Гореотума• 12 августа 2019
Сімейна освіта,хтось буде переходити?
Планую перевести дитину на сімейну освіту(навчання дома)з 1 го вересня достатньо принести заяву і перейти на сімейну освіту,я так розумію що можна тепер на дзвінок не йти,а достатньо принести заяву і переходити ?
Хто що про цей закон думає?
ГЛЮкоза• 12 августа 2019
не уявляю, що дитина робила б цілими днями вдома, це залізні нерви треба мати
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляCOTTONNAJA
чему учить будете, если не секрет?
?як розуміти Ваше питання?
Сметчица• 12 августа 2019
Мои дети, а их четверо, уже, бедолаги, не выдерживают отрыва от социума. Не могут дождаться начала учебного года. Это не для нашей экстравертной семьи, однозначно.
Медсестричка• 12 августа 2019
Не знаю что такое ’семейное образование’, но уже 6 лет дети не снимаются дистанционно.
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Моя дитина має 6 гуртків окрім школи і нам не вистачає наприклад часу на ще інші гуртки,дома сидіти не буде,так як зранку в неї будуть спортивні заняття,потім уроки після уроків музичні заняття,потім танці,іноземна школа вечірня +прогулянки
Наращиваю_Интелект_Дорого• 12 августа 2019
Ответ дляА вот недавно
це капець, буде як в фільмі Валлі. всі за компами, спілкування 0
А общение только в школе происходит? На переменах по 10 минут? В спортсекции, во двор гулять ребенок не выходит?
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляСметчица
Моя дитина навіть влітку не припиняла займатися музичними заняттями,вивченням іноземної мови,літніми вправами,художньою школою,бойовим мистецтвомі танцями,тому за школою не сумує.
Рыжик-пыжик• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
Думаю, гуляти вже не захочеться...
ГЛЮкоза• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
якого віку дитина? на гурках інше спілкування, нема постійних друзів та тем для розмов та й інтереси можуть змінитися за 1-2 роки. Моя дитина вже не може дочекатися школи, хоч зараз цілими днями з друзями на вулиці, але одне іншого не заміняє
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляА вот недавно
Чому за компом,Ви гадаєте що сімейна освіта це клітка,я наприклад була день відкритих дверей в дистанційній школі ,там діти такі креативні,вони вільного часу не мають в них стільки захоплень гуртків.Це не ізолювання дитини а навпаки дати дитині займатися ще більше чимось окрім уроків.
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
В другий клас іде.В дітей на майданчику які не вчаться разом стосунки ще кращі ніж в однокласників.
Зубная фея• 12 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Я с вами, мой без учебы сходит с ума летом. Спорт не в счет.
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляРыжик-пыжик
Думаю, гуляти вже не захочеться...
Гуляє два рази на день!
осень_осень_харашо• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
за что вы так? жесть
ГЛЮкоза• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
це інші стосунки - прийшли погралися і розійшлися, в школі діти вчаться жити в соціумі, де є і хороші, і погані - конфліктують, миряться і т. д.
Галябалована• 12 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Моєму сину майже 12, зовсім не сумує за школою, навпаки, категорично не хоче туди йти. Цілими днями на вулиці з друзями. В компанії з 7-8 дітей, тільки одна дівчинка хоче до школи. Діти всі різні.
Бабканадвоесказала• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
Это конечно не по теме, но с такой нагрузкой на прогулку ребенка надо будет волочь. Я всегда за различные занятия, но тут явно перегиб с нагрузкой)))
А по теме позвоните секретарю школы или в районо.
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляЗубная фея
Это для больных деток и родителей с диагнозом гиперопека.
)) це не для хворих діток,а для діток які в 2 класі вже на фортепіано дають концерти в інших країнах,або проводять виставки своїх робіт в інших краінах,перш ніж розкидатися такими припущеннями хоч би поцікавилися які діти вчаться на такому навчанні,сходіть на день відкритих дверей і поспілкуйтеся з тими дітками і батьками,впевнена що хворими Ви їх вважати не будете!
Медсестричка• 12 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
В школе у детей нет выбора: попал в один класс- хочешь или не хочешь - общайся. А вне школы есть возможность свободно выбирать тех,кто действительно ближе по духу и интересам, а не тех, кто по воле случая ежедневно рядом.
Попижёновна• 12 августа 2019
А извините за вопрос: при такой форме ребенок закрепляется за своим классом или как?
Медсестричка• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
Это для организованных детей и родителей, для тех кто знает для чего и как учиться, а не просто отдает ребенка в школу как на передержку
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляБабканадвоесказала
Ніхто не волоче дитину на прогулянку,моя дитина не займається професійно спортом,от є наші знайомі які фігурним катанням займаються по 3-4 години в день,цього року ідуть в Лондон на змагання,там дитина займається купою гуртків,дитина єгергійна і на прогулянку її ніхто не волоче(
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляМедсестричка

Бабканадвоесказала• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
А чем Школа мешает заняться ещё чем то? Мой ребенок в младшей школе посещал 5 кружков. У вас приватное понимания образования, в старших классах все равно придется много учить, или вы собираетесь избирательно учить предметы?
И да, отсутствие свободного времени это минус, большой минус, у ребёнка банально не времени расслабиться, судя по вашему азарту, вы не работаете, а ваш ребенок вынужден больше 8 часов работать. Я молчу что такие дети не в состоянии сами себя занять на каникулах, все за них сделали взрослые, вашему ребенку сколько лет?
Гореотума
• 12 августа 2019
Ответ дляБабканадвоесказала
Бабканадвоесказала• 12 августа 2019
Ответ дляМощныйШива
Это бред, не выдумывайте.
Хотите дистанционного обучения, хорошо, только не надо фантазий.