Що на порадниці якісь занадто проросійські настрої останнім часом?
мен1 не зрозум1ло, невже так засл1плен1 оч1 прихильник1в попередника, що не бачать й не розум1ють його гнилу сутн1сть? Що, втюхуючи вам слоган ’арм1я, мова, в1ра’, в1н просто, спекулюючи на ваших патр1отич них почуттях, використовуе вас 1 розводить, як лохйв, починаючи з майдану? Сьогодн1 його маску нормально1, адекватно1, з гарними манерами людини скинуто з допомогою прихильник1в парт11. Шар1я. 1 що ми бачимо? З п1д благообразно1 маски вил1зла справжня личина бикуватого хама та мурла попередника. Вже немало е думок, що попередник потребует псих1атричного л1кування. Кришу рве у нього таки сильно. В1н поводить себе дуже неадекватно. В1н нагн1тае ворожнечу, стравлюе людей, п1дбурюючи та заохочуючи 1х до б1йки! В1н з трибун обзивае рядових громадян вибл**дками, кор1нних жител1в укра1нських м1ст, як1 люблять свою кра1ну, повноправних громадян. Укра1ни жене до рос11. Та по ньому вже не т1льки псих1атр, а 1 карний кодекс плаче!
Ответ дляyellenna
Парередника уже нет.Все -нет его.И с его 6 % я бы о нем беспокоилась меньше,чем о противостоянии Слуги народа и За життя,которые войну против Зеленского по всем фронтам открыли.Не?Удивляют меня люди.Вчерашний днем живут,а что под носом делается в упор не видят.