Редиска Я• 23 июля 2019

Всі сюди!)) Порадьте ДЕ придбати ТАКУ сумочку (крос-боді)?

Дівчата, порадьте, будь ласка, ДЕ саме можна купити саме таку спорт. сумочку крос-боді. Запитувала на одному сайті - "закінчились", - кажуть, а від того прикрого факту хочеться ще більше. Ну ось так, хотілось начебто " так собі", а зараз нууу якась буквально нагальна потреба))) Можливо, тут хтось з продавчинь має в асортименті таке "щастя"))). Буду безмежно вдячна!
автор Редиска Я • 23 июля 2019
Ответ дляlumonbka
как?
А инсте через одну сумки из кожи.
Врут получается?
Так, вони з шкірзаму, чи з екошкіри (PU). Але якість помітна, це очевидно.

Лень гуглить• 23 июля 2019
Ответ дляlumonbka
кожу брала? Носит хорошо?
Кожу, зернистую, да все ок
lumonbka• 23 июля 2019
Ответ дляПтица секретарь
Девид джонс?
Их нет из кожи. Это качественный Китай.
нет, мы про другие сумки
lumonbka• 23 июля 2019
Ответ дляЛень гуглить
Кожу, зернистую, да все ок
спасибо
Лень гуглить• 23 июля 2019
Ответ дляРедиска Я
Ой, а я лише у ФБ. Часу на ін. соцмережі немає...
Меня нет не в инстаграм, не в фб))
автор Редиска Я • 23 июля 2019
Ответ дляПтица секретарь
Они не могут быть по 400 в розницу, они в закупке оптовой столько стоят.
Так, по 670-690 на Шафі. Діза!)))
автор Редиска Я • 23 июля 2019
Ответ дляЛень гуглить
Меня нет не в инстаграм, не в фб))
Ні, ФБ - то інформація, конект відповідний, я без нього, як без рук))
Куплю орехи• 23 июля 2019
Ответ дляИз Кукуева я
В инсте по 280 грн,но вот это дэвид Джонс уже такое не комильфо ,автор. Если б Вам было до 20 ещё можно понять,а так... каждое второе село ходят с ними)
Да ну ладно
Вполне нормальная ТМ и качество хорошее. В каком это селе вы их видели? В селе по имени Киев совсем немного.
Запыхалась• 23 июля 2019
Ответ дляРедиска Я
Е, ні, я там не зареєстрована...на жаль, чи радше на щастя)) Дякую, що відкунулися!
https://rozetka.com.ua/ua/78353528/p78353528/

Allina8• 23 июля 2019