Вездевлазиющая• 02 июля 2019
За какую партию думаете голосовать?
Партию напишите в комменте. Если ваша партия есть, поставьте сердечко.
Результат:
вже голосів:
793 (58.39%)
Я иду голосовать, определилась
248 (18.26%)
Я иду, не определилась ещё
203 (14.95%)
Не иду голосовать
114 (8.39%)
Результат
Ответ дляIlona Kolesnyk
Якби Вова і його прихвосні робив те, що має президент для країни, то ніяких майданів не треба і було. А поскільки він йде по самим болючим для мене і для багатьох українців проблемах, руйнує те що для нас важливо, то була б я в Києві я сама б туди пішла.
Не забувайте зе-гідрант президент те що відбувається при ньому то результати його правління, йому за них і відповідать.
Паре, повернення совкової ідеології, риги знову в Україні - це все він і його бездіяльність і некомпетентність. Він не зробив ще нічого хорошого, тільки розкачує народну агресію, відчуття ннмправидливоств і гнів. Мої батьки за нього голосували, а вже сиплють прокляття в його в сторону, в Пороху вони розчарувались не за місяць.
Тому Вова на це заслужив. Хай тепер поюморіт
Ви взагалі в курсі, рішення щодо повернення росії в ПАРЄ було прийняте задовго до того, як Зеленський став президентом? І це , власне, результат політики петра! Бо слова його розходилимь з ділом! В Європі він вигукував, що росія агресор - дайте 10050 тисяч санкцій їм, а сам торгував з ними! Чи ви в суть питання не вникаєте?
mari_anna_k• 02 июля 2019
Пока не посадят с десяток высокопоставленных коррупционеров (например, Свинарчуков или Гонтареву) не поверю что новая Зе команда отличается от всех ’попередников’.
Ответ дляМайя А
А что это за красавчик в обновках,за такого не стыдно и проголосовать
как всегда сама элегантность))
Попался коммент в фб (не дословно): что у нас были не выборы, а конкурс красоты, где выбрали тупенькую, но, в нашем случае, хорошо играющую на рояле))), красотку, которая «за мир во всем мире». Ваш пост этому подтверждение.
Ilona Kolesnyk• 02 июля 2019
Ответ дляKatriSSa
«Розкачує» народу агресію

Это после Пети у вас вестибулярный аппарат в норму не пришёл ещё

Я вже писала я не фанат Пєті, но велика частина його вчинків мені була прийнятна і зрозуміла.
Чим конкретно проукраїнським може похвастаться Вовчик? Можливо я щось пропустила?
Тема доречі не про це. Тому якщо хочете про нього поговорить можим перейти в тему: Володя молодєц.
Black Umbrella• 02 июля 2019
Ответ дляGwiazda9
Яке там вникати )) Головне патетично верещати про російський реванш ))) У петюньки вчаться. Той на цьому конику 5 років стрибав.
Ответ дляАнонимба
вы отозвались на мой пост о порохоботах - в кого мне вас записывать, женщина? )))
Вы адресуете мне уже третий коммент, то есть отзываетесь именно вы-строчите и тэгаете. Вот даже и не знаю куда мне вас записать?
Меня стабильно не перестают удивлять люди с памятью аквариумных рыбок и с четким убеждением существования черно-белого мира.
Ответ дляGwiazda9
петро попереджав! Скрін з офіційної сторінки петра в твітері, запис цей згодом було видалено!
Чи ви скажете, що петро і тут невинен? Це всьо папєрєдніки чи Зеленський винні?
По перше це не Майдан, акція протесту. По друге за цей місяць було стільки одіозних рішень судів, що дивно , що так довго не виходили:
Суд ухвалив рішення на користь Коломойського: в Укренерго попередили про колапс на ринку електроенергії
2 Липня 2019
Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення призупинити постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та ринку комунальних послуг щодо встановлення тарифів ’Укренерго’ на передачу електрики.’
Відповідне рішення Окружний адмінсуд ухвалив у перший день початку роботи нового ринку електрики, ставши на бік позивача — компанії ’Нікопольський завод феросплавів’ Ігоря Коломойського.
Печерським судом Києва ухвалено фатальне рішення на користь Ігоря Коломойського. Згідно рішення, дозволено розірвати договори поруки олігарха за кредитами рефінансування ПриватБанку в Нацбанку. Сума кредику становить не багато, не мало - 9,2 мільярда гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацбанку України.
Баришівський суд Київської області ухвалив рішення про призупинення дії ліцензії українського лоукостера SkyUp Airlines. Від цього рішення виграють авіалінії МАУ Коломойського.
Це лише декілька рішень судів на користь господаря ЗЕ, а їх є більше. По Приватбанку лише 3 різних позови за останні 2 місяці на користь Коломойського. Співпадіння? Не думаю.
Про перейменування вулиць і поновлення на посадах я вже й мовчу.
2 Липня 2019
Black Umbrella• 02 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
У володя молодець дякувальниці власне пекельце створили. От би була тема, в яку б вони не набігали та не гадили - я б там залюбки спілкувалася б про досягнення нового преЗЕдента
Ответ дляTammy21
А ПО СУТИ - СНОВА МОЛЧОК))) ладно, отдыхайте))
Ответ дляolga_gorenko
Європейська Солідарність. Тому що я є зміни в країні, бачу як ремонтуються школи і садочки, бачу відремонтовані дороги, початок добрий. За президенства Пороха малий бізнес ніхто не давив, а щойно до влади прийшов зеленський, як нас зібрали в податковій і мило запропонували зкинутися по 3000 грн на потреби податкової, мовляв на папір їм не вистачає...
Них...себе початок! А жить когда? если 5 лет это только ’початок’)
Ответ дляTammy21
О, уже и капс пошел. Симптоматично. По какой сути вам написать?
пс. Вы решили свой акк пожизненно за хамство закопать?
за акком не трясусь))) стучите-стучите))
да, капсом, ПО СУТИ хотелось бы, но не судьба с вами)) все, счастливо, главное - чтоб здоровенькие были))))
Ilona Kolesnyk• 02 июля 2019
Ответ дляGwiazda9
Ну от Вовчик в нас на бєлом конє хай взмахне ручкою і вирішить проблему. Він чесний, справедливий і не Порох, йому всі раді, і всі хотіли, з нього ніхто не рже і головне Він президент - все Петя може спати покіно все це проблеми кенгурованого, хай покаже як він вміє може цого тоді і заповажають.
Бо шорти, перенос АП ітд, шаурма з мороженкою то не про Україну то безполєзні жести для мас. Жду конкретних дій.
mavka_kids• 02 июля 2019
Не думаю, что голосование както повлияет на текущую ситуацию в стране. Но голосовать пойду. гражданский долг, не более
Ответ дляIlona Kolesnyk
петро великий популіст! А Зеленський цього не вміє і, маю надію, що не стане таким
Ilona Kolesnyk• 02 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Чого там Марія за всі зефанів встигає. Тому питання хто ще і де гадить. А конкретну відповідь можна? Без переходу на особистості, умов і т. п.
Вова зробив:
1...
2.....
Вова зробив:
1...
2.....
Ответ дляLilija945
2 Липня 2019
Тоді давайте розберемось, для початку, ХТО назначав ЦИХ суддів і галасував, що провів СУДОВУ РЕФОРМУ і тепер ТАМ - ЛУЧШИЄ ІЗ ЛУЧШИХ?
Black Umbrella• 02 июля 2019
Ответ дляGwiazda9
То все Зэля винуватий, бо... бо просто він не Петя. Був би Петя, то був би невинуватий. Все просто ж.
Ilona Kolesnyk• 02 июля 2019
Ответ дляGwiazda9
Він ще поки нічого не вміє. Але які конкретні жести і проукраїнські вчинки він на сьогодні зробив? Публічно, не публічно хоч як небуть.
Black Umbrella• 02 июля 2019
Ответ дляРукиМыли?
Тут? Они везде. Шарий налегке залетает в Раду. Во всех пабликах и чатах просто бомбит!!! Вот только за последний час вам два скрина
ахахах если не фейк, то классно спутал карты
представляю как бомбит в шоколадном лагере
Ответ дляGwiazda9
Це нам Вова каже, що це було рішення прийняте раніше. А чи було воно прийняте раніше, я не знаю. Ажде Вова збрехав, коли сказав : ’Я вам казав після візитів до Франції і до Брюселю, що рішення вже прийняте, а ви мене не почули’. Коли він таке казав? Я не бачила ні прес релізу про це ,ні брифінгу, ні інфи на сторінці президента. Його брехня заставляє задуматися чи так це було.
Ответ дляIlona Kolesnyk
Каким бы ЗЕ не был юмористом, но МовуВіруАрмію точно не переплюнет, так же как и И остаточнеПрощавай
Проукраинское это что ? Президент должен работать согласно Конституции, а именно главы про Президента - что он и делает
Ответ дляIlona Kolesnyk
Что бы судить о Вовчике и сравнивать с Пецей должно пройти 5 лет. А то Зеленский полтора месяца на должности, а вы во всю сравниваете