Nikonorkina• 27 июля 2019

Хелп, шашлик без холодильника...

Друзі, допоможіть з порадою, готуюсь до ДР синулі, закрутилась вчора, шашлик замаринувала вже пізно в 23.00 десь, потім хотіла щоб постояв з пів годинки, щоб перемішати і в холод поставити, прилягала й заснула, ось яка хазяйка(До 8 ранку спокійненько спала, уві сні смакувала шашличок спілкувалась з друзями) все б нічого але...прокинулась....шашлик так само спокійненько з 23.00 до 8.00 ранку простояв в маринаді з солі, оцету та перцю при кімнатній температурі, в хаті не жарко. Як ви гадаєте його можна смажити?На смак і запах абсолютно хороший.
Заспокоює одне, як згадаю як на базарі м´ясо сире продають....
Вдячна за пораду, тапки не кидати "яка ж я "файна" господиня, сама знаю
sologub4ik• 27 июля 2019
Ничего ему не будет.
Я так постоянно забываю, что то на плите, все до утра доживало)

ok1904• 27 июля 2019
Ответ дляsologub4ik
Ничего ему не будет.
естественно, мясо в маринаде. маринад не даст тспортиться мясу отлично будет
автор Nikonorkina • 27 июля 2019
Ответ дляsologub4ik
Ничего ему не будет.
дякую, в мене та ж проблема часо
obuvka• 27 июля 2019
Мона и нуна ) ,навпаки дуже добре промаринувався та і зараз немає спеки.
likastar• 27 июля 2019
Ответ дляNikonorkina
дякую, в мене та ж проблема часо
мариновать и нужно без холодильника. Так что все правильно вы сделали
timka• 27 июля 2019
С уксусом и солью мясу ночь без холодильника не страшна....
Другой вопрос, а чего вы такой маринад делаете??? Я уже лет 15 не слышала, чтоб мариновали в уксусе... это же издевательство над мясом...
Space_girl• 27 июля 2019
Ускус отличный консервант, так что ничего не случилось с шашлыком
автор Nikonorkina • 27 июля 2019
Ответ дляtimka
Чоловік любить щоб був ’уксусний’ був, стара закалка