СкрипяСердцем• 28 июня 2019

Чи правильно і справедливо я хочу поступити?

Тема для тих ,чиї діти йшли до першого причастя.Ситуація слідуюча.Моя дитина йшла до першого причастя,після церкви був святковий обід.Тільки рідні і хресні.Сестра не прийшла.Говорила що її голова болить.Але я причину знаю.Просто не хотіли прийти,це вже не перший раз таке.Дуже неприємно.Вони як тільки до когось потрібно іти рахують подарки,чи вигідно за стіл сісти,чи не дуже дорогий подарунок ...і т.д.Тепер суть.Їхня дитина йде до причастя.Я хресна.Я планую піти в церкву ,виконати свій обовязок,похреснику подарую подарунок.Але за святковий стіл не піду.Не пішла б взагалі так як і вони,але я хресна.То ж не можу так поступити.Як вважаєте?Знаю що образ буде багато.Люблять тільки себе.Мов як же ж так з ними поступають...Але таке відношення до моїх дітей також не можу пропустити повз.Дякую.
Автопортрет нурофена• 28 июня 2019
А потом эти люди говорят, что религия это любовь и все такое

автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А в чому не любов?
МЕСТО_Встречи• 28 июня 2019
Вы же верующая? Чего такая мстительная? А как же любовь к ближнему?
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так я віруюча.Але мені набридло ,що об нашу сімю постійно витирають ноги хитра рідня.Вважають себе вище .
МЕСТО_Встречи• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Так вы создали тему с целью получить индульгенцию на месть сестре?
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я просто не розумію..А це щось поміняє якщо я сяду з ними за стіл?Я свій обовязок по відношенні до похресника виконую постійно,і виконаю в цей день.
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я запитую чи я поступлю справедливо?
Радикальная• 28 июня 2019
Вы своей сестре ничего не должны!пойдите с ребееком в церковь ,сделайте все что нужно!
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Але вони не віруючі.Розумієте?Дитину хрестили тому що так всі роблять.І з причастям також так.В церкву не ходять.Писати можна багато.

Марафетчица• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Гордыня грех
МЕСТО_Встречи• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Какая разница какие они? Вы ведь себя считаете верующей. От этого и отталкиваетесь. Как там говорят - не суди да не судим будешь.
А вы их уже вовсю тут грязью полили
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляРадикальная
Дякую.Я так хочу зробити.Але хочу почути думку людей тут.Думаю може я не гарно поступаю.
Кукуша• 28 июня 2019
Будьте лучше, чем она, сядьте за стол, этой ответкой вы просто становитесь с ней на один уровень
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
А в чому не любов?
Возлюби ближнього як самого себе. Христос прощав і нам велів. Благословпляйте ворогів.
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А вы их уже вовсю тут грязью полили
Я розяснила ситуацію.Ми всі живі люди і в і грішні.Але ж не можу я своїх дітей постійно принижувати чужими вчинками.Поступлю так як буде справедливо.
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
А як під час сповіді Бог скаже мені вже надоїло вам прощати?
jif• 28 июня 2019
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Застолье к религии не имеет отношения никакого.
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Тема тоді для чого створена? В очі сестрі сказали, що думаєте?
МЕСТО_Встречи• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы считаете что вершите справедливость?

jif• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Автор, думаю что застолье к причастию не имеет отношения. Сомневаюсь, что застолье с неприятными людьми как-то повлияет на качество причастия и ваши качества как крестной.
Карамбулкул• 28 июня 2019
Автор в церкву потрібно піти, тим паче ви хрещена. За стіл не йдіть, не слухайте нікого. Вона вважає що воша сім´я їй ніхто, не поважає ваших дітей, а ви будете сидіти з нею за столом, їсти і пити, і байки травити. Не йдіть, і байдуже що хто подумає
Олька Модниця• 28 июня 2019
А Ви вважаєте хресна мати і тітка - це одинакова відповідальність?
Ло Шарик• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
вы для себя уже все решили, если вам станет от этого легче. А вы уверены, что сестра воспримет это как месть, а не ’и слава богу, на один рот меньше кормить’
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляКарамбулкул
А якщо в сестри дійсно боліла голова?
Баррикадница• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
А на исповеди не пробовали уточнить у вашего священнослужителя , как поступить ? Или знаете его ответ ?
Вы должны поступать по законам божьим, а не мстить
МЕСТО_Встречи• 28 июня 2019
Опасаюсь подобных религиозных людей. Ну или псевдорелигиозных. В случая автора противоречиво все.
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляОлька Модниця
А якщо в сестри дійсно боліла голова?
Це вже неодноразово такі виходки.Хоча з тими що їм вигідно вони завжди за одним столом.Але на рахунок себе як що не прийти то сприймають як образу.
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляБаррикадница
Так.Священник говорив що стіл це примхи людей.Головне церква.Це головне.
автор СкрипяСердцем • 28 июня 2019
Ответ дляЛо Шарик
Вона спр йме це як неповпгу.Але ж і я не можу постійно потакати їм До мене ні,значить і я ні.Але це тепер так.Раніше Вони постійно ні а ми так
Alexandra_N• 28 июня 2019
Робіть, як вважаєте за потрібне. Думаю, Ви все ж таки не хочете, щоб сестра ображалася, якогось негативу в свою адресу. Але інакше не вийде, приймайте рішення, яке зробить Ваше життя комфортним і не зважайте на думку інших.