%
Ще на тому тижні було 2.5%
Тільки що замовила - зняло 2.3%
АБВГДейка• 24 октября 2023
Не можу замовити взуття вже декілька днів, товар є в наявності, додаю в корзину а там вже пише продано
миссАрфография• 25 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
ого! недавно робила замовлення було ще 2,5%
Пригадую, коли в липні 2022 зрівняли ці курси, то конвертація взагалі була менше 1,5%, десь 1,2%-1,3%
Інфляцію нереально стримати(
миссАрфография• 25 октября 2023
Ответ дляАлена-2ad2
Доброго вечора!
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
У нас зріст 108 см.
Який розмір краще взяти?
шапки у Некст маломірять практично завжди. Для доньки брала на 4 роки розмір 5-6-як раз було.
У сина такий комплект є, як ваша шапка-у свої 8 та 9 років носив комплект 7-10.
МатьЧасть• 26 октября 2023
Добрий вечір усім! Яка зараз мах сума замовлення, щоб не попасти на розтаможку? дякую за відповідь
Точная копия плова• 27 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
Було 150 євро. Здається, нічого не змінилось.
МатьЧасть• 29 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Щиро дякую 🧡
Просто звязда• 29 октября 2023
Дівчата, привіт!
Є якісь промокоди, можливо, от Міста, як у вересні, чи від інших партнерів? Бо дитині стільки всього докупити треба, на все грошей просто вже не вистачає...
А ще підскажіть, будь ласка, хтось замовляв хлопчачі такі штани: чи такі ? Цікавить чи вони дійсно на флісі, як пишеться в описі (підкладка поліестер 100%), які тепліше можливо, і вагаюсь між розміром на 12 і 13років.
Голубая фишка• 30 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Дівчата, привіт!
немає
Просто звязда• 01 ноября 2023
Вище писали стосовно шапок, маломірять всі чи лише розміри для більш маленьких дітей? Обираю між цими 2моделями, сину в січні 11 виповнюється, можна брати на 11-13років чи треба брати на 14-16років: і ?
Белочкой зови• 01 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Сыну в декабре 11 лет, заказала на 11- 13 лет, сегодня отправила возврат, маловата ( но голова у него не мелкая.
Просто звязда• 01 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Спасибо большое за отзыв, а Вы одну из этих моделей заказывали? Если можно Вас попросить, можете завтра, по свободе замеряв, написать какой объем головы у Вашего сына. Мой в детстве был головастым, примерно до школы, сейчас вроде как нет, перерос. 1я шапка понравилась (видела ее вживую у сына знакомой, но там малому 4года, бесполезно размер переспрашивать), мягенькая такая и не тонкая.
Белочкой зови• 01 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Доброе утро, такую покупали в прошлом году на 14 - 16 лет и в этом году ещё нормально по размеру, шапочка плотная, для зимы хорошо.
Белочкой зови• 01 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
В этом году заказала такую на 11 - 13 лет , маловат, отправила возврат. Объем головы намеряла 56.5