Дама с заначкой• 27 июля 2019
Після басейну болять яїчники.
Сьогодні поплавала в басейні почав боліти низ живота.Таке враження що болять яїчники,біль ниюча не сильна але дискомфорт і ніби живіт внизу надутий.3 дні була в басейні чи може таке бути що це через басейн?
Несу пургу• 27 июля 2019
Это хроническое воспаление, кот при опред условиях обостряется, в данном случае- переохлаждение в бассейне
Дама с заначкой
• 27 июля 2019
Ответ дляСоня-сонятко
Впевнені, що не сечовий міхур?
Таке відчуття ніби яїчники напухли.У мене щей кіста під наглядом маленька на лівому.