Однозначно• 06 августа 2019
Діти виросли, Мати - диктатор!
Вона хоче повне підкорення, як від рабів, по іншому бути не може, як знайти спільну мову?
Я невістка, чоловік не спілкується з матір’ю, бо вона має складний характер, чи то позиція життєва не знаю )
Однозначно
• 06 августа 2019
Ответ дляПодругаМужа
В чем проблема для вас???
Вони ж рідні, гріх не спілкуватися
ПодругаМужа• 06 августа 2019
Ответ дляОднозначно
Вони ж рідні, гріх не спілкуватися
Где написано что грех?
Снегопадка• 06 августа 2019
У меня бабушка такая властная, за все ей отчет подавай, под ее дудку пляши. Свела общение с ней к минимуму, сразу попустило ее. Сказала ей , будешь еще нос сунуть , вообще общаться перестану. Но это годы тренировок и это не свекровь, а родная бабушка.
Снегопадка• 06 августа 2019
Ответ дляОднозначно
Вони ж рідні, гріх не спілкуватися
А мозг родным не грех выносить?
Коренная киевлянка• 06 августа 2019
Ответ дляОднозначно
Вони ж рідні, гріх не спілкуватися
Серйозно?
’Глупость человеческая’ оце справжня проблема.
Снегопадка• 06 августа 2019
Ответ дляirina _d
Так муж не общается, Вам то что?
Живите своей семьёй, да и все.
Сами разберутся
Живите своей семьёй, да и все.
Сами разберутся
Да, а то еще и крайней автор останется, то же родня, а це ’Невістка - в горлі кістка!’
Однозначно
• 06 августа 2019
Ответ дляСнегопадка
Справа в тому що вона ні з ким не може «вжитися», з мамою своєю сварилися, з чоловіком розлучилася, сестра погана, але ще спілкується з нею, син невістка їхній виводок - ніхто, ніщо !
Ответ дляОднозначно
Ну, и что лично Вы предлагаете?
Нам всей советчицей отбуцать свекровь и заставить ее стать душкой?
Коренная киевлянка• 06 августа 2019
Ответ дляОднозначно
Ще раз: навізо з нею спілкуватись?
Сама не знаю• 06 августа 2019
Ответ дляОднозначно
ну то й не спілкуйтесь. не розумію, в чому проблема. який тут гріх? живіть у мирі и злагоді своєю родиною і не створюйте собі проблем
Ответ дляОднозначно
ну так пусть в лесу живет сама, если все ей не так, зачем ей угождать (хотя это в принципе невозможно)?
Меня много• 06 августа 2019
Ви не лізьте у їх відносини - це їх, розберуться самі, бо ви ж і залишитеся винною. Крім того, ну, не спроста син перестав спілкуватися з мамою. Ви не були на його місці в дитинстві, тому не розумієте повною мірою, що він так вирішив.
Мій батько відносився до нас як до рабів, усі життя, ми були для нього якимось непотребом. Була остання крапля, коли я перестала з ним спілкуватися. Нічого, крім нервів, сліз і розчарування це спілкування не приносило, хоча, бачить Бог, я намагалася налагодити стосунки, але людина не змінювала свого відношення. Через кілька років і моя сестра перестала з ним спілкуватися.
Це вибір кожного - і батьків, і дітей, які між ними будуть стосунки. І тільки вони самі, маючи бажання, можуть їх змінити