Жена брата Админа• 29 июля 2019
Вінчання католиків. Хто в темі help)
Якщо він католиків, а вона греко-католичка, то де мають вінчатися?
Ще одне. Чи можна зробити це не по всіх канонах, а по сучасному і щоб без родичів, друзів, тільки вони двоє?
Аноним Секретарь• 29 июля 2019
Ну навіщо вам вінчання? В канонах нема родичів і друзів. Для таїнства достатньо чоловіка, жінки і священника
Жена брата Админа
• 29 июля 2019
Ответ дляАноним Секретарь
Просвітіть мене. Таїнство це що?
Воно може бути без вінчання?
Аноним Секретарь• 29 июля 2019
Ответ дляЖена брата Админа
Просвітіть мене. Таїнство це що?
Воно може бути без вінчання?

Дайте подумать• 29 июля 2019
Ответ дляЖена брата Админа
Просвітіть мене. Таїнство це що?
Воно може бути без вінчання?
крещение, венчание, соборование, отпевание - это церковные ТАИНСТВА...обряды
Олька Модниця• 29 июля 2019
Ответ дляЖена брата Админа
Просвітіть мене. Таїнство це що?
Воно може бути без вінчання?
Вінчання - це таїнство. Немає вінчання - немає таїнства. Перед Богом Ви не чоловік і дружини.
LittleBlondy• 29 июля 2019
Якщо чоловік католик то можете вінчатися в костелі.
Перед вінчанням католики обов,язково проходять курс зустрічей з священником на тему створення сім,ї та місце в ній Бога. Без цього вас не обвінчають.
На вінчанні мають бути мін. 2свідків які підпишуться в свідоцтві, що були присутні.
Жена брата Админа
• 29 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
І я так думала, але в першому пості написали бздури.....
Кукусики• 29 июля 2019
Мій чоловік православний, я греко-католик, вінчались в греко-католицькій церкві і сина там охрестили.
Двоє свідків на вінчанні мають бути присутні, у нас вони називаються вінчальні батьки.
Мої знайомі греко-католики вінчались у костелі.
Вирішувати вам.
Жена брата Админа
• 29 июля 2019
Ответ дляКукусики
Вирішувати вам.
А на навчання ходили?