СкрипяСердцем• 28 июня 2019
Чи правильно і справедливо я хочу поступити?
Тема для тих ,чиї діти йшли до першого причастя.Ситуація слідуюча.Моя дитина йшла до першого причастя,після церкви був святковий обід.Тільки рідні і хресні.Сестра не прийшла.Говорила що її голова болить.Але я причину знаю.Просто не хотіли прийти,це вже не перший раз таке.Дуже неприємно.Вони як тільки до когось потрібно іти рахують подарки,чи вигідно за стіл сісти,чи не дуже дорогий подарунок ...і т.д.Тепер суть.Їхня дитина йде до причастя.Я хресна.Я планую піти в церкву ,виконати свій обовязок,похреснику подарую подарунок.Але за святковий стіл не піду.Не пішла б взагалі так як і вони,але я хресна.То ж не можу так поступити.Як вважаєте?Знаю що образ буде багато.Люблять тільки себе.Мов як же ж так з ними поступають...Але таке відношення до моїх дітей також не можу пропустити повз.Дякую.
Коленная ложечка• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Так я віруюча.Але мені набридло ,що об нашу сімю постійно витирають ноги хитра рідня.Вважають себе вище .
Не звертайте увагу на сестру. У вашого похресника і племінника важливий день. Нащо та злоба і обурення, що сестра подарунок вашій дитині не купила. А ви купіль, подаруйте і на обід сходіть.
Баррикадница• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
Нет , не справедливо. У вашей дочери на причастии и на обеде были крестные , а у вашей крестной вы не будете присутствовать .
И вашу дочь чем так унизило отсутствие их тети на обеде ? Это все ваши бесы и ваша гордыня . Слишком уж высоко несете свое эго и просто наслаждаетесь своими выдуманными обидами . Отсюда и все ваши беды . Меняйте свое отношение к миру , тогда и отношения с окружающим миром постепенно наладится.
Я прихожанка греко-католической церкви и все волнующие вопросы обсуждаю со своим священником . Чего и вам советую , но уверена , что вы такое с ним не станете обсуждать )))
Печенюшка• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
Нi, по вiдношенню до дитини.
Губы рыбы• 28 июня 2019
Вам правильно пишут. Соблюдение обрядов - не есть вера. Только состояние души определяет верующего человека, а Вам, очевидно, есть над чем ’поработать’.
КонФФетОшка• 28 июня 2019
Ответ дляОлька Модниця
Возлюби ближнього як самого себе. Христос прощав і нам велів. Благословпляйте ворогів.
як самого СЕБЕ. Тому що спочатку треба навчитися любити СЕБЕ. А інших - потім . Не дозволяти об себе витирати ноги. Автор, вы правильно мыслите
Ангел сошедший с небес• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
Так, цілком.
Японский Городовой• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
Автор,а вы украиноязычная или русскоязычная?Такое ощущение будто вас заставлябт писать на украинском.
Ангел сошедший с небес• 28 июня 2019
Ответ дляОлька Модниця
А тепер згадайте, кого Він називав ближнім, і що про родичів казав
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Вона спр йме це як неповпгу.Але ж і я не можу постійно потакати їм До мене ні,значить і я ні.Але це тепер так.Раніше Вони постійно ні а ми так
в біблії є проста і чітка відповідь на ваше питання. Поступай з людьми так, як хотів би, щоб поступили з тобою. Ви чекали сестру, значить ідуть за стіл. Думайте про своє спасіння, а не про вчинки сестри.
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляКонФФетОшка
ви говорите як коуч, а не віруюча людина.
Олька Модниця• 28 июня 2019
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Так ворогів потрібно любити ще більше. Бо друзів любити легко
Кредитная• 28 июня 2019
Вы обижены на сестру и хотите ей отомстить через ребенка? Ох и гадкая вы особа....
Телочка• 28 июня 2019
Ответ дляЯпонский Городовой
Ну звісно нас змушують писати українською! Не для всіх людей нашої країни рідна мова російська, для декого рідна українська. І в побуті ми спілкуємося українською. Через толерантність до російськомовних переходимо на ’їх мову’.
Коленная ложечка• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я розяснила ситуацію.Ми всі живі люди і в і грішні.Але ж не можу я своїх дітей постійно принижувати чужими вчинками.Поступлю так як буде справедливо.
Ви просто мстива і страшна людина. Ніхто ваших дітей не принизив. Ну не прийшла тітка на причастя вашої дитини,і чим це так принизливо.Що дитина страждала, ридала і істерики через тітчіну відсутність. Ні,правильно.На святі були її боки і хрещені.
А ви думаєте відплати так же сестрі.Але не забувайте, що ви хрестили ,і тим самим образити не сестру ,а похресника.
Завод любви• 28 июня 2019
Автор, а Ви самі як думаєте, це справедливо по відношенню до дитини? Вона ж ростиме, будуть різні свята.. і через те, що у Вас нема розуміння з сестрою, маля недоотримуватиме увагу і тепло? Дуже вдало Ви згадали про подарунок, це ж саме те, що дитині потрібно. .
Царевна Лягушка• 28 июня 2019
Сходите в церковь и поговорите с батюшкой, вас разъедает обида на сестру, злое и чёрное чувство, зачем же с этим жить.
Японский Городовой• 28 июня 2019
Ответ дляТелочка
В случае с автором,то ради толерантности можно было бы писать на чистом украинском или тогда на русском,а то получается слово украинское,слово русское.
И это называется украинский?
СкрипяСердцем
• 28 июня 2019
Ответ дляЗавод любви
Так.Тому що якщо нічого не подарувати,то будуть обговорюмити ще 50 років.Я на хрестини дитині подарувала золото.То обсудили що не такий і дешевий.Хоча хто не був у таких ситуаціях з такими людьми навряд чи зрозуміє.
Просто болталка• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитую чи я поступлю справедливо?
если вы чувствуете что справедливо, то справедливо
Завод любви• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Я запитувала чи це те, що потрібно дитині.. а ви знов про те, що подумають люди. Чому Ви йдете похресною? Ви ж не любите ні дитя, ні матір..
УжеВотДа• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
А в чому не любов?
А где любовь? Сплошное ’Око за око’ и ’Кто не с нами, тот против нас’.
Каждый имеет право ходить/не ходить туда, куда ему хочется/не хочется. И не надо сюда еще приплетать всякие обряды, придуманные не Богом, а попами для зарабатывания денег.
Церковь давно стала одним из доходных бизнесов, который еще и налогами не облагается! Вот и воюют патриархаты между собой за сферы влияния.
Всегда поражалась людям, для которых эти поповские приколы дороже Веры. Еще и обижаются, что кто-то не пришёл и подарки не подарил.
Флюорография гуся• 28 июня 2019
Автор, это в первую очередь праздник ребенка, вашего крестника. Если вы не пойдете, то испортите праздник ребенку, т к сестра будет скорее всего поливать вас грязью и сидеть за столом с недовольной миной. А так символически можно часик посидеть, а потом уйти сославшись на любую удобную причину.
Из ДОМа-2 Я• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
А в чому не любов?
Слишком много реверансов в сторону меркантильных подношений, личных неприязненных отношений, оценивания стоимости столов и т.д.
Где здесь вера, непонятно.
УжеВотДа• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
Але вони не віруючі.Розумієте?Дитину хрестили тому що так всі роблять.І з причастям також так.В церкву не ходять.Писати можна багато.
Вы тоже так делаете, потому что ’всі так роблять’.
У нас никто ни к каким причастиям обеды не устраивает, и злобы друг на друга не таят из-за этого. И кто после этого праведники?
СкрипяСердцем
• 28 июня 2019
Ответ дляУжеВотДа
Ви не зрозуміли мене.Я на хрестини прийшла до дитини з лікарняного ліжка.Відповідно без існуючого подарунка.Тільки з хрестильним ролотном.Я подарунок подарувала пізніше.Але був скандал що я їхній дитині нічого подарувала і що їм соромно від родичів.І тут те ж саме буде.Я знаю свій обовязок.І мегі все рівно що скажуть люди.Але вони чексють подарунка.Не дитина а вони.
маминаБубочка• 28 июня 2019
Ответ дляЯпонский Городовой
И это называется украинский?
А вы знаки препинания недоучили
Японский Городовой• 28 июня 2019
Ответ длямаминаБубочка
А вы знаки препинания недоучили
Возможно,не спорю.
Из ДОМа-2 Я• 28 июня 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
И эти люди учат нас жить