Ситуація наступна: позичили "дорогому"куму 200$ на місяць. Без розписки, без свідків , ну бо це ж кум. І ось вже 4 місяць чекаємо на свої гроші. На повідомлення не відписує, наші номери заблокував, а коли дзвоню з інших -кидає трубку. Сьогодні від друзів дізналась що від їде за кордон. Якщо завтра написати заяву в міліцію- це щось дасть? Може його не випустять?
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
не только прощаем, но и много лет сами приведим к кормушке....
До кормушки ми їх приводим лиш по одній причині - бо самі хочем халяви.
Кондуктор автобуса• 10 июля 2019
попрощайтесь со своими 200 долларами.он вряд ли вернет уже.это обидно,но это факт.
Ответ дляОлька Модниця
Так де ж набожні і прощаємо? Лиш дві людини в темі порадили - простити і почекати. Всі інші хочуть крові.
люди заработали эти деньги, а другие хотят отжать их за просто безвозвратно, любой адекватный человек хочет крови в этой ситуации. может вы автору компенсируете $200, а потом простите себе этот глупый поступок?
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Без царя те кто одалживает.
Такая же отдавальщица годами

Ответ дляОлька Модниця
Це психологія сильної людини.
В чем сила добровольно расстаться с собственным имуществом? Вас обманули и завладели вашим имуществом, например, предложили подписать петицию, а на деле это была дарственная на вашу квартиру, тоже простите или заявление в полицию напишите?
Звоночек• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
у вас щось не сходиться). Спочатку ви писали простити борги, якщо в Бога віруєте, а потім написали, що як у вас позичили і не віддавали, то ви по всіх родичах обдзвонили і вам віддали борг)))). Я дуже часто бачу вас в темах, і направду, від вашої награної ’правильності’ трохи неприємно, бо відчувається, що в житті ви творите зовсім по іншому...(
Просто болталка• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Не крові, а повернення боргу. Це різні речі, погодьтксь. І ніхто кума не заставляв позичати у авторагроші. Впевнена, сам прийшшов, просив і позичив.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Кожен по життю сам вирішує які борги прощати, а які ні. Питання чи чекає прощення всіх своїх боргів у Бога. Якщо автор знайде в собі стли простити, то і кума не втратить, і кум їй поверне з часом з лихвою. А так і кума втратись, і гроші може не повернути. Рішення приймати лиш автору. Бо автор гроші позичила, щоб потішити своє его, яка вона щедра. Вона ж немала людина, знає що за місяць може статись будь-що.
Прощать она ничего не должна и жить ей сейчас надо,а не перед богом на небесах. В библии есть еще кое что ’кесарю кесарево’, таких наглых тварей,как тот кум надо наказывать здесь и сейчас,а не на том свете!
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляКохонэ
Ну автора ж не обманули. Автор добровільно дала гроші без свідків, розписки. Автор потішила своє - его, проявила свою доброту. То ж і нарікати має на себе, що поступила нерозумно.
Ответ дляЗвоночек
то была цитата, я тоже не сразу кавычки заметил)
Бензопирен• 10 июля 2019
Мой муж в 2009 году одолжил куму 14 000 уе на покупку квартиры. Расписка есть, денег нет. Лет 7-8 ничего не отдавал, а сейчас по 100-200 уе раз в пол года выдавливает. ЗА ЭТИ 10 лет у нас уже трое деток, у того кума 1 ребенок. Мой муж очень добрый человек и хороший друг всем своим близким. А близкие...
Просто болталка• 10 июля 2019
Ответ дляКондуктор автобуса
Не факт. Мені теж так говорили, але я свої гроші повернула:)
Ответ дляОлька Модниця
именно обманули, договорились о возврате и не вернули. слова не сошлись с действительностью - обман.
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляЗвоночек
Ви читаєте неуважно. Я ніде не писала, що я когось обзвонювала. Я як і кожна земна людина маю багато гріхів і звісно поступала неправильно. І знаю до чого це призводить. Тому зі власного досвіду хочу застерегти автора.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляПросто болталка
Переписку у месенджері і телефонну розмову можете викласти в соц мережі, друзям, родичам і колегам його розіслати, вле як доказ в суді не приймуть, імхо.
Вот это правильно. Распространить. Группа версус. Оооочень многие отдавали. Халявщики гребанные
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляПросто болталка
Так і автора ніхто не заставляв позичати, сама добровільно позичила.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Це лише автору відомо як. Моя порада до автора лише якщо автор людина віруюча, ходить в церкву і чекає прощення своїх гріхів.
Верующим есть и пить не надо? Или им скидка на коммунальные дается? Смешно вам читать

Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляМульйонерша
Кесарю кесарево - це лиш стосується податків.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Боже, ну що ви радите. Ви хочете опустити автора до рівня безпринципного колектора?
с такими только так!
Просто болталка• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Ви не розумієте слова -’позичив’? Пояснюю, ці гроші треба віддавати. Домовленість була на місяць.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
а мій коханий сьогодні мені зранку дав 20000 грн, так 800 доларів з словами:
Кохана, ні в чому сьогодні собі не відмовляй.
А ви за 200 доларів теми строчте

Сравнили что попало. Вроде солнцепек закончился уже
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляБензопирен
Зате ваш чоловік спокійно спить, а не неспить роками і думає як же забрати свої гроші. У Вас дуже прекрасний чоловік.
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
Звісно потрібно віддавати. Але чи потрібно автору опускатись так низько? Сидіти годинами, писати в соц.мережах?
надо. Сегодня у нее взял, завтра еще у кого то. Безнаказанность ’розбещуе’ преступника
Капитошечка• 10 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
А ви за 200 доларів теми строчте

це на туалетний папІр І на талончик на трамвай?
Мульйонерша• 10 июля 2019
Ответ длякотопёс
Ага, а вчера вы хвастались, что ваш семейный бюджет 16000 грн) Вам нечем заняться с утречка?
тролли такие тролли
Банан-барабан• 10 июля 2019
Ответ длязабиякина
Є переписка у месенджері і телефонна розмова записана. Може хоч якийсь доказ
а ну тогда конечно пишите заяву. По крайней мере можно оказать давление
Олька Модниця• 10 июля 2019
Ответ дляМульйонерша

Безголова та мати, яка позичає останні гроші і не думає про своїх дітей.
Капитошечка• 10 июля 2019
Ответ длякотопёс
ВЧЕРА БЫІЛО 8000 ГРН