МадамОхмури• 11 августа 2019
Є такі хто не пожалкував про розлучення?
Доброй ночі. З чоловіком живемо в шлюбі 13 років, в 15 років я вийшла за нього заміж ,зараз двоє дітей 12 років і 1,6 роки. Постійне виїдання мозку,обезцінюєтся все ,що я роблю. А це посварився ,зробив скандал, а тепер живе на повну катушку,то не прийшов ночувати,ну думаю був у кума з ним йшов на пиво, сьогодні пішов на зустріч однокласників і ще досі не має. Вже такі періоди траплялися в нашому житті, я сиділа з першою дитиною дома ,а він по дискотекам. Я не можу заснути, і не можу себе заставити ,не хвилюватися із середини розриває. Піти зараз не має куди і не має за що, щоб хоть би не бачити. Як зробити,щоб було всерівно?((((
Кашпо• 11 августа 2019
Ответ дляДА да да
Не важно какому мужу...
Любому мужчине быстро надоедает женщина, с которой не о чем общаться, кроме домашних проблемм и которая ни к чему не стремится и не меняется к лучшему.
Это факт!
Тогда они начинают сравнивать и искать более интересных ...
Такова психология мужчин.
Увы...
Это факт!
Такова психология мужчин.
Увы...
Бред . Так быстро надоедает что многие в браке живут всю жизнь и жены нигде не работают.
МадамОхмури
• 11 августа 2019
Ответ дляДА да да
Не важно какому мужу...
Это факт!
Такова психология мужчин.
Увы...
Это факт!
Такова психология мужчин.
Увы...
Ну ви ж писали ,що першого чоловіка лишили, це ж не значить ,що ви не цікава. Є чоловіки ,які прикрню все обрубують,що втрачаєш цікавість до всього. Якщо брати наш випадок ,то розмовляю завжди , я так як він і думку свою ,толком виразити не може. Не вважаю правельним,щоб тільки одна половина старалася ,зростала хотіла щось змінити.
Хомяк с пастой• 11 августа 2019
Вже такі періоди траплялися в нашому житті, я сиділа з першою дитиною дома ,а він по дискотекам.
Тому я народила другу дитину йому. І сиджу плачу.
Чого бідне, бо дурне.
МадамОхмури
• 11 августа 2019
Ответ дляХомяк с пастой
Чого бідне, бо дурне.
От хотілаб я подивитися на ’розумне’, я ж не опишу все наше життя, чомусь коли відписую людям тут ніколи не язвлю, бо розумію ,що людина звернулася за порадою, а не щоб вислухати ще кучу бруду.
Кто крайний?• 11 августа 2019
Ответ дляМадамОхмури
В мене робота є ,як вийду з декрету ,але не така ,що вистачить на житло і прожиття зарплати. Він цим і користуєтся, а можливо так веде себе, щоб я дійсно пішла.
Такая же беда, двое детей и уйти не куда
Слепок стопы• 11 августа 2019
Ответ дляМадамОхмури
Єсть тільки папа, наврядчи зможе жопомогти фінансово щоміся снабжати. Дуже тяжко, так як можна сказати я з ним виросла з 14 років разом, а це пів мого життя. Але розумію,що таке відношення від люблячої людини не буде. От ,як так можна поступати?!
драсти, зачем второго рожали тогда такому мужу?