Tanya190282• 26 июля 2019

Підкажіть будь-ласка гінеколога , ранній клімакс.

Потрібний гінеколог в місті Києві який розуміється в гормональних порушеннях. Мені 37 діагноз-синдром передчасного виснаження яєчників.Міома ,видаляла поліп після чого була встановлена вмс Мірена.Гінеколог каже що потрібно видаляти мірену і пити гормони.Ендокринолог рекомендує цього неробити бо знов будуть рости поліпи.В мене АИТ -вузли.Зробила денситометрію остеопороза немає.Вітамін Д -8,4.Шукаю лікаря який грамотно назначить лікування.Можливо ще потрібні якісь додаткові аналізи.
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 26 июля 2019
хіба можливо старість вилікувати?

автор Tanya190282 • 26 июля 2019
ФСГ-99 ЛГ-55 естрадіол 9.85.Антимюллеров гормон 0,01.Тестостерон в нормі.
Lapka-lm• 26 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
хіба можливо старість вилікувати?
Можно!
А идиот-идитом и помрет(
автор Tanya190282 • 26 июля 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
хіба можливо старість вилікувати?
Вилікувати неможна але гормонами підтримати можна
Ната 2016• 26 июля 2019
’Сити доктор ’ Тян О.В
’мать и дитя’ Котлик.
alla4321• 26 июля 2019
Я хожу к Поповой. Мне клайру назначила. Чтобы отсрочить климакс.
Kapitoshka-4fe1• 26 июля 2019
Матяш в ПОБ2
inna5577• 26 июля 2019
Ответ дляTanya190282
Автор, судя по тому, как вас обследовали, вами занимаются хорошие врачи, прислушайтесь к ним
По теме- Заместительная терапия, я бы с климактоплана начала
автор Tanya190282 • 26 июля 2019
Ответ дляinna5577
Я так і хочу спочатку спробувати щось більш натуральніше,тим більше я себе почуваю нетак вже і погано.

Джинчик• 27 июля 2019
Мне нравится врач и ему доверяю - Осауленко Нина Андреевна. Она понимает в разных травяных составах. Вам наверняка поможет! http://ginekolog.endokrinolog.in.ua/ginekolog-osau...