95-й квадрат• 14 августа 2019

Які ваші враження від перших ста днів президенства Зеленського?

Сьогодні вже 115-й день після голосування другого туру президентських виборів, в якому переміг чинний гарант Володимир Зеленський. Минуло три місяці, більш ніж одна двадцята частина його каденції - начебто вже й не малий відрізок шляху пройдено. За цей період було багато гучних інформаційних подій, які дарували нам веселі хвилинки: фото з шаурмою, світлини з Богданом, нові моделі чоловічих шортів для плавання; вірні друзі, на яких пожна покластися, отримали високі посади; чудові виступи гаранта на різних нарадах, коли він демонстрував нам високий клас дипломатичного спілкування між президентом та посадовцями і багато різних інших цікавинок.
Це все чудово, але де реальні позитивні зміни, які б почули усі українці, а не тільки громадянин Коломойський? Що для вас ВЖЕ змінилося у кращу сторону, крім того, що у нас беззаперечно самий красивий президент? Держава дуже неповороткий та інертний механізм, але де ж реальні дії або хоча б натяки на позитивні зміни? Бо чомусь завжди тільки чути, що папєрєднікі роками все паплюжили, а гарант тепер не може так швидко міняти на краще. То коли вже можна питати з нього, як гадаєте?
Хотілося б приклади реальних змін в суспільному, економічному житті країни, або на фронті. Може все хороше від нас приховують прихільники попереднього гаранта?
Розкажіть будь ласка щось хороше про Володю.
Як ви оцінюєте перші місяці президенства Зеленського?
Результат:
вже голосів: 218
62 (28.44%) В целом негативно, много шума без реальных действий
42 (19.27%) В целом негативно, но забавно. Но страшно за будущее
41 (18.81%) В целом позитивно, положительных изменений нет
39 (17.89%) Будет у гаранта своя рада, тогда и посмотрим
25 (11.47%) В целом позитивно, много положительных изменений, расскажу о них ниже
9 (4.13%) весь текст не осилил(а), но Порох вывез 450кг денег на днях
Кошка Маруся• 14 августа 2019
А что, что-то принципиально изменилось, кроме отдельных рыл у кормушки?

Бабканадвоесказала• 14 августа 2019
Ответ для88_Наталья_88
Вы уже картошку выкопали, которую при Пете посадили? . Теперь промышляете темами: ’ Кто лучше обгадит Зе, тот получит сладкую конфету’?
кстати о картошке,
Если навибирали слуг, пусть идут и копают мне картоху.
А не за зря их кормить.
Все будет, но потом• 14 августа 2019
Газ подешевел!!!
Бабканадвоесказала• 14 августа 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Газ подешевел!!!
как и всегда ЛЕТОМ!)))
КлаваЧерепиця• 14 августа 2019
Ответ дляВ шоколаде
За провокационные темы...
Вчера или позавчера весь день в топе висела тема о красавчике президенте, который в очередной раз где-то там кулаком постучал и порядок навёл. Тоже политическая тема, с провокационным названием. Тоже не всем нравилась, но ее не снесли.
Чего же вам темы с критикой сразу провокационными кажутся? Не всем же за нового гаранта рубахи на груди рвать.
Пацака-задирака• 14 августа 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Газ подешевел!!!
Влітку. ))) Поки того газу мало йде. )))
Восени повернеться з відсотками. І це не я вангую, це так по закону закладено.
Пацака-задирака• 14 августа 2019
8 людей вибрало ’В целом позитивно, много положительных изменений, расскажу о них ниже’.
І де ж розказують? А фігушки.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 августа 2019
Ответ дляВсе будет, но потом
Газ подешевел!!!
Упали мировые цены. Зеленский к этому никакого отношения не имеет.
Кактус из кожезаменителя• 14 августа 2019
Пока в ожидании и надежде... но хочется действий! Приехать, все расспросить, уволить, поставить новых - ну это только шаг. Как по мне - знаешь, что коррупция, кража - не только увольняй, а сразу заводить дело и в тюрьму! Ооочень хочу чтобы был Закон о том если нанесен ущерб природе, экологии в значительных масштабах, а это здоровье нации и будущих поколений - пожизненно или лучше расстрел. И плевать на мнение Европы! Вова, действуй! Уси-пуси в нашей стране не покатит! Нужно очень жестко!

автор 95-й квадрат • 14 августа 2019
Ответ дляКлаваЧерепиця
Бо то все була правда - Президент у нас красень и у телевізорі гарно віглядає. А з приводу критики, насєлєніе ніяк не відійде від оков царизму: забувають що президент це звичайний тимчасовий найманий менеджер. Не завжди вдало обраний
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 августа 2019
Ответ дляПацака-задирака
Сейчас идет закачка в хранилища, на отопительный период. По низким ценам. Где зрада?
Сестрица Алёнушка• 14 августа 2019
хоть мой коммент и удалили, я его повторю: Зеленский очень неумный человек, вводящий в заблуждение большинство населения, который называется словом содержащим названиче числа π
автор 95-й квадрат • 14 августа 2019
Ответ дляПацака-задирака
І де ж розказують? А фігушки.
Бо соромно про таке казати людям, як гадаєте? Бо будуть реготати
Аноним Первый• 14 августа 2019
Удалено администрацией...
Пацака-задирака• 14 августа 2019
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дочекайтеся осені, кажу. Або хоча б прочитайте закон вже зараз.
Це ввели якийсь там коефіцієнт, в результаті по областям різні ціни тепер і в різні сезони теж будуть різні. І так, влітку буде дешевше. Хоча толку з того дешевше влітку, з мізерними витратами лише на приготування їжі... А от восени буде зі збільшеним коефіцієнтом. Ось тоді й порадіємо.
Бабканадвоесказала• 14 августа 2019
Ответ дляПацака-задирака
І де ж розказують? А фігушки.
Цибуля подешевшала - раз.
Свинарчук не з Порохом, а з Зе - два.
Вовчик всіх звільняє (але ні) - три.
Літо прийшло, все зазеленіло (Вова молодець) - чотири.

І таке інше)))
Пацака-задирака• 14 августа 2019
Ответ дляАноним Первый
Удалено администрацией...
А я надіюсь, що він висидить всі 5 років.
Я хочу, щоб його обранці до дна з´їли всю цю кашу, що заварили. Всю повністю до останньої ложки.
А не знову знайшли собі відмазки та виправдання.
І знову не вибрали б для керування країною чергового довбня.
Ответ дляАноним Первый
Удалено администрацией...
Желать смерти??? Вы тогда чем отличаетесь?
Аноним Первый• 14 августа 2019
Ответ дляПацака-задирака
Від нашоі краіни нічого не залишиться, якщо воно ще трохи побуде головою держави. Все готують під продаж землі іноземцям, особливо зі Святоі Землі, в них пріорітет

Ответ дляПацака-задирака
Ну такое желают все те, кого от кормушки хотят отвадить. Здравый и доброжелательный человек никогда не будет желать плохого целой стране и народу какой бы он ни был.
автор 95-й квадрат • 14 августа 2019
Ответ дляПацака-задирака
Завжди потім можна сказати, що папєрєднікі такого наробили, що ніякий Володя з цим не упорається навіть за три каденції. От побачите
КлаваЧерепиця• 14 августа 2019
Ответ для95-й квадрат
Ну блііін, ну що ви так мене обламали(( Я тільки-но хотіла в Одесу з´їздити і пару бутильків води набрать на пляжі, де Гарант красні трусєля вигуляв, ну щоб примочки лікувальні робить, а тут ви... ’Звичайний тимчасовий найманий менеджер’, ну як у вас язик повернувся таке написати??((
Папобус• 14 августа 2019
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 14 августа 2019
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Розумом, на відміну від вас
Кошка Маруся• 14 августа 2019
Ответ дляАноним Первый
Удалено администрацией...
Это сделано, чтобы не давать им же паспорта США и Великобритании. Чтобы все вами перечисленные не просили там убежища. Ведь есть дружественная Украина.
Pingus School• 14 августа 2019
Зе-полная нулина.Что принципе было ясно с самого начала.
Ответ дляАноним Первый
Розумом, на відміну від вас
О, порохоботам привет! Только они тут высокоинтеллектуальные Но культуры и такта - ноль! И как такие вууумные могли стать такими ограниченными???
Кошка Маруся• 14 августа 2019
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
И не будет, не надейтесь.
Пацака-задирака• 14 августа 2019
Ответ дляАноним Первый
Від нашої країни все одно нічого не залишиться, якщо цього знесуть раніше, а наші недоумкуваті виборці знову виберуть точно такого ж або ще гіршого. А ті, що спробують врятувати країну, в їх головах будуть вважатися поганими і все таке. Ви що, не бачите, як представляють зараз те, що відбувалося 5 років тому? (((
Поки люди не навчаться, нічого не зміниться.
Папобус• 14 августа 2019
Ответ дляКошка Маруся
И не будет, не надейтесь.
рожденный быть повешенным, не утонет